Σίλβα 1-0

00:08

Η διαδικασία των πέναλτι

00:07

Ακόμα και αν ο Ολυμπιακός αναδειχτεί νικητής δεν έχει ελπίδες για να πάρει την πρώτη θέση στον όμιλό του (βρίσκεται τώρα σε αυτή η Λίβερπουλ) και να πάει στον τελικό του τουρνουά. Αντίθετα η Μάντσεστερ Σίτι μπορεί να πάει στον τελικό σε περίπτωση που βγει νικήτρια στα πέναλτι.

00:06

Ο αγώνας πάει στη διαδικασία των πέναλτι

00:04

90+2` Λήξη του αγώνα, 2-2

23:57

85` Ο Κολοβός βγαίνει τετ-α-τετ, αλλά χάνει το κοντρόλ και η μπάλα πάει άουτ

Μονο η ΑΕΚΑΡΑ πρωτη σε διεθνες τουρνουα
23:51

78` O Ρομπέρτο κρατάει το 2-2 στο σουτ του Σίλβα

σχόλιο από παμεε ρεεε
μπραβο ρεε θρυλεεεε
23:48

77` Τάιμ άουτ για νερό

Περισσότερα μέχρι 23:46
23:46

75` Σινκλέρ αντί Γιόβετιτς

23:40

68` Σαλίνο, Κολοβός, Παπάζογλου αντί Διαμαντάκου, Ομάρ και Μανιάτη

23:38

66` Καταπληκτική διαγώνια του Γκαζαριάν στον Διαμαντάκο που περνάει και τον Χαρτ και κάνει το 2-2!

23:37

Δύο ακόμα αλλαγές για τον Ολυμπιακό με τους Γκαζαριάν και Μπουχαλάκη να παίρνουν τη θέση των Κασάμι και Ντομίνγκες.

Περισσότερα μέχρι 23:29
23:29

57` Συρτό σουτ του Σίλβα από την περιοχή, δύσκολα ο Ρομπέρτο

23:26

Η σύνθεση της Σίτι με τις αλλαγές του ημιχρόνου: Χαρτ, Κλισί (46’ Κλισί), Μπογιατά, Ρέκικ, Κολάροφ, Φερνάντο (46’ Ζουκουλίνι), Τουρέ (46’ Γκουιντετί), Νάβας (46’ Μίλνερ), Νασρί (46’ Γκαρσία), Γιόβετιτς, Ντζέκο (46’ Ρίτσαρντς).

23:24

53` Ο Κολάροφ από τα 11 μέτρα κάνει το 2-1 για τη Σίτι

23:24

52` O Μανωλάς μαζεύει το πόδι του Νταβίδ Σίλβα στην περιοχή, πέναλτι

23:23

Οι αλλαγές της Σίτι είναι Μίλνερ, Νταβίντ Σίλβα, Γκουιντέτι, Ζουκουλίνι, Ρίτσαρντς, Γκαρσία στη θέση των Νάβας, Κλισί, Τουρέ, Ντζέκο, Φερνάντο και Νασρί

23:20

Ο Ντοσεβί έχει περάσει στη θέση του Σαβιόλα

23:19

47` Φάση διαρκείας μπροστά από τα καρέ του Ολυμπιακού, όπου τα σουτ των παικτών της Σίτι κοντράρονται πάνω στους αμυντικούς των ερυθρόλευκων

Περισσότερα μέχρι 23:17
23:17

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 22:59