1 - 0
Δημοτικό Γήπεδο Μυτιλήνης
96'Απόκρυψη Σχολίων
22:23

90+6' Τέλος της αναμέτρησης!

Περισσότερα μέχρι 22:19
22:19

93' Κίτρινη κάρτα στον Χωρανιόπουλο

22:18

92' Κίτρινη κάρτα στον Κλωναρίδη που έσπρωξε τον αντίπαλό του

22:17

91' Κίτρινη κάρτα στον Χογκ για καθυστερήσεις

22:17

Έξαλλος ο Μαντζουράκης, διαμαρτύρεται για τον χρόνο των καθυστερήσεων!

22:16

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις!

22:13

87' Κόκκινη κάρτα για την Καλλονή. Ο Μανούσος βλέπει την δεύτερη κίτρινη για φάουλ στον Μπαϊράμι

22:12

86' Ο Χωριανόπουλος στην θέση του Λεοζίνιο

22:09

83΄Σουτ του Καλτσά, πέφτει και μπλοκάρει ο Κοτσόλης

22:07

81' Κίτρινη κάρτα στον Μανούσο για διαμαρτυρία

22:07

Δεν έχει συμβεί τίποτα πάντως, απλά ο Χουάνμα είχε ένα τζατζάρισμα με τον Μέντεζ

22:06

80' Μεγάλη ένταση στο ματς! Ο Χουάνμα βρίσκεται στο έδαφος και οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων τρέχουν στον διαιτητή.

Περισσότερα μέχρι 22:06
22:06

80' Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο

22:05

78' Κίτρινη κάρτα στον Λαγό

σχόλιο από Σπύρος
τι θα γίνει πάλι σήμερα. πρέπει να κάνουμε 500 ευκαιρίες και οι άλλοι με μια κερδίζουν. ήμαρτον πια!
σχόλιο από Le Bron
Αγορι μου Πετριτς σημαδεψε μια φορα το τερμα!
21:58

72' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ! Ο Πέτριτς κοντρολάρει την μπάλα μέσα στην περιοχή, κάνει και το σουτ, όμως η μπάλα φεύγει άουτ

21:57

71' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Κλωναρίδης κινείται ωραία από αριστερά, δίνει μέσα στην περιοχή στον Πέτριτς, όμως αυτός πλασάρει άουτ

21:53

66΄Ο Παρέρα στην θέση του Κεϊτά

ο τριτσώνης πήγε με εντολή?
Περισσότερα μέχρι 21:49
21:49

63'  Ο Τριτσώνης βγάζει από μία κίτρινη κάρτα σε Μπαϊράμι - Λεοζίνιο, οι οποίοι... αρπάχτηκαν για ένα φάουλ στο κέντρο

21:48

62' Έχει βελτιωθεί στα τελευταία λεπτά η Καλλονή, η οποία κλείνει όλους τους χώρους στη μεσαία γραμμή

αφού δε παίζει κ κάποιο λίνκ ας πάω να δω το μπάσκετ γιατί να επαναληθφεί αυτό με τον νιόνιο είναι σχεδόν απίθανο.......
piezei piezei,..., goal tha bei??
σχόλιο από Καλλονιάτης
thanos Παναθηναίκός είσαι ?
το ροτεϊσον μας μάρανε! θα κάνουμε μάγκες όλους τους άμπαλους φέτος.
σχόλιο από dionisis
58
den uparxei pouthena live to match ektos apo thn nova?
σχόλιο από axil
sto poso einai ?
sto poso einai
21:43

57' Πιέζει πάρα πολύ ο Παναθηναϊκός στα τελευταία λεπτά!

πάλι τα ίδια......
21:40

54' Φοβερό σουτ του Κλωναρίδη, πετάγεται και διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Χογκ

den ipaxei link pou na pezei allwste...
Περισσότερα μέχρι 21:36
21:36

Δεν μπορούμε να δημοσιεύσουμε Link για το ματς....

σχόλιο από thanos
1-2 tha erthei
21:32

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

21:31

Δύο αλλαγές από τον Γιάννη Αναστασίου. Ο Λαγός πέρασε αντί του Κουτρουμπή και ο Μπαϊράμι αντί του Μπούι

Περισσότερα μέχρι 21:16
21:16

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

21:15

46' Δοκάρι για την Καλλονή! Ο Λεοζίνιο εκτελεί το φάουλ από τα πλάγια έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα περνάει από όλους και καταλήγει στο δοκάρι