Μπενφίκα - ΠΑΟΚ

3 - 0
"Ντα Λουζ"
90+1`Απόκρυψη Σχολίων
23:52

90+1` Λήξη του ματς

Περισσότερα μέχρι 23:44
23:44

83` Ο Νίνης στη θέση του Στοχ...

23:42

79` Ο Μάρκοβιτς φεύγει στην κόντρα και με πλασέ νικάει τον Γλύκο για το 3-0. Ίσως και σε θέση οφσάιντ ο Σέρβος

23:40

79` Ο Ροδρίγο στη θέση του Ντζούρισιτς

23:39

78` Ο Λίμα το εκτελεί εύστοχα για το 2-0

23:39

77` Χέρι του Μαντούρο και πέναλτι...

23:38

76` Κίτρινη κάρτα ο Σίλβιο

23:35

74` O Bούκιτς στη θέση του Λούκας

23:34

Δύσκολα πλέον τα πράγματα για τον ΠΑΟΚ, που χρειάζεται δύο γκολ και έχει και το αριθμητικό μειονέκτημα

Περισσότερα μέχρι 23:32
23:32

70` Ο Γκαιτάν εκτελεί το φάουλ με μαεστρία και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-0...

23:31

Αυστηρό φάουλ...

23:30

68` Κόκκινη κάρτα και αποβολή για τον Κατσουράνη που ανατρέπει τον Λίμα έξω από την περιοχή...

23:29

67` Σουτ του Ντζούρισιτς, βάζει την κόντρα ο Κίτσιου και η μπάλα φεύγει κόρνερ

23:21

60` Ο Λίμα στη θέση του Καρντόζο και ο Μάρκοβιτς στη θέση του Σάλβιο

Περισσότερα μέχρι 23:15
23:15

53` Κόρνερ από δεξιά, πρώτη κεφαλιά από τον Κατσουράνη, στο δεύτερο δοκάρι προβολή του Μαντούρο, δεν προλαβαίνει για χιλιοστά!!

23:09

48` Ο Ρούμπεν Αμορίμ πιάνει ένα δυνατό σουτ από τα αριστερά, με γροθιές ο Γλύκος

23:07

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

23:06

46` Ο Στοχ στη θέση του Ολίσε

Περισσότερα μέχρι 23:00
23:00

7-2 οι τελικές στο πρώτο μέρος

22:51

45` Λήξη του πρώτου μέρους

22:49

43` Ο Καρντόζο πιάνει ένα δυνατό σουτ από τα 25 μέτρα, η μπάλα λίγο άουτ από το κάθετο δοκάρι

Περισσότερα μέχρι 22:46
22:46

40` Κίτρινη στον Κίτσιου για φάουλ στον Σίλβιο

22:45

39` Σουτ του Σάλβιο από την περιοχλη και αριστερά, μπλοκάρει ο Γλύκος

22:39

33` Ο Γλύκος με απίστευτη απόκρουση κρατάει το μηδέν στο φάουλ του Καρντόζο! Η μπάλα είχε χτυπήσει στο τείχος αλλάζοντας πορεία, μεγάλη επέμβαση!

22:34

4-1 οι τελικές

22:33

27` Κακό διώξιμο της μπάλας από τον Κατσουράνη πάνω στον Γκαϊτάν, που σουτάρει, αλλά η μπάλα κάπου βρίσκει και φεύγει κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 22:32