19:05

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

Περισσότερα μέχρι 18:59
18:59

87' Κεφαλιά του Κατσικά, η μπάλα έφυγε για λίγο άουτ.

18:59

86' ΣτΩΧ τί έχασε! Ο Νετσιντ έβγαλε τον Στοχ... φάτσα κάρτα με το 0-4, αλλά ο Σλοβάκος μόνος απέναντι με τον Σέρεμετ πλάσαρε άουτ.

18:55

75' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Νέτσιντ αντί του Αθανασιάδη

18:47

74' Σουτ του Τζάνη άουτ

18:46

Τελικά το τέρμα χρεώνεται ως αυτογκόλ του Έμπο!

18:46

Ό,τι δεν έκανε ο Κλάους πριν μερικά λεπτά το πέτυχε στο 73'. 0-3 ο ΠΑΟΚ!

18:45

73' Γκολ για τον ΠΑΟΚ:

Περισσότερα μέχρι 18:43
18:43

70' Ο Τζαβέλλας έβγαλε μπαλιά από αριστερά, ο Λούκας σούταρε στο ύψος της περιοχής, αλλά η μπαλα έφυγε άουτ.

18:38

65' Δεν χάνονται αυτά! Ο Στοχ έπιασε δυνατό σουτ εκτός περιοχής, ο Σέρεμετ δεν απέκρουσε καλά, η μπάλα έφτασε στον Αθανασιάδη (που δεν ήταν οφσάιντ) και εξ επαφής ο Κλάους την έστειλα άουτ. Μοναδική ευκαιρία για να κάνει το 0-3 έχασε ο ΠΑΟΚ!

18:34

61' Πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό: Ο Ντε Σόουζα αντί του Ντιόγο

18:31

59' Κίτρινη στον Ντιόγο

Περισσότερα μέχρι 18:27
18:27

55' Κίτρινη κάρτα στον Σέρεμετ για διαμαρτυρία

18:20

Ο Στοχ έβγαλε φοβερή μπαλιά με το αριστερό για τον Λούκας, ο οποίος έπιασε απευθείας το σουτ και έκανε το 0-2! Φοβερο γκολ

18:19

47' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!