Ολλανδία - Αργεντινή

0 - 0
«Αρένα ντε Σάο Πάουλο»
120'Απόκρυψη Σχολίων
01:44

Η Αργεντινή στον τελικό κόντρα στην Γερμανία!!!!!!!!!

01:44

8ο Πέναλτι για την Αργεντινή. Ο Μάξι Ροντρίγκεζ εκτελεί και γκολ!!!!!!!!!!!!!! 4-2

01:39

1ο Πέναλτι για την Ολλανδία. Ο Φλαάρ εκτελεί, ο Ρομέρο αποκρούει!

01:33

120+2' Τέλος της παράτασης! Πέναλτι....

01:32

120' Καλή στιγμή για την Ολλανδία. Σέντρα από δεξιά, σουτ του Κάουτ εντός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και φεύγει πλάγια

Περισσότερα μέχρι 01:29
01:29

117' Νέα καλή στιγμή για την Αργεντινή. Ο Μέσι έκανε φοβερή κούρσα από δεξιά, έβγαλε και την σέντρα, όμως ο Μάξι Ροντρίγκεζ αμαρκάριστος δεν πιάνει καλά το σουτ και ο Σίλεσεν μπλοκάρει εύκολα

01:27

115' Τεράστια ευκαιρία για την Αργεντινή. Ο Παλάσιο πιάνει την κεφαλιά αμαρκάριστος εντός περιοχής, όμως ο Σίλεσεν μπλοκάρει!

01:26

Φουλ για παράταση πάει το ματς...

01:21

Έτοιμος να συνεχίσει. Άλλαξε φανέλα επειδή μάτωσε και επέστρεψε

01:20

108' Ο Ζαμπαλέτα βρίσκεται στο έδαφος μετά από σύγκρουση με τον Κάουτ. Διακοπή του ματς...

Περισσότερα μέχρι 01:14
01:14

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου της παράτασης

01:13

105' Κίτρινη κάρτα στον Χούντελαρ

01:08

100' Αλλαγή για την Αργεντινή. Ο Μάξι Ροντρίγκεζ πέρασε στην θέση του Λαβέτσι

01:07

99' Δυνατό σουτ του Ρόμπεν από μακριά, μπλοκάρει ο Ρομέρο

01:03

96' Αλλαγή για την Ολλανδία. Ο Χούντελαρ στην θέση του Φαν Πέρσι

Περισσότερα μέχρι 00:58
00:58

91' Έναξη 1ου ημιχρόνου της παράτασης

00:52

93' Τέλος της αναμέτρησης. Πάμε παράταση

00:50

91' Μεγάλη ευκαιρία για την Ολλανδία! Ο Ρόμπεν στην περιοχή, κάνει το σουτ από κοντά, όμως ο Μασεράνο με φοβερό τάκλιν διώχνει σε κόρνερ την τελευταία στιγμή

00:47

88' Έχει ανοίξει το παιχνίδι στο φινάλε, αλλά φάση δεν έχουμε δει

Περισσότερα μέχρι 00:43
00:43

84' Μακρινό σουτ του Ρόχο, μπλοκάρει εύκολα ο Σίλεσεν

00:41

81' Διπλή αλλαγή για την Αργεντινή. Ο Ροντρίγκο Παλάσιο στην θέση του Πέρεζ και ο Αγκουέρο στην θέση του Ιγκουαϊν

00:35

75' Τεράστια ευκαιρία για την Αργεντινή με την κοντινή προβολή του Ιγκουαΐν, όμως και πάλι έχουμε οφσάιντ

00:33

74' Γυριστό του Φαν Πέρσι η μπάλα φεύγει άουτ. Τζάμπα όμως... ξυπνήσαμε. Δεν υπάρχει φάσει, αφού ο Ολλανδός επιθετικός ήταν σε θέση οφσάιντ

Περισσότερα μέχρι 00:25
00:25

Φθάσαμε στο 65' και στο δεύτερο ημίχρονο δεν έχει γίνει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα....

00:21

62' Αλλαγή για την Ολλανδία. Ο Ντε Γιονγκ αποχωρεί και στην θέση του περνάει ο Κλάσιε

Περισσότερα μέχρι 00:13
00:13

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ρόμπεν έχει ανεβάσει ο ρυθμούς, όμως και πάλι η Αργεντινή (για την ώρα) τον σταματάει

00:09

50' Απευθείας φάουλ του Σνάιντερ, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία

00:08

49' Κίτρινη κάρτα στον Ντεμικέλις

00:07

46' Αλλαγή γιασ την Ολλανδία. Αποχώρησε ο Ίντι και πέρασε στην θέση του ο Γιάνμαατ

00:05

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 23:48
23:48

45+2' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 23:45
23:45

45' Κίτρινη κάρτα στον Ίντι για φάουλ στον Μέσι

23:41

41' Στο μισό γήπεδο η Ολλανδία και περιμένει

23:36

36' Δεν παρακαλουθούμε καλό παιχνίδι μέχρι στιγμής. Η Μία ομάδα περιμένει την άλλη...

23:32

31' Δύο καλές σέντρες από την Ολλανδία, διώχνει με γροθιές ο Ρομέρο

Περισσότερα μέχρι 23:30
23:30

29' Ο Μασεράνο επέστρεψε και συνεχίζει

23:28

27' Στο έδαφος ο Μασεράνο μετά από σύγκρουση με αντίπαλο, αναστάτωση στον πάγκο της Αργεντινής και διακοπή στο ματς

23:25

24' Καλή ευκαιρία για την Αργεντινή! Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Λαβέτσι, ο Γκαράι παίρνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει άουτ

23:24

23' Ανώτερη η Αργεντινή μέχρι στιγμής... αόρατη η Ολλανδία επιθετικά

Περισσότερα μέχρι 23:15
23:15

15' Καλή ευκαιρία για την Αργεντινή! Ο Μέσι εκτελεί απευθείας το φάουλ έξω από την περιοχή, πέφτει σωστά ο Σίλεσεν και μπλοκάρει

23:14

14' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Αργεντινή έξω από την περιοχή!

23:13

13' Πρώτο σουτ του Σνάιντερ, η μπάλα φεύγει αρκετά μέτρα άουτ

23:10

10' Μόλις η μπάλα φθάσει στον Ρόμπεν, πάνε πάνω του τρεις Αργεντινοί. Μόλις η μπάλα πάει στον Μέσι, τρέχουν πάνω του τρεις Ολλανδοί

23:05

5' Η Αργεντινή έχει την κατοχή της μπάλας, όχι όμως και κάποια φάση

Περισσότερα μέχρι 23:01
23:01

1' Έναρξη της αναμέτρησης