90'Απόκρυψη Σχολίων
σχόλιο από Lekiriak
Μέχρι το κύπελλο που θα παίξουμε θα μας αποδεκατισουν οι γαυροι
16:52

93' Τέλος της αναμέτρησης!

16:52

92' Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ. Σουτ του Κοροβέση από καλή θέση, η μπάλα φεύγει άουτ

16:48

89' Δυνατό σουτ του Τζημόπουλου, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

16:47

Στο τελευταίο 20λεπτο είδαμε φοβερό ματς! Γκολάρες, ανατροπή, διαμαρτυρίες. Τα είχε όλα...

16:47

87' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Nάκος στην θέση του Βίλα

σχόλιο από koudas
πονεσε παγουρια
Βοσκακη το παραχεσες
16:43

Έξαλλα πανηγυρισμοί στην Τούμπα για το γκολ... λύτρωσης, ενώ αμέσως ακούστηκαν συνθήματα για τον διαιτητή

ετσι, μπουγατσα στο παραρτημα
16:42

83' Κίτρινη στον Λούκας για τον πανηγυρισμό του

16:42

Ο Βοσκάκης αφήνει πλεονέκτημα σε φάουλ πάνω στον Χούσεν, η μπάλα φθάνει στον Νάτχο, αυτός κρατάει όσο πρέπει, την κατάλληλη στιγμή δίνει στον Λούκας και αυτός με υπέροχο πλασέ κάνει το 2-1

Περισσότερα μέχρι 16:40
16:40

82' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

σχόλιο από petran
skule giati to diorthoses?
16:40

81' Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Εξαιρετική προσπάθεια του Χούσεν που βγήκε απέναντι από τον Βελλίδη, δεν έπεσε από το μαρκάσισμά του Κολοβέτσιου αλλά ο Βελλίδης τον νίκησε

16:37

78' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λούκας κάνει το γύρισμα από αριστερά, όμως ο Βελλίδης πέφτει και με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει προ του Αθανασιάδη

16:35

76' Σουτ του Τσουκαλά έξω από την περιοχή, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ

16:34

75' Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα

Πολύ ωραίο μάτς
stelnei thn mpala sto GAMATA.....xexexe..... are skule ssssswraios
Θέλω ΠΑΟΚ για κύπελλο και ΠΑΣ για playoff
Νιώθω μια διπολική διαταραχή. Τι γκολάρες ήταν αυτές!
16:29

70' Κίτρινη κάρτα στον Βελλίδη για καθυστέρηση

Είμαι ΠΑΟΚ και ΠΑΣ. Είναι να τρελλαίνεσαι!
4-1 τελικο
σχόλιο από redstar07
ναι κουδα οτι πεις!!!!!!!
πολλες αποβολες φετος
Περισσότερα μέχρι 16:25
16:25

66' Ο Στοχ απαντάει με ΓΚΟΛΑΡΑ! Με φοβερό σουτ έξω από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο «γάμα» και κάνει το 1-1!

16:25

Ήταν ένα υπέροχο γκολ, ωστόσο σίγουρα φταίει και ο Γλύκος!

16:22

63' Γκολάρα για τον ΠΑΣ! Ο Λίλα με φοβερή σουτάρα από πολύ μακριά «κρεμάει» τον Γλύκο, η μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 0-1!

πολλα γκολ στο παραρτημα σημερα
16:19

61' Μακρινό σουτ του Λίλα, δύσκολα σε κόρνερ ο Γλύκος

16:15

56' Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λούκας στη θέση του Σαλπιγγίδη

16:12

53' Πλασέ του Γεωργιάδη, η μπάλα πάνω από οριζόντιο δοκάρι του Βελλίδη

Περισσότερα μέχρι 16:09
16:09

50' Ο Ακόστα στη θέση του Γιάκου

16:07

47' Απόκρουση του Βελλίδη σε κεφαλιά του Ινσαουράλδε

16:06

46' Δυνατό σουτ του Στοχ, έκοψε με προβολή ο Τζημόπουλος

16:04

46' Έναρξη 2ου ημιχρόνου

16:03

Με αλλαγή ο ΠΑΟΚ στο 2ο ημίχρονο. Ο Γεωργιάδης στη θέση του Βούκιτς.

Περισσότερα μέχρι 15:47
15:47

45+2' Τέλος 1ου ημιχρόνου. Με διαμαρτυρίες φεύγει για τα αποδυτήρια ο Βοσκάκης, καθώς οι παίκτες του ΠΑΟΚ και οι οπαδοί έχουν παράπονα από τη διαιτησία.

Περισσότερα μέχρι 15:38
15:38

Συνεχίζονται οι αποδοκιμασίες για τον Βοσκάκη.

