90'Απόκρυψη Σχολίων
19:54

Τέλος του αγώνα και αποκλεισμός για την Ελλάδα...

19:50

86' Κόκκινη κάρτα για τον Γιουλντάσοφ, ο οποίος θα πάρει δεύτερη κίτρινη. Με δέκα και οι Ουζμπέκοι.

Περισσότερα μέχρι 19:40
19:40

Γκολ για το Ουζμπεκιστάν και... τέλος. Το ματε είναι 1-3 στο 83' και η Ελλάδα με δέκα παίκτες.

19:39

82' Πέναλτι για το Ουζμπεκσιστάν!

19:36

78' Ο Διαμαντάκος βρίσκεται δύο φορές με την μπάλα μέσα στην περιοχή, όμως καθυστερεί και δεν προλαβαίνει να σουτάρει από καλή θέση.

Περισσότερα μέχρι 19:32
19:32

73' Τρίτη αλλαγή γαι την Ελλάδα. Ο Ράνος μπαίνει αντί του Γιαννιώτα

19:25

68' Δεύτερη αλλαγή για την Εθνική. Ο Μπακασέτας μπαίνει στην θέση του Μπουχαλάκη.

19:19

62' Ο Σεργκέεφ εκτελεί το πέναλτι, ψαρεύει τον Καπίνο και 1-2

19:19

61' Με 10 παίκτες η ΕΛλάδας μετά την αποβολή του Κουρμπέλη

19:19

60' Πέναλτι για το Ουζμπεκιστάν και αποβολή του Κουρμπέλη που είχε ήδη κίτρινη κάρτα!

19:18

58' Πρώτη αλλαγή για την Εθνική. Ο Μπάλλας αφήνει την θέση του στον Μπουγαΐδη.

Περισσότερα μέχρι 19:08
19:08

Έχει ξεκινήσει δυνατά η Ελλάδα και ψάχνει το γκολ!

Περισσότερα μέχρι 19:02
19:02

Ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο

Περισσότερα μέχρι 18:46
18:46

45+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

18:42

42' Ωραίο σουτ του Μπουχαλάκη έξω από την περιοχή, η μπάλα φεύγει ελάχιστα άουτ!

18:33

33' ΓΚολ για την Ελλάδα! Την εκτέλεση ανέλαβε ο Σταφυλίδης, σημάδεψε σωστά και 1-1

Περισσότερα μέχρι 18:33
18:33

Ο Διαμαντάκος στο έδαφος μετά από μαρκάρισμα εντός περιοχής, πέναλτι για την ΕΘνική!!

18:33

18:32

32' Πέναλτι για την Ελλάδα!

18:31

31' Καλή ευκαιρία για την Ελλάδα. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιαννιώτα, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

18:28

27' Γκολ για το Ουζμπεκιστάν. Η άμυνα της Ελλάδας κοιμήθηκε και ο Μακστάλιεφ με υπέροχο σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1!

18:23

23' Εκτέλεση κόρνερ και κεφαλιά του Γιουλντάσοφ, μπλοκάρει εύκολα ο Καπίνο!

18:19

17' Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Σταφυλίδη, η μπάλα θα περάσει δίπλα από το κάθετο δοκάρι.

Περισσότερα μέχρι 18:14
18:14

11' Σουτ του Κολοβού, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Αμάνοφ.

18:08

5' Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη

Περισσότερα μέχρι 18:00
18:00

1' Σέντρα στο παιχνίδι

17:57

Όλα έτοιμα για την σέντρα!

17:55

Η ώρα των Εθνικών Ύμνων..

17:53

Η Ελλάδα αν περάσει το Ουζμπεκιστάν, θα αντιμετωπίσει στον επόμενο γύρο τον νικητή του Γαλλία-Τουρκία παίζουμε, το οποίο γίνεται σήμερα στις 21.00

17:53

Η Ελλάδα στο χορτάρι...

Καπίνο στο τέρμα,  μπροστά του οι Κουρμπέλης, Τριανταφυλλόπουλος και Κωνσταντινίδης, Σταφυλίδης, στα άκρα της άμυνας.

Μπάλλας, Μπουχαλάκης και Φουρλάνος η τριάδα στο κέντρο, Διαμαντάκος κορυφή με τους Γιαννιώτα και Κολοβό στα φτερά της επίθεσης.

17:53

Στον πάγκο για τους Ουζμπέκους: Μασαρίποφ, Γιουσούποφ, Τουρσουνμπάεφ, Καπάντζε, Σανακούλοφ, Κακίμοφ, Αμπντουλάγιεφ, Ουρινμπόεφ, Μιρσοάτοφ, Ισκαντέροφ

17:53

Στον πάγκο για την Εθνική: Μαρινάκης, Μπουγαΐδης, Πέλκας, Διούδης, Γιαννακόπουλος, Λυκογιάννης, Μπακασέτας, Ράνος, Κούρος, Γούτας

17:53

Ουζμπεκιστάν: Αμάνοφ, Σαμσιτντίνοφ, Ρακμάνοφ, Γιουλντάσοφ, Φομίν, Μακστάλιεφ, Κόζακ, Τουράποφ, Σεργκέεφ, Ουμπαγντουλάεφ, Σαρμπικοντιάεφ

17:52

Ελλάδα: Καπίνο, Σταφυλίδης, Κωνσταντινίδης, Κουρμπέλης, Τριανταφυλλόπουλος, Μπάλλας, Φουρλάνος, Μπουχαλάκης, Κολοβός, Γιαννιώτας, Διαμαντάκος