19:25

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Περισσότερα μέχρι 19:20
19:20

87' Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ: ο Παυλής αντί του Μπρέσεβιτς

19:17

84' Ο Μπρέσεβιτς με σουτ έκανε το 4-2 και καθάρισε τη νίκη για την ΑΕΚ!

19:16

84' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

σχόλιο από monodentri
α ρε αεκαρα, χισου
Περισσότερα μέχρι 19:01
19:01

Υστερα απο σέντρα του Πεταυράκη, ο Σταθάκης γύρισε με το κεφάλι στον Μπρέσεβιτς μέσα στην περιοχή και ο Κροάτης με γυριστό πλασέ έκανε το 3-2. Το... σούβλισε ο Μπρέσεβιτς...

18:59

67' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

βγηκε ο χισου? και τωρα ποιος θα κανει παιχνιδι?
18:55

62' Αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Ντακόλ ο Ράμα

Περισσότερα μέχρι 18:50
18:50

56' Αλλαγή για την Κηφισιά. Στη θέση του Χίσου ο Ντούμος

18:41

49' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Πλατέλλας έβγαλε τρύπα μπαλιά στον Ντακόλ, ο οποίος μόνος με το τέρμα το έστειλε στα... περιστέρια.

Περισσότερα μέχρι 18:37
18:37

45' Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 18:20
18:20

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου στο ΟΑΚΑ

18:13

39΄ Ο Πλατέλλας εκτελεί το φάουλ και ο Τσουκαλάς με κεφαλιά στο ύψος της μικρής περιοχής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της Κηφισιάς!

18:12

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! 2-2

18:11

37'  Ο Ανάκογλου στη θέση του Τσούπρου.