Ολυμπιακός - Καλλονή

4 - 0
Γ. Καραϊσκάκης
90+3'Απόκρυψη Σχολίων
21:22

90+4' Τέλος της αναμέτρησης

21:22

Καλό σουτ του Ντιναμπούγιου με τον Ρομπέρτο στην πρώτη φορά που ακούμπησε μπάλα σήμερα να την σταματάει πριν περάσει την γραμμή

Περισσότερα μέχρι 21:15
21:15

85'  Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή, η πρώτη στο ματς με τον Ντος Σάντος να βγαίνει απέναντι από τον Ρομπέρτο και να στέλνει την μπάλα άουτ

21:13

Πιέζει ο Ολυμπιακός στα τελευταία λεπτά και ένα πέμπτο γκολ!

21:13

78' Ο Ντάμπο παίρνει τη θέση του Γιουκαρή

21:06

Ο Πορτογάλος είναι... τρελός! Φοβερός πανηγυρισμός με τον Μασάντο να σηκώνει το σορτσάκι του στις μασχάλες!

Περισσότερα μέχρι 21:05
21:05

75' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Βάις βρήκε ωραία τον Μασάντο και αυτός με δυνατό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 4-0

21:02

72' Ο Μασάντο παίρνει τη θέση του Μανιάτη

20:59

69' Ο Βαλιός παίρνει τη θέση του Μανούσου

20:58

69' Πολύ καλό σουτ του Τσόρι, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ!

20:56

66' Ο Εντινγκά παίρνει τη θέση του Σάμαρη

20:55

65' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Μετά από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα φτάνει στον Μανωλά, ο οποίος αμαρκάριστος με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0

Περισσότερα μέχρι 20:45
20:45

56' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βάις στην θέση του Φουστέρ

20:44

54' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Σαλίνο γυρίζει πολύ ωραία στον Τσόρι και αυτός από κοντά με ωραίο πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0

20:40

51' Σουτ του Τσόρι έξω από την περιοχή, η μπάλα λίγο άουτ

Περισσότερα μέχρι 20:35
20:35

46' Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου