Περισσότερα μέχρι 21:47
21:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:44

87' Ο Λόρενς παίρνει τη θέση του Στοχ

21:43

87' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μακάμπι! Ο Εζρα περνάει όποιον βρίσκει μπροστά του, βγάζει και την σέντρα, ο Αζουλάι πιάνει την κεφαλιά, όμως ο Χακόμπο πετάγεται και κρατάει το 3-2

σχόλιο από blouarg4
DOSE PONO lef !!! Ka8e Comment kai ena dakry !
Περισσότερα μέχρι 21:35
σχόλιο από lef
koita na kerdiseis tora xanei h toun tha xasei kai h sen gallen meta na paroyn kanena bathmo kai ase tis magkies.
21:35

78' Ο Βούκιτς παίρνει τη θέση του Σαλπιγγίδη που αποθεώνεται όπως και ο Σέρβος που μπαίνει

21:33

75' Νέα ευκαιρία για την Μακάμπι με τον Χακόμπο να προλαβαίνει την τελευταία στιγμή και να διώχνει με δυσκολία

hsoun paidaki?perysi me to lila sto 0-1?kai meta s epeze xalara sto deytero n kaneis anatropi sta giannena megaloses?erxeste 2 sta giannena kai 10 sto nao apo mia tsaves nte binsenti kai apo tin alli mitro skisto to alogaki zebra.
21:31

Το γκολ του Σαλπιγγίδη

21:30

73' Ο Αζουλαΐ παίρνει τη θέση του Μεσούμαρ

σχόλιο από ΣΑΜΙΟΣ
ΑΝΤΕ ΡΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ. ΕΧΕΤ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ!!!!
21:28

72' Ο Χακόμπο προλαβαίνει και διώχνει πριν τον Αμπουχατζίρα

σχόλιο από aganaktismenos
file blouarg4 aston...dn a3izei kan t apantiseis!!!tn ponese toso polu p t e8i3a tn douleia p des t 3e8avi...k egw n t 8umisw an pame etsi t 3-1 ap tn panserraiko mia k eim ap kei!!!apla pitsirikas!!!k gia n st 8umisw gt eis ampalos k dn t 8umasai htan s agona kupellou t 2009-2010!!!ante tr avava mn mas zalizei
σχόλιο από Νικόλας
εχω συγκινηθεί τώρα , μπράβο ρε μπάοκ μπορείς να κερδίσεις ρε μπαμε γερα δικεφαλλλλλε :)
den paizeste mpaokia ti pono na dosete?paikste ekei tora gelaste ligo giati stis 10 tha ponaei.
21:28

69' Ο Κατάν παίρνει τη θέση του Γιαντίν

alla na deis poso gkagka eisai xarika pou kerdizeis
21:23

66' Γκοοοοοοοοολ! Ο Λίνο κάνει την σέντρα από αριστερά και ο Σαλπιγγίδης με ένα περίεργο σουτ από κοντά, περνάει την μπάλα από την κλειστή γνωία για το 3-2! Τεράστια γκέλα του τερματοφύλακα!!

Περισσότερα μέχρι 21:22
aganaktismene apo tin tzoulia ta teleytaia 14 xronia sto gipedo me tis zebres kerdisate mia fora thes na sto doso na to deis?
pas giannena paok 4-0 http://www.youtube.com/watch?v=GI_I42HDIoE esy mazeyeis tessares kai ntopies are giannenara s ena mina skista pali.
o lef exei ta perissotera comments edw kai epimenei oti de vgazei pono. gelaw. dose pono megale, mi stamatas !
oso gia tin tzoulia mpaoki edo 4 tros sta giannena mias kai eimai apo ekei an theleis sto dino na to deis http://www.youtube.com/watch?v=GI_I42HDIoE
21:18

61' Κίτρινη κάρτα ο Μεσουμάρ

opote piges na paikseis ekei perasan makampides salke klp poy ksapostasane sto dipedo me tis zebres.ekei den mporeis na pas kaimene
21:15

60' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λούκας μπαίνει στην θέση του Νίνη

