ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟ ΔΙΠΛΟ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΌ 47 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΡΣΕΝΑΛ!!! ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΣΤΗΝ PL ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ

Kίτρινη στον Τσάκα

σχόλιο από Cityzen
Γιατί και ποιος πάει για πρωτάθλημα;
σχόλιο από Πάλι 0-0?
Αν η ΑΕΚ έχει φορμαρισμένο ταχύ σεντερμπάκ πάνω στο Βάρντι το χτυπάει στα ίσα το ματς. Έχει κάποιον;
23:07

Ολη η Λέστερ πίσω

Περισσότερα μέχρι 23:05
σχόλιο από GeorgeP
Κάποιοι γράφανε ότι η Αρσεναλ πάει για πρωτάθλημα φέτος!!!! Λολακι
23:05

Σούπερ ο Βάρντι στην πλάτη της άμυνας, με το... κεφάλι ο Λένο σώζει!!!

23:03

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

22:58

Εκτός ο Μάντισον, μέσα ο Ολμπράιτον

Το 3-5-2 θέλει 10 παίχτες καμικάζι με τέλεια φυσική κατάσταση. Αφου δεν έχω για αυτό ακριβως το λόγο χάνω και από τη Λέστερ της μιας τελικής. Πάμε για Χ τουλάχιστον. Αλεπού ο Ροτζερς.

22:53

80' Ο Ουντέρ βγήκε στην πλάτη της άμυνας, ιδανική σέντρα και ο Βάρντι με κεφαλιά πετυχαίνει το 6ο φετινό γκολ

22:52

80' ΓΚΟΛΛΛΛ 0-1 Η ΛΕΣΤΕΡ!!!!

Περισσότερα μέχρι 22:50
22:50

H Λέστερ έχει βρει χώρους και είναι πιο απειλητική

σχόλιο από Γιώργος Λ.
Έλεος πια ρε Αρτέτα με το κόλλημα στο 3-5-2, αφού δεν αποδίδει με τιποτα,.
Τον καταλαβαίνω τον Σπανιόλο. Γκέλα μεν η ισοπαλία με Λέστερ, φυλάγεται δε γιατί πίσω είμαστε τρύπιοι. Δύσκολα φέτος.
σχόλιο από benjamin
θα το βαλει ο Παρτει αφου δεν μπορει κανεις αλλος
σχόλιο από Χρήστος
Θα τη κάνει την ζημιά ο Βάρντι (πάλι), το βλέπω να έρχεται...
22:48

Ο Ουντέρ στη θέση τους Μπαρνς

22:47

Κίτρινη στον Εβανς

22:41

68' Μεγάλη επέμβαση του Σμάιχελ στο σουτ του Μπεγιερίν

22:40

Κίτρινη στον Μάντισον

22:38

66' Εκτός ο Σάκα, μέσα ο Πεπέ. Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή

Περισσότερα μέχρι 22:35