90'Απόκρυψη Σχολίων
22:54

Τέλος της αναμέτρησης

22:54
88' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Εμμανουηλίδης αντί Λουντ.
Περισσότερα μέχρι 22:37
22:37

Ξεσηκωμός στην εξέδρα για τον Βραζιλιάνο

22:37
77' Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Λουτσιάνο, Δώνης αντί Μολίνς, Ζέκα.
22:31
72' Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Κολοβέτσιος, Καμπέσας, Ρέις αντί Κουτρουμπή, Χατζηγιοβάνη, Κουρμπέλη.
22:30
69' Αλλαγές για την Άλκμααρ. Βάινταλ, Χατζηδιάκος, Χέλμερ αντί των Φλάαρ, Ουεγιάν και Στενγκς.
Περισσότερα μέχρι 22:24
22:24

63' Γκολ για την Άλκμααρ και 2-1. Έν-δύο του Στενγκς με τον Φράιντεϊ και ο πρώτος με ωραίο πλασέ νικάει τον Βλαχοδήμο

22:21

61' Νέα απόκρουση του Βλαχοδήμου, σε σουτ του Κουπμάινερς

22:17

58' Γκολ για τον Παναθηναϊκό και 2-0! Ο Χουλτ βγάζει ωραία σέντρα και ο Μολίνς με κεφαλιά από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

22:16
57' Αλλαγές για την Άλκμααρ. Κουπμάινερς, Φράιντεϊ, Φαν Έιντεν αντί Σέουντιενς, Βάουτενς, Βέγκορστ.
Περισσότερα μέχρι 22:10
22:10

50' Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό! Εκτέλεση φάουλ του Άλτμαν, κεφαλιά του Κουλιμπαλί, η μπάλα άουτ.

22:04

Οι Πράσινοι ξεκίνησαν στο δεύτερο ημίχρονο με... άλλες φανέλες. Φόρεσαν την μαύρη που είναι εντυπωσιακή!

22:04

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 21:47
21:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

21:47

45' Γκολ για τον Παναθηναϊκό! Ο Κουλιμπαλί έκανε το γύρισμα από τα δεξιά, ο Άλτμαν το πλασέ με τη μία και η μπάλα αφού βρήκε στον Φλάαρ κατέληξε στα δίχτυα του Μπιζό για το 1-0

Περισσότερα μέχρι 21:42
21:42

41' Ο Παναθηναϊκός φεύγει ωραία στην κόντρα, όμως ο Χατζηγιοβάννης δεν πιάνει καλό σουτ και μπλοκάρει εύκολα ο αντίπαλος τερματοφύλακας

21:37

37' Καθαρό πέναλτι στον Μολίνς, ο διαιτητής και ο βοηθός... κλείνουν τα μάτια!

21:33

Ο Παναθηναϊκός «φτιάχνει» παιχνίδι κυρίως από την αριστερή πλευρά

21:30

Φώναξαν δε και συνθήματα στα οποία καλούσαν τον ιδιοκτήτη, Γιάννη Αλαφούζο, να βάλει χρήματα στην ομάδα καθώς αλλιώς… δεν πάει.

21:30

Πανό με επιθετικό μήνυμα προς την Αθηνά Μπαλωμένου και τον Χρήστο Παναγόπουλο από τους φίλους του Παναθηναϊκού στο ματς με την Άλκμααρ.

Οι οργανωμένοι οπαδοί του Παναθηναϊκού σήκωσαν πανό που έγραφε «Δικηγορίνα του @@@ πάρε τον Παναγόπουλο και δρόμο. Στην δίκη της Δευτέρας για πόσες εβδομάδες τώρα κολλητηλίκια σε ΣΚΑΙ και φυλλάδες. Πες μας αν είσαι μπροστινός αυτό δεν είναι Παναθηναϊκός».

Περισσότερα μέχρι 21:20
21:20

17' Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό! Ο Χατζηγιοβάνης πήρε την μπάλα, έκανε ωραία κίνηση και διαγώνιο σουτ έξω από την περιοχή αλλά δεν βρήκε εστία

21:15

15' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σουτ του Λουντ, διώχνει δύσκολα ο πορτιέρε των Ολλανδών

Περισσότερα μέχρι 21:12
21:12

11' Οι Ολλανδοί... έπιασαν στον ύπνο την άμυνα του ΠΑΟ.  Ο Ουβεγιάν γύρισε την μπάλα προς τον Όβερεμ, ο τελευταίος δεν προλαβαίνει για λίγο...

21:10

10' Χωρίς κάτι ιδιαίτερο μέχρι στιγμής το παιχνίδι. Ο Μαρίνος Ουζουνίδης είναι συνεχώς όρθιος και φωνάζει στους παίκτες του να κυκλοφορούν πιο γρήγορα την μπάλα

21:07
6' Σουτ του Στένγκς έξω από την περιοχή, μπλόκαρε ο Βλαχοδήμος.
21:01

1' Έναρξη της αναμέτρησης

Περισσότερα μέχρι 20:57
20:57

Βγήκαν οι ομάδες στον αγωνιστικό χώρο

20:51
Στον πάγκο της ολλανδικής ομάδας οι Κουτίνιο, Έιντεν, Χατζηδιάκος, Τιλ, Χέλμερ, Σάντος, Βαϊντάλ, Φραϊντέι, Όπνταμ, Κόπμεϊνερς.
20:51
Άλκμααρ: Μπιζό, Σβένσον, Φλάαρ, Γιάχανμπαχς, Όβερεμ, Βέγκορστ, Βεϊνοβιτς, Σέουτενς, Ουεγιάν, Στένγκς, Βάουτενς.
20:50
Στον πάγκο: Κότσαρης, Ρέις, Δώνης, Καμπέσας, Λουτσιάνο, Ρινάλντι, Τελάντερ, Κολοβέτσιος, Στάικος, Εμμανουηλίδης, Ευαγγέλου, Μπουζούκης, Πίσπας.
20:50
Παναθηναϊκός (Μαρίνος Ουζουνίδης): Βλαχοδήμος, Κουτρουμπής, Μολέδο, Χουλτ, Κουλιμπαλί, Κουρμπέλης, Ζέκα, Λουντ, Χατζηγιοβάνης, Άλτμαν, Μολίνς.
20:50
Πρόκειται για την πρόβα τζενεράλε του τριφυλλιού πριν το πρώτο του ευρωπαϊκό ματς την ερχόμενη εβδομάδα!