Μπα η τζουλια ανήκει το παρελθόν μεγάλε το μέλλον ειναι ο μπάοκ
blouarg4 ti pono na bgalo re me kati kakomoirides opos ki eseis paizete.eleos
αγανακτησμενε μακαρι να κερδισεις οχι για τους βαθμους αλλα ετσι.κοιτα στο ρεπορταζ του παοκ τσακωνομυν μ ενα πουγκα στα 70 εκ ε του σαββιδη πριν 3 ωρες το ιδιο ειπα.απλα κανουμε και πλακα.
lef exeis dikio paizw m tn makampi traxana....an epaiza k gw k pari 8a mazeua 4res san k sena!!!!mpravo file m....sunexise tzoulia t podosfairou etsi!!
Τεράστια ευκαιρία =ΜΕΓΆΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ (ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΤΙ ΛΕΣ?)
Αποθεώστε τον ιβάν προβατα μπεεεεεεε
σχόλιο από mitsos
makari na nikisei o PAOK...I Ellada xreiazetai vathmous
vgale pono lef.
21:09

53' Τεράστια ευκαιρία για τη Μακάμπι, με τον Έζρα να σουτάρει ψηλά άουτ από πολύ κοντά!

ενω οταν δεν εδωσε τις πρωτες 2 βουτιες ηταν κορακι σκετο.
περιμενουμε το επόμενο πέναλτι για να μιλησουμε χαχαχα λουζερακια
σχόλιο από Γιωργος
Areianara ola
21:08

51' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ο Στοχ κάνει το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, ο πορτιέρο όμως διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 21:07
maki sougia(akou anapiro onoma fantasou tn fatsa)edw dn ein elliniko prwta8lima n mn dinei ka8olou penalnti....edw ot ginetai dinetai!!!dn ein kokkino koraki afto!!!
σχόλιο από Perry Meno
Gianni exeis dikaiw den yparxei paraga stin Ellada yper tou Olympiakou, elpisis i politikoi mas einai oloi katharoi! Edw gelame !
εδω ρε.με την μακαμπι τραχανα παιζεις μωρε κουλ.
Σκύλε μπορεί να γυρίσει το παιχνίδι το ΠΑΟΚΙ?
21:03

46' Αλλαγή για την Μακάμπι με τον Αμπουχατζίρα να μπαίνει στη θέση του Ντλόβου

21:02

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

σχόλιο από yannis
κοιτα να δεις που η παραγκα φταιει παλι που ο στοκ εχασε δυο πεναλτι.χεχε
σχόλιο από NDIMOU
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΤΟΧ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ. (AΕΚΑΡΑ -ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ)
eutixws p uparxoun k aftes oi ampales komple3ikares p sxoliazoun k gelame mazi tous ts duskoles wres t mats!!!naste kala (nikolas-lef)
σχόλιο από makis_sougias
Δωσε ενα μπεναλντι ρε αλητη
σχόλιο από ΓΙΑΝΝΗΣ
Καλα έχω μια ερώτηση , δεν γράφουν τα ΠΑΟΚΙΑ και γράφουν οι Ανάπηροι ;;
Vre OLOI pali me ton PAOK asxolounte kai vgazoun to kompleks tous edw, goustsaaaarooooo
Περισσότερα μέχρι 20:47
Ε το επόμενο θα το βάλει :p
20:47

45+2' Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Ματσάρα στην Τούμπα, με τον ΠΑΟΚ από 0-2 να το γυρίζει σε 2-2 και να χάνει 2 πέναλτι ο Στοχ!

20:46

Γιατί ενώ ο Λίνο πήρε την μπάλα πρώτος για το πέναλτι, άφησε στον Στοχ; Με τι ψυχολογία να το κάνει, αφού ήδη έχει χάσει το πρώτο; Κρίμα για τον ΠΑΟΚ που πέταξε μεγάλη ευκαιρία για το 3-2.

20:45

45' Νέο χαμένο πέναλτι από τον Στοχ!!!!! Κάκιστη εκτέλεση και πάλι, αποκρούει ο Σαρόνοφ...