15:38

37' Κίτρινη κάρτα στον Ντάσιο.

15:35

33' Μετά την αποβολή του Βίτορ, οι παίκτες του ΠΑΟΚ πάνε "καροτσάκι" τον Βοσκάκη, ο οποίος αποδοκιμάζεται παράλληλα από τους οπαδούς του Δικεφάλου.

15:35

32' Στην εξέλιξη της προηγούμενης φάσης, ο Κοροβέσης, που έχει υποδειχθεί οφσάιντ , "μονομαχεί" με τον Βίτορ, ο οποίος πέφτει κάτω. Ο Πορτογάλος αμυντικός του ΠΑΟΚ πιάνει την μπάλα εκνευρισμένος και χτυπάει τον Κοροβέση, ο οποίος πέφτει κάτω. Ο Βοσκάκης βγάζει κίτρινη κάρτα στον Κοροβέση και κόκκινη στον Βίτορ.

15:33

32' Μακρινό σουτ του Λίλα, απόκρουση του Γλύκου.

15:32

30' Κίτρινη κάρτα στον Κίτσιου για μαρκάρισμα και στον Τζαβέλλα για διαμαρτυρία.

15:30

30' Ο Κολοβέτσιος απομακρύνει την τελευταία στιγμή το γύρισμα του Στοχ.

15:27

27' Καταπληκτική προσπάθεια του Στοχ, αλλά το πλασέ του Σλοβάκου πέρασε ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι του Βελλίδη.

15:26

26' Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη για κράτημα στον Τζημόπουλο.

Περισσότερα μέχρι 15:23
15:23

23' Δυνατό σουτ του Νάτχο, η μπάλα λίγο άουτ.

15:21

21' Κίτρινη κάρτα στον Βούκιτς για "θέατρο".

15:14

13' Ο ΠΑΟΚ μια "ανάσα" από το 1-0. Ο Βούκιτς σούταρε από μακριά, ο Βελλίδης απέκρουσε πάνω στον Σαλπιγγίδη, που δεν μπόρεσε να νικήσει από κοντά τον τερματοφύλακα του ΠΑΣ (απέκρουσε σε κόρνερ).

15:14

13' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Ίλιτς έφυγε από τα δεξιά, πάσαρε στον Γιάκο στο ύψος του πέναλτι, αλλά ο άσος του ΠΑΣ έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Γλύκου.

Περισσότερα μέχρι 15:09
15:09

7' Πρώτη καλή φάση για τον ΠΑΟΚ. Ο Σαλπιγγίδης βγαίνει απέναντι από τον Βελλίδη, αλλά δεν καταφέρνει να σκοράρει.

15:08

6' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Κοροβέση να κάνει τη σέντρα, τον Λίλα να πιάνει την κεφαλιά και τον Νάτχο να διώχνει στη γραμμή.

15:00

1' Έναρξη του αγώνα.

14:57

Δεν ξεπερνούν τις 9.000 οι φίλοι του ΠΑΟΚ στην Τούμπα.

14:56

Περίπου 50 είναι οι φίλαθλοι του ΠΑΣ που βρίσκονται στη θύρα 8.

Περισσότερα μέχρι 14:55
14:55

Στους 22 βαθμούς κελσίου η θερμοκρασία στη Θεσσαλονίκη.

14:53

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ βραβεύει τον παλαίμαχο τερματοφύλακα της ομάδας, Λάκη Πρόγιο.

Περισσότερα μέχρι 14:33
14:33

Στον πάγκο του ΠΑΣ οι Σωτηρίου, Μπέριος, Πίντο, Ακόστα, Νάκος, Αυγενικού, Σονγκό.

14:33

Στον πάγκο του ΠΑΟΚ οι Γιακουμής, Χούσεν, Λούκας, Μαντούρο, Νίνης, Μάρτενς, Γεωργιάδης.

14:33

ΠΑΣ (Γιάννης Πετράκης): Βελλίδης, Ντάσιος, Στρούνα, Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος, Λίλα, Τσουκαλάς, Κοροβέσης, Βίλα, Γιάκος, Ίλιτς.

14:33

ΠΑΟΚ (Γιώργος Γεωργιάδης): Γλύκος, Σκόνδρας, Ινσαουράλδε Τζαβέλλας, Βίτορ, Κίτσιου, Νάτχο, Σαλπιγγίδης, Στοχ, Βούκιτς, Αθανασιάδης.

14:32

Οι συνθέσεις:

14:30

Ο διαιτητής από το Ρέθυμνο θα έχει βοηθούς τους Σταυρουλάκη, Κόντιζα και Τοπούζη.