Αϊντχόφεν - Παναθηναϊκός

1 - 1
"Phlips Stadion"
Novasports 2
90+4`Απόκρυψη Σχολίων
23:57

90+3` Δεν μετράει το γκολ του Πέτριτς ως οφσάιντ

23:56

Μειώνει η Εστορίλ σε 1-2

23:56

90+2` Κίτρινη ο Ατζαγκούν

23:54

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

23:53

89` Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή στον Μπρούμα για φάουλ στον Καρέλη

23:51

87` Ο Καρέλης με κοντινό σουτ μετά την κεφαλιά του Πέτριτς και την επέμβαση του Πάσβερ κάνει το 1-1!

Περισσότερα μέχρι 23:50
23:50

Οι πράσινοι ζητάνε πέναλτι για μαρκάρισμα στον Ατζαγκούν στο 85`

23:45

0-2 η Ντιναμό με Ζιρκόφ στο 80`

23:42

78` Ο Ντε Γιόνγκ στοπάρει και σουτάρει μες στην περιοχή με το αριστερό, στην αγκαλιά του Στιλ

23:41

77` Ο Βίλεμς... αδειάζει τον Κουτρουμπή, πιάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει στον "Σίφο" και πάει κόρνερ

23:39

75` Ο Πέτριτς αντί του Κλωναρίδη

23:39

75` Ο Ριτζμάϊερ στη θέση του Νάρσινγκ

23:38

74` Κατά μέτωπο κούρσα του Μπούι που κάνει κάθετη στον Καρέλη, ο οποίος όμως χάνει το κοντρόλ και την ευκαιρία...

Περισσότερα μέχρι 23:33
23:33

70` Κίτρινη στον Μπρούμα για φάουλ στον Καρέλη

23:30

67` Ο Γιόζεφζον στη θέση του Ντεπάι

23:27

63` Ο Κλωναρίδης έδωσε δεξιά στον Ατζαγκούν που έξω από την περιοχή σουτάρει άουτ

23:24

60` Καρέλης στη θέση του Πράνιτς

Περισσότερα μέχρι 23:16
23:16

52` Ο Πράνιτς βγήκε αριστερά από πλάγιο του Νάνο, έδιωξε ο Πάσβερ

23:15

0-1 η Ντιναμό στο Εστορίλ με τον Κοκόριν στο 52`

23:14

51` Κίτρινη στον Μπούι

23:13

49` Δυνατό σουτ του Βίλεμς έξω από την περιοχή, σε κόρνερ ο Στιλ

23:11

47` Ο Ατζαγκούν βγαίνει ωραία στην κόντρα από δεξιά, πατάει περιοχή, αλλά ο Πάσβερ πέφτει στα πόδια του και μπλοκάρει... Αργησε πολύ ο  Νιγηριανός

23:09

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 23:05