Μακάμπι Χάιφα - ΠΑΟΚ

0 - 0
"Κιριάτ Ελιεζέρ"
90+6`Απόκρυψη Σχολίων
23:58

90+6` Λήξη του αγώνα

23:56

90+4` Τραυματίας ο Χακόμπο, στο έδαφος

Περισσότερα μέχρι 23:54
23:54

90+3` Kιτρινη στον Σκόνδρα

23:52

90+1` Κίτρινη στον Λίνο

23:51

90` O Λίνο αντί του Λούκας

Περισσότερα μέχρι 23:41
23:41

79` O Ραϊγιάν στη θέση του Εντλόβου

23:32

70` Ωραία μπαλιά του Τζιόλη στην περιοχή, ο Κλάους πήρε την κεφαλιά, άουτ

23:30

68` Ο Ολίσε στη θέση του Στοχ

23:29

67` Ο Έζρα με πολύ ωραίο σουτ από τα 25 μέτρα, βρίσκει το κάθετο δοκάρι και  μπάλα περνάει άουτ

Περισσότερα μέχρι 23:26
23:26

63` O Στοχ σουτάρει από μακριά, σε καλή θέση ο Σαράνοφ

23:23

62` Ο Νίνης βγαίνει για να μπει ο Σαλπιγγίδης

23:20

58` Ο Ράγιος στη θέση του Βέρεντ

23:19

56` O Aμπουχατζίρα έφυγε στην πλάτη της άμυνας από δεξιά και σούταρε, με τον Χακόμπο να διώχνει σε κόρνερ...

23:16

1-0 η Αλκμάαρ στο 55` με τον Ορτίζ!

23:15

53` Μακρινό σουτ του Λάζαρ, μπλόκαρε ο Σαράνοφ

Περισσότερα μέχρι 23:07
23:07

46` Έναρξη του δευτέρου μέρους

23:07

46` Ο Αμπουχατζίρα στη θέση του Γκοζλάν

Περισσότερα μέχρι 22:52
22:52

45+1` Λήξη του ημιχρόνου

22:52

45` Κόντρα με τον Νίνη που φεύγει κατά μέτωπο, δίνει στον Στοχ, που πλασάρει και τον Σαράνοφ να διώχνει με το πόδι!

22:47

Στο 0-0 είναι και το Αλκμάαρ-Σαχτιόρ Καραγκάντι

22:42

36` Κίτρινη στον Κατσικά για φάουλ στον Εντλόβου

22:41

35` Ο Τζιόλης σουτάρει από τα 25μ. άουτ, πάνω από τα δοκάρια

Περισσότερα μέχρι 22:39
22:39

34` Νέα κίτρινη για σκληρό μαρκάρισμα στον Γκοζλάν

22:37

32` Κίτρινη στον Αμπουκράτ για μαρκάρισμα στον Νίνη

22:32

26` Κίτρινη κάρτα στον Έζρα

Περισσότερα μέχρι 22:25
22:25

19` Σέντρα-σουτ του Λούκας αριστερά, έξω από την περιοχή, άουτ

Περισσότερα μέχρι 22:07
22:07

1` Mπάσιμο του Εντλόβου από δεξιά και σουτ από τη γωνία της περιοχής, άουτ

22:06

1` Έναρξη του αγώνα

Περισσότερα μέχρι 21:55
21:55

Όλα έτοιμα για τη σέντρα!

Περισσότερα μέχρι 21:29
21:29

Σε σχέση με τον αγώνα της Τούμπας δεν ξεκινούν πέντε παίκτες από τη Μακάμπι Χάιφα

Περισσότερα μέχρι 21:20
21:20

Στον πάγκο του ΠΑΟΚ: Γλύκος, Λόπεθ, Λίνο, Βούκιτς, Κίτσιου, Ολίσε, Σαλπιγγίδης

21:20

Στον πάγκο της Μακάμπι είναι οι: Έντρι, Γκαμπάι, Πιλιάφσκι, Ράγιο, Ραϊγιάν, Τούργκεμαν, Αμπουχατζίρα

Περισσότερα μέχρι 21:07
21:07

Διαιτητής είναι ο Γερμανός Φέλιξ Τσβάγιερ με βοηθούς τους συμπατριώτες του Σίφνερ και Μπόρνχορστ

21:05

ΠΑΟΚ (Χουμπ Στέφενς): Χακόμπο, Σκόνδρας, Τζαβέλλας, Κατσικάς, Τζιόλης, Στοχ, Λάζαρ, Κατσουράνης, Νίνης, Λούκας, Αθανασιάδης

21:04

Μακάμπι Χάιφα (Άρικ Μπενάντο): Σαράνοφ, Φαλάχ, Τουάτα, Κεϊνάν, Μεσουμάρ, Αμπουκράτ, Μποκόλι, Έζρα, Βερέντ, Εντλόβου, Γκοζλάν

21:04

Οι συνθέσεις:

21:04

O "Δικέφαλος" σε περίπτωση νίκης και παράλληλα ήττας της Σαχτιόρ από την Αλκμάαρ σφραγίζει από απόψε την πρόκριση στους "32" της διοργάνωσης

21:03

Καλησπέρα σας! Μείνετε μαζί μας στον Sportdog για να παρακολουθήσετε το ματς της Μακάμπι Χάιφα με τον ΠΑΟΚ (22:05, ΑΝΤ1) στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League!