μπράβο Θέλτα!!φαινόταν το ματς και κάποιοι αμφέβαλλαν..
σχόλιο από Σωτ
Κτ μέτρησε και πόσους πήρες με σφυριγματα
Κυριε Ρουσσο ειστε γουρλης!!!!!!!!!!!!!
15:56

Οι Γαλιθιάνοι κατάφεραν να πάρουν άξια την ισοπαλία, απειλώντας την - προβληματική στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα- Μπαρτσελόνα ακόμα και με ήττα!

σχόλιο από γακας γιωργοσ
ΩΧ ΑΜΑΝ
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
15:56

ΤΕΛΟΣ! 2-2 ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Θέλτα!

φαουλ; τι εγινε; και βλεπω ειναι στα 25' μετρα
15:55

95' Κίτρινη κάρτα για τον Μάγιο, φάουλ σε πολύ καλή θέση για τη Μπάρτσα, τελευταία φάση του αγώνα!

Barca y real δε δοθηκε πεναλντι στην βαλενθια, ενω το γκολ προηλθε απο φαουλ που δε δοθηκε με τη βαλενθια(αυτο που ακυρωθηεκε) για σημερα δεν ξερω
σχόλιο από Valencia
Διπλό με Χεταφε και είμαστε κοντά!
Η ΘΕΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ
15:53

93' Μεγάλη ευκαιρία με τον Αλκάθερ να αστοχεί μέσα από την περιοχή σε κεφαλιά, ψηλά άουτ η μπάλα!

Μόνο 5 λεπτά καθυστέρηση; γιατί δεν έδωσε 10;η μπαρτσελονα πρέπει να κερδίσει
σχόλιο από Barça y Real
Μπορεί να πει κάποιος ότι από δυο ακυρωμένα γκολ χάθηκαν τέσσερεις βαθμοί σε δυο παιχνίδια. Αλλά φταίει και η Μπάρτσα.

σχόλιο από Κρήτη-Αρειανάρα
Και 500 μέτρα να κάνει μόνο ο Μέσι, πάλι θα είναι ο ουσιαστικότερος με διαφορά.
15:49

89' Τώρα τιμωρείται και ο Σίστο.

15:48

86' Κίτρινη κάρτα δέχθηκε προηγουμένως και ο Ρουμπέν για καθυστέρηση.

15:48

Ο Μέσι έχει διανύσει 7,6 χλμ ενώ ο Άσπας τρία περισσότερα (10,6)!

15:47

Επίσης τρομερή ευκαιρία για τον Άσπας προηγουμένως, που κόβεται από τον Τερ Στέγκεν σε τετ α τετ!

15:46

87' Τιμωρείται ο Βας για φάουλ από πίσω στον Ντένις Σουάρεθ

Περισσότερα μέχρι 15:46
Εγώ πάλι νομίζω πως οι περισσότεροι συμπαίκτες του Μέσι είναι "λίγοι" για τη Μπάρτσα. Ακόμα και πρώην αστέρια, όπως Πικέ και Σουάρες, μοιάζουν πλέον με παίκτες της σειράς.
Ο ανθρωπος δεν εχει μια βασικη εντεκαδα δηλαδη τι θα κανει στα μεγαλα παιχνιδια του τσλ;να προσευχομαστε να μην τραυματιστει ο μεσσι γτ μετα το χαος..τουλαχιστον περυσι ειχαμε και νευμαρ και ηταν εκει οταν ελειπε ο μεσσι..
σχόλιο από rikos7
ξέρεις σε ποιά έδρα αγωνίζονται πρώτα?
σχόλιο από ΝΙΚΟΣ THE BEST
ΡΕ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΕΣΣΙ ΠΑΙΞΤ ΛΙΓΗ ΜΠΑΛΑ!!!
15:46

85' Τρομερή χαμένη ευκαιρία για τη Μπάρτσα! Ο Σουάρες μπαίνει στην περιοχή, πασάρει πίσω στον Ντένις Σουάρεθ, που σουτάρει, αλλά η μπάλα κοντράρει, στρώνεται στον αέρα στον Μέσι που με κεφαλιά αστοχεί από πολύ κοντά!

15:44

84' Τελευταία αλλαγή για τη Θέλτα, με τον Γιοθαμπέντ να αφήνει τη θέση του στον Ερνάντεθ.

τρένο την πάει αλλά από πλάνο μηδέν
σχόλιο από chris4u
Στις 23 στο el classico 11 με 12 βαθμοί θα είναι η διαφορά...
15:43

84' Κίτρινη κάρτα για τον Βερμάελεν για σκληρό φάουλ στον Γκόμεθ.

15:43

83' Ξανά από πάσα του Μέσι, στην πλάτη της άμυνας ο Αλκάθερ, που προσπαθεί να γυρίσει για τον Σουάρες, αλλά οι αμυντικοί της Θέλτα απομακρύνουν τον κίνδυνο.

ε δεν δικαιούται και ο Βαλβέρδε μια στραβή;; μέχρι τώρα τρένο πάει τη Μπάρτσα..
Λιο βάλτο μόνος σου να τελειώνουμε..Μη ξαναδώσεις πάσα σε παρακαλώ.
15:39

Ο Μάγιο με τον Άλμπα είχαν λογομαχία στην προηγούμενη φάση για τη μη τήρηση του fair play από την πλευρα της Θέλτα, όταν ο Καμπράλ βρέθηκε στο έδαφος.

