Live Feed

Παναθηναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών

3 - 0
Γήπεδο Λεωφόρου Αλεξάνδρας
90+3`Απόκρυψη Σχολίων
21:53

90+3` Λήξη του αγώνα

Περισσότερα μέχρι 21:48
21:48

88` Κακή απομάκρυνση του Σπυρόπουλου,  ο Ντελέκος σε θέση βολής, αλλά ο Κοτσόλης επενέβη έγκαιρα και έδιωξε

21:39

80` Κίτρινη κάρτα στον Ζέκα

21:37

79` Ο Επιτροπάκης στη θέση του Τσούτση

21:34

75` Ο Μπαλμπόα αντί του Καρέλη

Περισσότερα μέχρι 21:31
21:31

72` O Aναστασόπουλος στη θέση του Δώνη

21:23

64` Ο Ατζαγκούν στη θέση του Ντίνα

21:21

62` Ο Φοντακάρο στη θέση του Παλαιολόγου

21:18

59` Ο Καρέλης με δυνατό σουτ με το αριστερό έξω από την περιοχή αιφνιδιάζει τον Αθανασόπουλο για το 3-0!

Περισσότερα μέχρι 21:17
21:17

58` Ο Καρέλης από αριστερά εκμεταλλεύεται το λάθος, κλέβει από τον Νικολόπουλο και δίνει ασίστ έτοιμο γκολ στον Κλωναρίδη που σε κενή εστία κάνει το 2-0

21:16

57` Κίτρινη κάρτα ο Ντίνας

21:11

53` Ο Ντελέκος στη θέση του Κρητικού

21:04

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 20:48
20:48

45+1` Λήξη του πρώτου μέρους

20:46

45` Μπαλιά του Ζέκα από αριστερά, σουτ στην κίνηση στο δεύτερο δοκάρι από τον Σπυρόπουλο, άουτ

20:43

40` Διπλή ευκαιρία για το 2-0! Ο Ντίνας πάει να κρεμάσει τον Αθανασόπουλο από αριστερά, ο τελευταίος αποκρούει, αλλά στην επαναφορά σουτάρει ο Σπυρόπουλος με τον τερματοφύλακα των Ψαχνών να απομακρύνει πάνω στη γραμμή

20:36

35` Σέντρα του Κλωναρίδη από δεξιά, ο Δώνης με προβολή από τη μικρή περιοχή το 1-0!

Περισσότερα μέχρι 20:27
20:27

25` Καρέλης και Κλωναρίδης έπαιξαν ωραία το 1-2 στην περιοχή, αλλά ο τελευταίος αντί να σουτάρει πήγε να γυρίσει την μπάλα στον συμπαίκτη του, με τον Αθανασόπουλο τελικά να μπλοκάρει

20:22

20` Κίτρινη στον Παλαιολόγο για φάουλ στον Χουχούμη

20:20

18` Οι παίκτες του ΠΑΟ κυκλοφόρησαν την μπάλα, με τον Ζέκα να κάνει κάθετη στον Σπυρόπουλο, αυτός γύρισε στον Κλωναρίδη αλλά το σουτ του πέρασε μόλις άουτ από το κάθετο δοκάρι!

Περισσότερα μέχρι 20:15
20:15

13` Ξαφνικό σουτ του Καρέλη από αριστερά, σε ετοιμότητα ο Αθανασόπουλος στην κλειστή του γωνία

Περισσότερα μέχρι 20:02
20:02

Η ρεβάνς θα διεξαχθεί στα Ψαχνά στις 15/1

20:01

1` Έναρξη του αγώνα

19:54

Λίγος κόσμος στη Λεωφόρο, ενώ στις εξέδρες υπάρχουν και φίλοι του Ηρακλή Ψαχνών.

19:53

Τερματοφύλακας είναι ο Κοτσόλης, στην άμυνα -από αριστερά προς τα δεξιά- οι Χουχούμης, Σίλντενφελντ, Κουτρουμπής και Σπυρόπουλος. Αμυντικό χαφ ο Λαγός και εσωτερικοί μέσοι οι Ζέκα-Δώνης και τριάδα στην επίθεση θα είναι οι Κλωναρίδης (αριστερά), Ντίνας (δεξιά) και Καρέλης (κορυφή).

19:52

Αναπληρωματικοί για τους φιλοξενούμενους οι: Ανδρούτσος, Ντελέκος, Φοντακάρο, Επιτροπάκης, Λάμπρου, Στουρνάρας, Ντούμας.

19:51

Στον πάγκο του Παναθηναϊκού είναι οι: Ταμπάκης, Ατζαγκούν, Μέντες, Αμπεΐντ, Τριανταφυλλόπουλος, Αναστασόπουλος, Μπαλμπόα.

19:50

Υπενθυμίζουμε οτι όποια ομάδα περάσει από το ζευγάρι αυτό θα αντιμετωπίσει τον νικητή του Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Μαγούλας

19:49

Ηρακλής Ψαχνών (Θ. Γράφας): Αθανασόπουλος, Μπακομήτρος, Νικολόπουλος, Τζάνης, Κρητικός, Κοιλιάρας, Ντάνιελ, Τσιμόντζι, Γκεμίσης, Τσούτσης, Παλαιολόγος

Περισσότερα μέχρι 19:39
19:39

Παναθηναϊκός (Γιάννης Αναστασίου): Κοτσόλης, Σίλντενφελντ, Κουτρουμπής, Χουχούμης, Σπυρόπουλος, Λαγός, Ζέκα, Δώνης, Ντίνας, Κλωναρίδης, Καρέλης

19:39

Οι συνθέσεις:

19:38

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Δελφάκης (Αρκαδίας) με βοηθούς τους Αλεξέα (Μεσσηνίας) και Παστρωμά (Δ. Αττικής)

19:38

Καλησπέρα σας! Μείνετε μαζί μας για να παρακολουθήσετε τον πρώτο αγώνα για τη φάση των 16 του Κυπέλλου Ελλάδας μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ηρακλή Ψαχνών από το γήπεδο της Λεωφόρου.