0 - 0
"Νασιονάλ"
90'Απόκρυψη Σχολίων
23:28

90+2' Τέλος της αναμέτρησης

23:25

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις

23:23

85' Αλλαγή για την Ελλάδα. Στη θέση του Σαμαρά ο Χριστοδουλόπουλος

Περισσότερα μέχρι 23:19
23:19

84' Καλή ευκαιρία για την Ελλάδα! Ο Φετφατζίδης κλέβει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή από πλάγια, κάνει και το σουτ, όμως ο Μπέντο αποκρούει με τα πόδια

23:19

83' Αλλαγή για την Πορτογαλία. Στη θέση του Νάνι ο Σίλβα

Περισσότερα μέχρι 23:06
23:06

71' Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Μανωλάς αποχωρεί, στην θέση του ο Βύντρα

23:05

70' Αλλαγή για την Πορτογαλία. Στη θέση του Βαρέλα πέρασε ο Βιεϊρίνια

23:05

68' Ευκαιρία για την Πορτογαλία. Ο Νάνι κάνει το σουτ, όμως ο Καρνέζης πέφτει και μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια

23:02

65' Αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Αμορίμ στη θέση του Έντερ

22:58

63' Αλλαγές για την Εθνική. Οι Φετφατζίδης και Γκέκας στην θέση των Μήτρογλου - Σαλπιγγίδη

22:54

Η Ελλάδα δεν μπορεί να περάσει την σέντρα, ενώ ο Πορτογαλοί αν και έχουν την μπάλα, δεν μπορούν να κάνουν φάση. Σέντρες, σέντρες, σέντρες...

Περισσότερα μέχρι 22:51
22:51

Ο Μανωλάς έχει επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο

22:50

Ο Μανωλάς σηκώθηκε, αλλά κουτσαίνει

22:49

55' Στο έδαφος ο Κώστας Μανωλάς, φαίνεται να πονάει πολύ!

22:48

Καλύτερη η Πορτογαλία σε αυτά τα πρώτα λεπτά, η Εθνική... ψάχνεται ακόμα

22:42

Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Καραγκούνης στη θέση του Τζιόλη

22:40

Με δύο αλλαγές οι Πορτογάλοι στο δεύτερο ημίχρονο. Ο Μπέτο στη θέση του Εντουάρντο και ο Αλμέιδα στη θέση του Πόστιγκα.

22:40

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 22:19
22:19

45+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

22:18

45΄Καλή στιγμή για την Πορτογαλία. Ο Βελόσο εκτελεί το φάουλ, ο Μπρούνος Άλβες μπαίνει στην πορεία της μπάλας, όμως αυτή φεύγει άουτ

22:16

Κακό ματς μέχρι στιγμής, καμία φάση από την Ελλάδα...

22:13

Τελικά υπάρχει πρόβλημα με τον Παπασταθόπουλο. Ο Έλληνας αμυντικός θα αποχωρήσει και την θέση του θα πάρει ο Μόρας

22:10

38' Σουτ του Τοροσίδη, αλλά η μπάλα έφυγε ψηλά άουτ

22:09

37' Ευτυχώς επέστρεψε ο Παπασταθόπουλος και ηρέμησε ο Σάντος!

22:09

Ο «Πάπα» δέχετε τις πρώτες βοήθειες και δείχνει να πονάει, ενώ σηκώθηκε ο Μόρας

22:08

Πρόβλημα με Παπασταθόπουλο. Πάτησε απότομα και δείχνει να πονάει στην γάμπα

Περισσότερα μέχρι 22:03
22:03

31' Κεφαλιά του Νάνι στην «καρδιά» της ελληνικής άμυνας, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

21:58

26' Σουτ του Βελόσο από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από την εστία του Καρνέζη

Περισσότερα μέχρι 21:51
21:51

19' Νέο κόρνερ για την Πορτογαλία, νέο πρόβλημα για την Ελλάδα. Κάτι δεν πάει καλά για την Ελλάδα...

21:46

14' Σουτ του Βελόσο έξω από την περιοχή, η μπάλα φεύγει δίπλα από το δοκάρι!

21:40

7' Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Πορτογαλία! Μετά από κόρνερ ο Ρικάρντο Κόστα ολομόναχος πιάνει το σουτ από το πέναλτι, όμως ο Καρνέζης μπλοκάρει εύκολα.

21:40

6' Μεγάλη ευκαιρία για την Πορτογαλία! Μετά από κόρνερ κεφαλιά του Έντερ, η μπάλα στο σώμα του Παπασταθόπουλου, διώχνει δύσκολα ο Καρνέζης

Περισσότερα μέχρι 21:36
21:36

3' Ο Μήτρογλου φεύγει ωραία στην κόντρα, όμως καθυστερεί πολύ και χάνει την μπάλα

21:34

1' Πρώτη καλή φάση για την Πορτογαλία, με τον Έντερ να πιάνει την κεφαλιά από κοντά και τον Καρνέζη να μπλοκάρει σταθερά

21:33

1' Έναρξη της αναμέτρησης