0 - 5
Ριζούπολη
90'Απόκρυψη Σχολίων
21:25

90+4' Τέλος της αναμέτρησης

21:20

86' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολαϊτάν που πέρασε τον Τζόρβα ο οποίος έκανε τραγική έξοδο αλλά από πλάγια δεν κατάφερε να ευστοχήσει

Περισσότερα μέχρι 21:13
21:13

84' Ο Τσεμπερίδης παίρνει τη θέση του Κόρμπου

21:10

80' Γκολ για τον Σαβιόλα! Μετά από ωραία συνεργασία των Ολαϊτάν - Κάμπελ, η μπάλα φτάνει στον Σαβιόλα που με δυνατό σουτ κάνει το 0-5

21:04

70' Κίτρινη κάρτα στον Φουστέρ

Περισσότερα μέχρι 20:57
20:57

68' Κίτρινη κάρτα στον Χατζηζήση

20:55

66' Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Έγκον στην θέση του Ζουέλα

20:54

65' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ιμπαγάσα στην θέση του Μασάντο

20:52

64' Νέα γκολάρα για τον Ολυμπιακό! Ο Μανιάτης παίζει το 1-2 με Κάμπελ και Σαβιόλα και τελικά ο Αργεντινός με δυνατό σουτ κάνει το 0-4!

20:50

60' Δοκάρι για τον Ολυμπιακό! Ο Μανιάτης με ωραίο σουτ εντός περιοχής τραντάζει το αριστερό δοκάρι του Τζόρβα, ενώ στην συνέχεια ο Κάμπελ σε κενό τέρμα πλασάρει άουτ!

20:48

58' Ο Τσιλιγκίρης παίρνει τη θέση του Μπάρκογλου και ο Μανιάτης αυτή του Σάμαρη με τις δύο ομάδες να κάνουν από μία αλλαγή

Περισσότερα μέχρι 20:45
20:45

56' Νέο σουτ του Κάμπελ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

20:44

55' Κίτρινη κάρτα στον Κόρμπο

20:43

54' Ο Κανακούδης είδε  κίτρινη για διαμαρτυρία στον επόπτη για πλάγιο άουτ.

σχόλιο από σπυρος
ποτε θα σκασετε εδω μεσα σε τσατ του δυναστη σας ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ να λετε βλακειες?παο-ολυμπιακος=0-1.ολυμπιακος-μπαοκ=4-0.και ακομη μιλατε?και πεναλτυ θα παρει ο δυνατος κ οφσαϊτ γκολ θα μετρησει υπερ του ολυμπιακου.
20:42

53' Κόκκινη κάρτα στον Απόλλωνα! Ο Κανακούδης βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποχωρεί από το ματς...

20:41

51' Ωραία προσπάθεια για τον Ολυμπιακό με τον Κάμπελ να πασάρει στον Σαβιόλα, αυτός στον Μασάντο που έκανε το σουτ στέλνοντας την μπάλα λίγο άουτ

20:36

47' Καλό σουτ του Σαβιόλα, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

20:35

46' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σαβιόλα πέρασε στην θέση του Τσόρι

20:34

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου