Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

2 - 0
Γήπεδο Ν.Σμύρνης
90+4`Απόκρυψη Σχολίων
21:21

90+4` Λήξη του αγώνα

21:13

87` Συρτό σουτ του Τζιόλη, μπλοκάρει ο Ανέστης

ανανεωση σαλπι λινο βουκιτς κατσουρ και πισω ο γκαρσια
Περισσότερα μέχρι 21:11
παιχτουρα ο κλαους νεο χατ τρικ
ποσο αληθινος εισαι αληθινε...
σχόλιο από αληθινος
βλεπω την ουέφα να ζητάει διευκρινήσεις για αλλον εναν αγωνα του παοκ (μετά παο αυτόν με τον πα γιαννενα). αν παίζαμε σε κανα σοβαρό πρωτάθλημα, και οι παοκατσηδες θα εψαχναν το δρομολογιο των τρακτερ όχι μονο για του χρόνου, αλλα και για τα επόμενα 10 χρόνια.
21:07

80` Ο Μπούζας αντί του Λάζνικ

σχόλιο από σκωληξ
Άσχετο: εχουν βγει τα δρομολογια των τρακτερ για τον ΑΡΗ του χρονου?
21:02

76` Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο

21:01

74` Κίτρινη στον Αθανασιάδη

βαλε τον Νετσιντ να πέσει όπως στα γιαννενα ρε στεφενς
20:58

72` Ο Σάλπι στην πρώτη του επαφή με την μπάλα, σουτάρει, πέφτει στη γωνία του ο Ανέστης και διώχνει σε κόρνερ

20:57

71` Ο Σαλπιγγίδης στη θέση του Στοχ

Περισσότερα μέχρι 20:57
20:57

70` Ο Ντούνης αντί του Κολοβού

20:55

68` Γύρισμα Κίτσιου από δεξιά, στο πρώτο δοκάρι ο Στοχ πάει να κάνει κοντρόλ, άουτ η μπάλα...

σχόλιο από r.koudas
αμαν βρε παιδια, ενα πεναλτυ με αποβολή, ενα οφσαιντ, κατι, να το γυρισουμε
20:49

62` Ο Μητρόπουλος στη θέση του Γιάννου

20:48

61` Ο Λάζνικ με φοβερή εκτέλεση φάουλ από δεξιά, κάνει το 2-0!!

20:46

59` Λίνο και Μάρτενς στις θέσεις των Σπυρόπουλου και Λάζαρ

20:45

58` Παράλληλο γύρισμα του Κίτσιου από δεξιά, προβολή του Σπυρόπουλου στο δεύτερο δοκάρι, απίθανη επέμβαση του Ανέστη, κρατάει το μηδέν!

Περισσότερα μέχρι 20:39
20:39

52` Γύρισμα του Κίτσιου από δεξιά, αδύναμο σουτ του Στοχ, στην αγκαλιά του Ανέστη

20:32

Κάνουν προθέρμανση Λίνο και Μάρτενς

20:32

46` Έναρξη του δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 20:18
20:18

45+1` Λήξη του πρώτου μέρους

20:17

45` Σέντρα-ξυράφι παράλληλα προς την εστία του Λούκας από δεξιά, δεν προλαβαίνει ο Κλάους

20:13

41` Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρ για μαρκάρισμα στον Κολοβό

Περισσότερα μέχρι 20:07
20:07

34` Σέντρα του Λούκας από δεξιά, Κλάους αρχικά και στη συνέχεια Κατσουράνης βρίσκουν σώματα και η ευκαιρία χάνεται

20:05

33` Σέντρα από αριστερά, κεφαλιά του Κατσουράνη στο πρώτο δοκάρι, εύκολα ο Ανέστης