Περιγραφή: Γιώργος Ντυμένος
20:07

ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΣ

20:06

1-3. 90'+4 Ο Αστέρας βγήκε στην κόντρα, ο Μποόρχα Φερνάντεθ έδωσε έτοιμο γκολ στον Λουίς Φερνάντεθ, που πλάσαρε προ κενής εστίας

σχόλιο από Νίκος
Έφτασε η ώρα να αποχωρήσει ο Γρηγορίου. Όλοι έφταιγαν εκτός από αυτόν. Δεν έχει παρουσιάσει τίποτα όσο καιρό είναι εδώ.
σχόλιο από Αελ old school
Η παε ανικητο άλογο (κοινώς κουγιοαελ) μια νίκη κάθε 10 ματσ γίναμε η χαρά των αντιπαλων. Κατάντια πουλα φυγε μας μικρυνες πολύ ουτε να σχολιάσουμε θέλουμε
20:01

89' Ο Μούζεκ με κεφαλιά σε στατική μπάλα, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Αστέρα και μειώνει για την ΑΕΛ

20:00

88' Ο Μπόρχα Φερνάντεθ στη θέση του και ο Ορόσκο στη θέση του Μπαράλες

σχόλιο από Κουγιοβιτς
Κουγια όσους δανεικούς και να πάρεις από τον Ολυμπιακό στο πατο θα εισαι. Ο τελευταίος παρακαλώ να κλείσει τη πορτα...
Ο Γρηγορόπουλος αντί να διώξει την μπάλα στο πλάγιο όταν πιέστηκε, έδωσε πάσα στον αντίπαλο και η ΑΕΛ σε αυτή τη φάση δέχθηκε γκολ.
19:56

85' Ο Ζαχαράκης στη θέση του Πλατέλλα

σχόλιο από Μόντενα
Και η Ελλάδα για Β εθνική πάει Αεκτζη ...
19:53

Ο Αστέρας διαχειρίζεται σωστά το ματς

σχόλιο από mar
O τρισμέγιστος παράγοντας Κούγιας και ο προπονηταράς, εφάμιλλος του Κλοπ, Γρηγορίου είναι απλά άτυχοι και τους στηρίζουμε !! Ελπίζω αυτό να περάσει....
Τραγικός ο Γρηγορόπουλος. Σε 5 λεπτά έκανε δύο λανθασμένες μεταβιβάσεις και η μία από αυτές στοίχισε.
σχόλιο από Αεκ
Κουγια βάλε το Φορτούνη μεσα Εκεί εκεί στη Β εθνική
19:50

79' Κίτρινη στον Νικολιά

19:48

0-2. 75' Ο Τιλίκα έστρωσε στον Μπαράλες που μόνος του από το ύψος της μικρής περιοχής πλάσαρε εύστοχα

Περισσότερα μέχρι 19:46
19:46

74' Κίτρινη στον Τασουλή

19:44

73' Κίτρινη στον Λουίς Φερνάντεθ

19:44

Ο Ράσταβατς προσθέτει και ύψος στον Αστέρα

19:44

72' Ο Ιγκλέσιας στη θέση του Μουνάφο

19:43

71' Οι Γρηγορόπουλος, Νικολιάς στη θέση των Μπέρτου, Σεσέροβιτς

19:41

70' Μεγάλη επέμβαση από τον Παπαδόπουλο. Ο Ηλιάδης πήρε την κεφαλιά και ο γκολκίπερ του Αστέρα εκτινάχθηκε στη δεξιά του γωνία και απέκρουσε με το ένα χέρι

19:41

69' Εκτέλεσε ο Σεσέροβιτς, η μπάλα κόντραρε και πέρασε κόρνερ

19:40

Στατική μπάλα σε καλή θέση για την ΑΕΛ

19:39

68' Κίτρινη στον Σουάρεθ

19:36

Ο Κώτσιρας δημιουργός και αυτής της φάσης

19:35

63' Ο Λουίς Φερνάντεθ πλάσαρε από καλή θέση, όμως η μπάλα δεν είχε δύναμη και ο Νάγκι μπλόκαρε εύκολα

19:33

61' Οι Λουίς Φερνάντεθ και Τιλίκα στη θέση των Σίτο και Ριέρα

Περισσότερα μέχρι 19:32
19:32

60' Μακρινό σουτ του Βαλιέντε, η μπάλα πέρασε αρτετά άουτ

σχόλιο από Αλεξης Κουγιοβιτς
Αστειος προπονητης ούτε για τοπικό δε κάνει. Οσο για το Κουγια έχουν τελειωσει οι λέξεις. Φυγετε να ησυχάσουμε επιτέλους!!
19:31

Χωρίς τη μεγάλη φάση το δεύτερο μισό μέχρι στιγμής

19:27

55' Ο Τρούγιτς στη θέση του Τόρζε

Σε καταλαβαίνω φίλε δημοσιογράφε...είσαι απόλυτα πιστευτός...
19:26

55 Ο Πλατέλλας από καλή θέση έκανε το σουτ, όμως ο Παπαδόπουλος μπλόκαρε εύκολα

σχόλιο από Μουτσοντριγκο
Α ρε Κουγια ασχολείσαι τόσα χρόνια με το ποδοσφαιρο αλλά από μπάλα δεν...Για παρασκηνιο, κους κους, σου μου σου είσαι πρωτος
19:24

52' Κίτρινη στον Σίτο

19:23

mar  όχι, Να είναι κόσμιο και περνάει

19:22

51' Κίτρινη στον Σεσέροβιτς

19:00

Ο Αργεντινός φορ έχει σκοράρει και στα 4 παιχνίδια που έχει αντιμετωπίσει την ΑΕΛ . Εδώ τα προηγούμενα 3. https://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1522678/o-mparales-ehei-skorarei-se-ola-ta-paihnidia-toy-me-tin-ael

18:58

Ο Αργεντινός φορ απέδειξε ακόμη μία φορά πόσο εξαιρετικός ποδοσφαιριστής είναι με την μπάλα στον αέρα

18:58

0-1. 42' Ο Κώτσιρας έκανε τη σέντρα από τα δεξιά και ο Μπαράλες με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Νάγκι,.

18:56

41' Απίστευτη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Ρουμάνος μετά από λάθη της άμυνας του Αστέρα βρέθηκε απέναντι από τον Παπαδόπουλο, όμως το πλασέ του πέρασε άουτ

18:55

Στα τελευταία 4-5 λεπτά το ματς παίζετε στο μισό της ΑΕΛ

18:52

37' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Σε στατική φάση ο Σουάρεθ πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ

18:50

35' Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεβιτς

18:48

Ο Φινλανδός προσπάθησε να φανεί απειλητικός σε δύο περιπτώσεις

18:48

33' Σουτ του Σπαρβ, η μπάλα πέρασε άουτ

Περισσότερα μέχρι 18:46
18:46

31' Ο Σπαρβ πάτησε περιοχή, αλλά η προβολή του ήταν χλιαρή και ο Παπαδόπουλος μπλόκαρε εύκολα

18:45

Οι τελικές είναι 5-3 υπέρ του Αστέρα

18:44

30 Σουτ του Τασουλή, άουτ η μπάλα

18:43

29' Σουτ του Μιλοσάβλιεβιτς, η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