Novasports1HD
90'Απόκρυψη Σχολίων
Περιγραφή: Φώτης Καρακούσης
21:24

Τέλος του αγώνα με τον Ατρόμητο και τον ΠΑΟΚ να μένουν στο μηδέν στο πρώτο φετινό φιλικό τους

21:21

Ο Θεοδωράκης έχει πιάσει πέναλτι του ΠΑΟΚ και σε ματς πρωταθλήματος το 2019. Το πέναλτι το είχε εκτελέσει ο Βιεϊρίνια

21:19

Ο Θεοδωράκης νίκησε δύο φορές τον Σφιντέρσκι στο πέναλτι και ειδικά την δεύτερη ο Πολωνός του έστειλε τη μπάλα πάνω του

21:19

89' Ωραία προσπάθεια του ΠΑΟΚ με τον Σφιντέρσκι να πασάρει στον Μπίσεσβαρ που έκανε το σουτ, ο Γούτας έκοψε με το χέρι και δόθηκε σωστά πέναλτι

Περισσότερα μέχρι 21:13
21:13

83' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Μάτος να μην έχει πάρει σωστή θέση και να αστοχεί με κεφαλιά ενώ το τέρμα ήταν κενό

21:09

79' Κακό σουτ του Μπίσεβαρ με τον Θεοδωράκη να μπλοκάρει

21:08

77' Μεγάλη επέμβαση του Θεοδωράκη. Ο Μπίσεσβαρ βρήκε με εξαιρετική κάθετη τον Σφιντέρσκι με τον Πολωνό να κάνει το σουτ και τον τερματοφύλακα του Ατρομήτου να διώχνει

σχόλιο από Johnny
Με τους αγκώνες γράφεις σήμερα Φώτη . Χαχαχα
21:06

77' Ο Ούμπιντες κάνει ένα μακρινό σουτ στέλνοντας τη μπάλα λίγο άουτ

21:01

71' Ο Μπαλογιάννης παίρνει τη θέση του Τσαούση

σχόλιο από Paokmonoreeee
Χαλο κιντος
20:59

Νέα διακοπή για να πάρουν ανάσες οι παίκτες

Περισσότερα μέχρι 20:58
20:58

67' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με τον Διαμαντή να γυρίζει στον Πασχαλάκη που μπλόκαρεμε δυσκολία

20:57

66' Οι Γκάλο και Κιβρακίδης δίνουν τις θέσεις τους σε Αθανασίου και Νταβιώτη

20:53

63' Ο Τσαούσης έκανε καλή ενέργεια αλλά λίγο πιο δυνατή παράλληλη σέντρα την οποία δεν πρόλαβαν οι συμπαίκτες του