Ιαπωνία - Ελλάδα

0 - 0
"Εστάντιο ντας Ντούνας"
90+5`Απόκρυψη Σχολίων
02:53

Καλό ξημέρωμα!

02:53

Ιαπωνία-Ελλάδα 0-0

02:52

90+5` Λήξη του αγώνα

02:48

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

02:48

89` Φάουλ του Έντο, διώχνει στα πλάγια ο Καρνέζης

02:46

88` Κίτρινη στον Τοροσίδη

Περισσότερα μέχρι 02:39
02:39

81` Κόρνερ Καραγκούνη από δεξιά, κεφαλιά από την καρδιά της περιοχής του Σαμαρά, άουτ

02:38

80` Ο Σαλπιγγίδης αντί του Κονέ

02:35

77` Μακρινό σουτ του Οκούμπο, πέφτει στη γωνιά του ο Καρνέζης και διώχνει σε κόρνερ

σχόλιο από Apollo
TIN EIDE BAREZI O PAPASTATHOPOULOS. KAI KANEI TRIPLES. A RE VOURDOULA!!
Περισσότερα μέχρι 02:30
02:30

71` Ο Παπασταθόπουλος κάνει ντρίπλες στη μικρή (!) περιοχή, έρχεται ο Ουτσίντα και σουτάρει, άουτ στην έξω πλευρά των διχτύων!

02:26

68` Ο Ουτσίντα έβγαλε τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από δεξιά παράλληλα, άουτ ο Οκούμπο!

02:18

60` Κόρνερ Καραγκούνη από δεξιά, κεφαλιά Γκέκα στο δεύτερο δοκάρι, αποκρούει ο Καβασίμα σε κόρνερ!

Περισσότερα μέχρι 02:15
02:15

57` Ο Καγκάβα στη θέση του Οσάκο

02:12

54` Κίτρινη στον Σαμαρά για φάουλ στον Οκούμπο

02:04

46` Με τη σέντρα ο Σαμαράς κάνει σουτ για να "κρεμάσει" τον Καβασίμα, άουτ!

02:03

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

02:03

46` Ο Έντο στη θέση του Χασέμπε

01:47

45+2` Λήξη πρώτου μέρους

01:47

Στατιστική ανάλυση, με το σουτ του Τόρο το μοναδικό σουτ μέσα από την περιοχή

01:45

Δυο λεπτά οι καθυστερήσεις

Περισσότερα μέχρι 01:45
01:45

45` Γυριστή κεφαλιά του Τοροσίδη από το φάουλ του Καραγκούνη αριστερά, άουτ

01:41

Πλέον παίζουμε 4-4-1-1

01:41

41` Ο Καραγκούνης μπαίνει στη θέση του Φετφατζίδη

01:40

40` Ωραίο σουτ του Τοροσίδη από το ύψος της περιοχής, δύσκολα σε κόρνερ ο Καβασίμα!

01:39

Ο έμπειρος μέσος έκοψε με τάκλιν τον Χασέμπε...

01:38

38` Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Κατσουράνη

01:34

35` Αναγκαστική αλλαγή. Ο Γκέκας στη θέση του Μήτρογλου

01:33

Ο Γκέκας προετοιμάζεται να μπει!

01:33

33` Σέντρα του Ναγκατόμο, κεφαλιά του Οκούμπο, άουτ

01:28

29` Ο Χόντα εκτελεί, ο Καρνέζης αποκρούει με δυσκολία

01:27

Φάουλ σε πολύ καλή θέση οι Ιάπωνες

01:27

27` Κίτρινη στον Κατσουράνη

01:25

174 πάσες οι Ιάπωνες, 36 εμείς!

01:22

22` Ωραίο μπάσιμο Χολέμπας από αριστερά, κακή σέντρα-σουτ, στην αγκαλιά του Καβασίμα

01:21

21` Φαλτσαριστό σουτ του Οσάκο αριστερά έξω από την περιοχή, μόλις άουτ από το δοκάρι...

01:20

70% η κατοχή της μπάλας για τους Ιάπωνες

01:19

19` O Oσάκο σουτάρει έξω από την περιοχή, μπλοκάρει χωρίς δυσκολία ο Καρνέζης