Καλλονή - Παναθηναϊκός

0 - 4
ΟΑΚΑ
90+4`Απόκρυψη Σχολίων
21:25

90+4` Λήξη του αγώνα

21:20

90+2` Ο Κλωναρίδης από δεξιά έκανε την κίνηση, έβγαλε την μπαλιά στο πρώτο δοκάρι και ο Αμπέιντ απλά σημείωσε το 0-4

Περισσότερα μέχρι 21:11
21:11

83` Ο Μαρσέλο βλέπει 2η κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία και αποβάλλεται

21:10

82` Τετ-α-τετ του Καρέλη με τον Χογκ από την καταπληκτική μπαλιά του Ζέκα, απόκρουση!

21:08

80` Ο Χουχούμης αντί του Νάνο

21:07

77` Γυριστή κεφαλιά του Σίλντενφελντ, αποκρούει ο Χογκ, στην επαναφορά νέα κεφαλιά του Μαρινάκη, άουτ

Περισσότερα μέχρι 21:02
21:02

74` Ο Κλωναρίδης στη θέση του Μπεργκ

21:01

73` Διπλή αλλαγή για Καλλονή. Ο Χουανλού στη θέση του Γκαρσία και ο Γάλας αντί του Φαρία

20:59

71` O Mαρινάκης στη θέση του Τριανταφυλλόπουλου

20:56

67` Στην κόντρα από αριστερά ο Αμπέιντ, βρήκε με σέντρα τον Πράνιτς που αμαρκάριστος με δυνατό σουτ έκανε το 0-3!

20:50

62` Γύρισμα του Ποντάνι στο ύψος του πέναλτι από αριστερά, πλασέ του Λεοζίνιο, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Καλή ευκαιρία για Καλλονή

Περισσότερα μέχρι 20:48
20:48

60` Σουτ του Λεοζίνιο έξω από την περιοχή, σταθερά ο Κοτσόλης

20:46

57` Ο Λεοζίνιο πήρε την μπάλα από τον Γκαρσία μπήκε στην περιοχή, αλλά το πλασέ του πέρασε ξυστά από το κάθετο δοκάρι!

20:45

57` Ο Βαλιός στη θέση του Μανούσου

20:38

50` Ο Καρέλης πάλι βγήκε στην πλάτη της άμυνας από την μπαλιά του Μπεργκ, απέκρουσε ο Χογκ

Περισσότερα μέχρι 20:34
σχόλιο από jjdjbakos
20:33

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

σχόλιο από pns7
Πολύ καλο ημιχρονο από τον ΠΑΟ. Μετα από πολύ καιρο μου θυμιζει πραγματικα μεγαλη ομαδα εντος των 4 γραμμων σε ένα πολύ γεματο ημιχρονο με φασεις, γκολ, πιεση.
Περισσότερα μέχρι 20:16
20:16

45` Λήξη του πρώτου μέρους

20:15

43` Καταπληκτική διαγώνια 25άρα μπαλιά στον Μπεργκ, ο οποίος με υπέροχο πλασέ-λόμπα νικάει τον Χογκ για το 0-2!!