22:39

Τέλος της αναμέτρησης

Περισσότερα μέχρι 22:19
22:19

87' ΣΟυτ του Γιαννούλη η μπάλα φεύγει άουτ

22:15

83' Γκολ για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιντες εκτελεί το κόρνερ και ο Χατζησαίας με κεφαλιά κάνει το 1-0

22:14

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Ο Ανσαριφάρντ αντί του Μπεν

Περισσότερα μέχρι 22:08
22:08
75' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μανούσος φεύγει στην κόντρα, όμως δεν πλασάρει σωστά
22:08
74' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Ζντιέλαρ αντί Ρομαό.
22:04
68' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ωραίο πλασέ από τον Ντιγκινί, μόλις άουτ η μπάλα.
22:01

Έφυγε έξαλλος για τα αποδυτήρια ο Φιγκέιρας!!!

22:01

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό! Ο Χάσι βγάζει εκτός ματς τον Φιγκέιρας που έχει πάρα πολλά νεύρα και βάζει αριστερό μπακ τον Νικολάου

22:00

65'  Κίτρινη κάρτα στον Φιγκέιρας που είχε περάσει ως αλλαγή τρία λεπτά νωρίτερα αντί του Μίλιτς!

21:57

64' Ένταση στο παιχνίδι! Υπήρξε σύρραξη μεταξύ των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων και όλα ξεκίνησαν από τον... καυγά των Φιγκέιρας - Κιβρακίδη!

Περισσότερα μέχρι 21:54
21:54
Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Περνούν στον αγώνα Λαζαρίδης και Ντιγκινί.
21:45

50' Δυνατά έχει μπει ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο

21:41
Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ανδρούτσος, Πάρντο και Σεμπά μέσα. Έξω οι Μάριν, Καρσελά και Φορτούνης.
21:40

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

Περισσότερα μέχρι 21:36
21:36

Ντεμπούτο Ζιλέ!

21:35
Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου δέχθηκε κίτρινη κάρτα ο Μάριν, για μαρκάρισμα -πάνω στον εκνευρισμό του.
Περισσότερα μέχρι 21:21
21:21
45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο Περιστέρι
21:21

Σκασμένος ο Εμενίκε!

21:20

Καλή εικόνα από τον Ζιλέ, που δείχνει πάντως ότι θέλει χρόνο, ενώ θετικά είναι τα... μηνύματα και για τον Μίλιτς

21:16

41' Σουτ του Ζιλέ, η μπάλα κοντράρει και περνά κόρνερ.

Περισσότερα μέχρι 21:08
21:08
28' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μίρκοβιτς έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ το σουτ του Μπεν
20:59

24' Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Βασιλακάκης παίρνει την κεφαλιά, όμως η μπάλα φεύγει ελάχιστα άουτ

20:58
23' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μανούσος δεν καταφέρνει να ανοίξει το σκορ, απομακρύνει σε κόρνερ ο Βούκοβιτς
Περισσότερα μέχρι 20:54
20:54

20' Ο Μπεν περνάει στην θέση του Εμενίκε, που έχει πρόβλημα. Αγωνία για Ριέκα...

20:52

Πολύ δύσκολα θα συνεχίσει ο Εμενίκε!

20:51

17' Πρόβλημα με Εμενίκε! Ο επιθετικός του Ολυμπιακού φεύγει από το γήπεδο μόνος του και πηγαίνει στον πάγκο. Πιάνει τον προσαγωγό του...

20:50

14' Ο Ατρόμητος πιέζει τα τελευταία λεπτά, όμως ο Ρέτσος είναι πάντα στην σωστή θέση και διώχνει την μπάλα προ του Καπίνο

20:44
7' Ο Νταουντά δημιουργεί προβλήματα στην άμυνα του Ολυμπιακού και κερδίζει τελικά ένα κόρνερ, το οποίο δεν ανησυχεί τους "ερυθρόλευκους".
Περισσότερα μέχρι 20:37
20:37

Στο 2ο λεπτό ο Φορτούνης επιχείρησε ένα σουτ, όμως η μπάλα έφυγε άουτ

20:34
1' Ξεκίνησε το παιχνίδι!
20:31

Οι δύο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο

20:31

Για τον Ολυμπιακό θα κάνουν το ντεμπούτο τους απόψε τόσο ο Ζιλέ όσο και ο Μίλιτς! Ενδιαφέρον παρουσιάζει επίσης και η επιλογή του Χάσι να ξεκινήσει στην κορυφή της επίθεσης τον Εμενίκε

20:30
Στον πάγκο του Ατρόμητου κάθονται οι: Θεοδωράκης, Ντιγκινί, Βασιλείου, Μενσά, Ζησόπουλος, Νάτσος, Λαζαρίδης.
20:30
Ατρόμητος (5-3-2): Μίρκοβιτς - Κιβρακίδης, Χατζηισαΐας, Μάντσον, Καρασαλίδης, Γιαννούλης - Κυριακίδης, Βασιλακάκης, Ούμπιντες - Μανούσος, Ντάουντα
20:30

Στον πάγκο του Ολυμπιακού βρίσκονται οι: Γιαννιώτης, Ανδρούτσος, Μανθάτης, Μπεν, Ζντιέλαρ, Φιγκέιρας, Πάρντο, Σεμπά, Ανσαριφάρντ, Μαρτίνες, Σισέ.

20:30
Ολυμπιακός (4-2-3-1): Καπίνο - Ελαμπντελαουί, Ρέτσος, Βούκοβιτς, Μίλιτς - Ρομαό, Ζιλέ - Καρσελά, Φορτούνης, Μάριν - Εμενίκε
20:30

Ένα ματς το οποίο δεν έχει τηλεοπτική κάλυψη, αλλά ο SportDog θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό ό,τι συμβαίνει στο παιχνίδι