ΠΑΟΚ - Ατρόμητος

2 - 1
Γήπεδο Τούμπας
90+4'Απόκρυψη Σχολίων
22:24

90+4' Τέλος της αναμέτρησης

22:20

91' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σαλπιγγίδης αποχωρεί και στην θέση του περνάει ο Κουλούρης

22:15

85'Κίτρινη στον Νάστο

22:14

84'Κίτρινη στον Τάτο

Περισσότερα μέχρι 22:11
22:11

82' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Τάτος αποφεύγει δύο αντιπάλους, κάνει το γύρισμα εντος πειροχής, όμως Κατσικάς και Γλύκος πέφτουν στην μπάλα και διώχνουν την τελευταία στιγμή

22:08

79' Κίτρινη κάτα στον Ταυλαρίδη και πολλά νεύρα στην Τούμπα

22:07

77' Ο Τάτος παίρνει τη θέση του Δημούτσου

22:05

76' Κόκκινη κάρτα!! Ο Βίτορ σε μία φάση που δεν χρειαζόταν, πέταξε στο έδαφος τον Ναπολεόνι στο κόρνερ και είδε την δεύτερη κίτρινη κάρτα

22:01

72' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Σκόνδρας κάνει το σουτ, ο Τσενάμο δεν μπλοκάρει και ο Σαλπιγγίδης σε κενή εστία σουτάρει αουτ. Απίσυτο πως το έχασε!!!!

21:58

69' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μάρτενς στην θέση του Περέιρα

Περισσότερα μέχρι 21:55
21:55

66' Ξαφνικά το ματς έχει πάρει... φωτιά!

21:53

63' Κίτρινη κάρτα στον Κάτσε

21:50

61' Γκολ ο Ατρόμητος! Οι Περιστεριώτες χτυπάνε στην αντεπίθεση, ο Γεωργίου φεύγει στην κόντρα γυρίζει ωραία στον Ούμπιντες και αυτό από το πέναλτι κάνει το 2-1

21:46

57' Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Αγκουαζί περνάει στην θέση του Καραμάνου και ο Γεωργίου στην θέση του Πίτου Γκαρσία

Περισσότερα μέχρι 21:39
21:39

51' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Γκολάσα πέρασε στην θέση του Μακ που αισθάνεται ενοχλήσεις

σχόλιο από Warrior
ρε τον τσεναμο που πριν 2 εβδομαδες επιανε τ απιαστα!!!μανταλακια εχει αραγε???
21:35

Στην ανάπαυλα παίκτες και προπονητής στον Ατρόμητο συζήτησαν πολύ και προσπάθησαν να... ανέβουν ψυχολογικά για να χτυπήσουν το ματς

21:35

46' ¨Εναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 21:16
21:16

45' Τέλος ημιχρόνου

21:13

42' Καλό σουτ του Σκόνδρα, μπλοκάρει σταθερά ο Τσενάμο

Περισσότερα μέχρι 21:10