Καλως η κακος ο βαλβερδε μοιαζει πολυ λιγος για προτζεκτ της μπαρτσα..η ομαδα δεν μ αρεσει πως παιζει και αυτο οφειλεται στο προπονητη..απο εναν φανατικο της..ειτε κερδιζει ειτε χανει δεν μ αρεσει οπως και σε πολλους αλλους
ο πικε είναι η χαρά κάθε αντιπάλου...εναν αμυντικό της προκοπής δεν έχουμε
15:39

79' O Πάκο Αλκάθερ παίρνει τη θέση του κακού στο β' ημίχρονο Ράκιτιτς.

15:38

Ο Ρουμπέν έκανε έξοδο και χτύπησε τον Καμπράλ. Μικρή διακοπή στο παιχνίδι.

Σαν στραγάλια μοιράζει τις ασίστ ο Λιο και οι άμπαλοι τα χάνουν μόνοι τους..Ούτε ο Χατζηπαναγής δε βίωσε τέτοια πικρή μέρα χαχ!
4-2 τελικό..
σχόλιο από ΤΣΣΚΑρα
διωξτε τον ανικανο πικε ελεος πια εχασε και το γκολ στο 75.
πάμε Θέλτα!!να καταφέρουμε να βγούμε Ευρώπη ξανά!!
Η ΡΕΑΛ δεν κερδίζει σήμερα με τίποτε..
15:36

To 2-2 της Θέλτα

Μοιραίος ο Πικέ - σε άμυνα και επίθεση.
15:35

75' Δοκάρι με τον Πικέ για τη Μπαρτσελόνα! Ο Καταλανός αμυντικός πήρε την κάθετη πάσα του Μέσι, ντρίμπλαρε τον Ρουμπέν αλλά σούταρε από πλάγια δεξιά στο δοκάρι, χάνοντας μοναδική ευκαιρία!

Κρατηστε ρε παιδες, με νικη σημερα να γυρισουμε στο -6...και μετα ολα γινονται
15:34

74' Κίτρινη κάρτα στον Ρονγκάλια.

15:34

11 ασίστ του Άλμπα στον Σουάρες σε όλες τις διοργανώσεις

15:33

73' Ο Παουλίνιο σουτάρει εντυπωσιακά, λίγο ψηλά άουτ.

GOOOOOLLLLL!!!
15:32

72' Ο Βερμάελεν αντικαθιστά τον τραυματία Ουμτιτί, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

Περισσότερα μέχρι 15:31
Μπράβο στη Θέλτα που παίζει πολύ καλά στις αντεπιθέσεις. Η Μπάρτσα πρέπει επειγόντως να βρει μια λύση στο πρόβλημά της.
ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΑΖΟ
ρεεεεεεεε μας κανετε πλακα?τι αμυνα ειναι αυτη σημερα?
15:31

Ο Άσπας τρέχει πολύ γρήγορα στα δεξιά, ο Ουμτιτί σταματάει λόγω τραυματισμού, πιάνοντας τον οπίσθιο μηριαίο, ο Ισπανός μπαίνει στην περιοχή και πασάρει στον Μάξι Γκόμες, που σκοράρει με τον Τερ Στέγκεν εξουδετερωμένο!

15:29

70' ΓΚΟΟΟΟΛ για τη Θέλτα, που ισοφαρίζει σε 2-2!

φίλε Στάθη δεν μειώνω την μπαρτσα. απλά υποστηρίζω Θέλτα και παρότι δεν έχουμε καλή άμυνα στεκόμαστε καλά σήμερα
ξέρει κανείς πότε είναι το clasico και σε ποιά έδρα παίζουν πρώτα?
15:29

Εδώ το 2-1 της Μπαρτσελόνα, με τον Σουάρες να ανατρέπει το σκορ!

15:26

4-0 τα κόρνερ στο παιχνίδι.

σχόλιο από Σταθης
strantzas. Να δω τι θα πεις οταν θα μπει το τριτο και τεταρτο
15:25

64' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα, με τον Μέσι να κάνει καρφωτή κεφαλιά στη μεγάλη περιοχή, αλλά ο Ρουμπέν απέκρουσε εντυπωσιακά!

Απίστευτη απόκρουση στην κεφαλιά!
σχόλιο από Ellinas
Goallllllll
15:25

64' Ο Ρονγάλια περνάει στη θέση του Μέντεθ, στη δεύτερη αλλαγή της Θέλτα.

Τι τρίγωνο.. Τι γκολάρα!
Κρύψανε τη μπάλα πάλι.
πολύ κρίμα, δεν μας άξιζε αυτό το δεύτερο γκολ
15:23

Ο Ζόρντι Άλμπα συνδυάζεται άψογα με τον Μέσι, που βγάζει τον Ισπανό στην πλάτη της άμυνας, αυτός γυρίζει στον Σουάρες, που σκοράρει από κοντά και βάζει τη Μπαρτσελόνα σε θέση οδηγού πλέον!

15:22

62' ΓΚΟΟΟΟΛ για τη Μπαρτσελόνα με τον Σουάρες!

15:22

74,8-76,6 τα χιλιόμετρα που έχουν τρέξει οι παίκτες των δυο ομάδων!

15:21

61' Μέσι και Σουάρες προσπαθούν να συνδυαστούν έξω από την περιοχή, αλλά, όπως και στις περισσότερες φάσεις, η άμυνα της Θέλτα κλέβει και απομακρύνει.

15:16

8-4 τα φάουλ στο παιχνίδι.

Περισσότερα μέχρι 15:13
15:13

54' Πρώτη αλλαγή για τη Μπαρτσελόνα, με τον Ινιέστα να παραχωρεί τη θέση του στον Ντένις Σουάρεθ.

15:12

52' Σε αυτά τα πρώτα λεπτά του β' μέρους, η Θέλτα προσπαθεί να βρει κενά στην άμυνα της Μπαρτσελόνα, έχοντας εικόνα αντίστοιχη με εκείνη της αρχής του παιχνιδιού.