Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

1 - 1
Γήπεδο Περιστερίου
90+4'Απόκρυψη Σχολίων
18:55

90+4' Τέλος της αναμέτρησης

18:54

Είμαστε στο τρίτο λεπτό των ξαθυστερήσεων, άλλο ένα για το φινάλε

σχόλιο από nitro
Μια χαρά είναι ο Αναστασίου, μάλλον έχασες το διπλό και κλαίγεσαι...
Περισσότερα μέχρι 18:52
18:52

91' Κίτρινη κάρτα στον Μέντεζ που σταμάτησε την επίθεση του Ατρομήτου με φάουλ στον Ναπολεόνι

σχόλιο από akt
Κακη συνθεση, του στραβωσε και το ματς, και ο ΠΑΟ εχασε την ευκαιρια να ξεκινησει σωστα. Δεν προσγειωσε την ομαδα μετα το ματς με Παοκ. Την εχει δει Μουρινιο ο Αναστασιου.
18:51

90' Καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Κουτρουμπής κάνει το γέμισμα, ο Καρέλης προλαβαίνει τον Τζέναμο, όμως το σουτ του φεύγει άουτ

Αυτα ειναι με τον Αναστασιου. Ξεκανει οτι κανει. Λαθος διαχειριση του ματς.
18:47

86' Τεράστια διπλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Παπαδόπουλος μέσα στην περιοχή ντριπλάρει και τον Καπίνο, κάνει το σουτ, όμως ο Κουτρουμπής με το κεφάλι διώχνει πάνω στην γραμμή. Στην συνέχεια της φάσης το πολύ καλό σουτ του Φωτάκη, φεύγει ελάχιστα άουτ...

18:42

82' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Φωτάκης περνάει στην θέση του Ταυλαρίδη

18:42

81'Ούτε ο Στάθης Ταυλαρίδης μπορεί να συνεχίσει και θα γίνει αναγκαστική αλλαγή

18:40

78' Ο Παναθηναϊκός θα συνεχίσει το ματς με 10, αφού ο Λαγός ζαλίζεται και δεν μπορεί να συνεχίσει. Ο Αναστασίου του ζητάει να κάτσει στον πάγκο, παρότι δεν έχει άλλη αλλαγή

Περισσότερα μέχρι 18:36
18:36

76' Απευθείας κόρνερ του Ούμπιντες, διώχνει δύσκολα ο Καπίνο ξανά σε κόρνερ

18:35

74' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μπήκε ο Μπάλλας αντί του Πίτου Γκαρσία

18:33

72' Μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Ο Δημούτσος βγάζει την σέντρα, ο Ναπολεόνι κοντρολάρει πολύ ωραία και αμέσως πιάνει το δυνατό σουτ, όμως ο Καπίνο αποκρούει εντυπωσιακά!

18:32

Το ματς ξεκίνησε και πάλι

18:30

Το ιατρικό τιμ του Ατρόμητου δένει το κεφάλι του Ταυλαρίδη

18:29

69' Ο Ταυλαρίδης παραμένει στο έδαφος, ενώ οι πληροφορίες αναφέρουν πως έσκισε το φρύδι του.

18:28

Μικρή διακοπή στο ματς για τις πρώτες βοήθειες

18:28

66' Λαγός και Ταυλαρίδης συγρκούστηκαν κεφάλι με κεφάλι και είναι και οι δύο στο έδαφος. Ο αμυντικός του Ατρομήτου φαίνεται να έχει και αίματα..

18:26

65' Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ. Μέσα ο Μπεργκ αντί του Πέτριτς

18:24

62' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Νάνο κάνει το γύρισμα εντός περιοχής, όμως ο Ζέκα ολομόναχος σε κενή εστία δεν βρίσκει την μπάλα με το σωστό πόδι και χάνει ένα σίγουρο γκολ.

Περισσότερα μέχρι 18:22
18:22

62' Πολύ ωραίο ρυθμό έχει αποκτήσει στα τελευταία λεπτά το ματς!

18:20

59' Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη

18:19

58' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Πέτριτς παίρνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, κινείται ωραία, κάνει και το σουτ, όμως ο Τζέναμο πέφτει σωστά και αποκρούει!

18:17

57' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι πέρασε στην θέση του Μπρίτο

18:17

56' Γκολ για τον Ατρόμητο. Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ούμπιντες, ο Ταυλατρίδης πήδηξε πιο ψηλά από όλους και με δυνατή κεφαλιά έκανε το 1-1

18:14

54' Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ατζαγκούν αποχωρεί κουτσαίνοντας, την θέση του παίρνει ο Μέντεζ

18:08

47' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Πέτριτς στην κόντρα κερδίζει την μπάλα, βγαίνει τετ α τετ, όμως πλασάρει πάνω στον Τζενάμο

Περισσότερα μέχρι 18:06
18:06

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου