90'Απόκρυψη Σχολίων
20:51

Τέλος της αναμέτρησης

20:51
82' Ο Μανθάτης θα μπει αντί του Ανσαριφάρντ
20:42

81' Γκολ ο Ολυμπιακός και 0-6! Ο Σεμπά έφυγε ωραία στην αντεπίθεση, έστρωσε εξαιρετικά στον Ανσαριφάρντ και αυτός εύκολα έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Μαλίν

20:39
77' Ο βοηθός κόβει με ανύπαρκτο οφσάιντ τον Ανσαριφάρντ που έβγαινε τετ-α-τετ για το 0-6
Περισσότερα μέχρι 20:35
20:35

Γκολ ο Ολυμπιακός και 0-5! Ο Ανδρούτσος στρώνει ωραία μέσα στην περιοχή στον Ελιουνούσι και αυτός με πλασέ δεν δυσκολεύεται να σκοράρει

20:26

Μόνο ο Καπίνο έχει μείνει στο χορτάρι από την αρχική ενδεκάδα

20:25
Ανδρούτσος, Ντε Λα Μπέγια, Μανθάτης, Σιώπης, Ζντιέλαρ, Ελιονούσι, Σεμπά, Αντρέ Μαρτίνς, Σισέ οι 9 αλλαγές του Ολυμπιακού...
Περισσότερα μέχρι 20:20
20:20

59' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 0-4! Ο Πάρντο προλαβαίνει την μπάλα στα πλάγια της περιοχής, βγάζει την σέντρα και ο Μάριν από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά

20:13

51' Νέα μεγάλη επέμβαση του Καπίνο σε τετ-α-τετ με τον Κρουαζέ!

20:08

47' Εντυπωσιακή απόκρουση του Καπίνο που κρατάει το μηδέν

Περισσότερα μέχρι 20:06
20:06
Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ανσαριφάρντ έχει περάσει αντί του Μπεν
20:06

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 19:50
19:50
Τέλος πρώτου ημιχρόνου
19:43

38' ΓΚΟΛΑΡΑ Φορτούνη από απευθείας εκτέλεση κόρνερ!!! Ο Έλληνας γράφει το 0-3 και αποθεώνεται από όλο το γήπεδο

19:40

Κίτρινη στον Πάρντο για επικίνδυνο μαρκάρισμα

Περισσότερα μέχρι 19:34
19:34

30' Καλό σουτ του Φορτούνη, η μπάλα φεύγει άουτ

19:26

Αξίζει να αναφέρουμε πως το γκολ προήλθε από κομπίνα, μετά την εκτέλεση κόρνερ

19:25

21' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Μάριν στρώνει ωραία εκτός περιοχής στον Φορτούνη, αυτός βγάζει αμέσως την σέντρα από τα πλάγια και ο Μποτία με κεφαλιά από κοντά κάνει το 0-2

19:23

18' Ο Καπίνο κρατάει το 0-1, καθώς αντιδράσει σωστά σε τετ α τετ των Βέλγων

Περισσότερα μέχρι 19:20
19:20

Ακολούθησε αψιμαχία μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων για το φάουλ του νεαρού άσου

19:20

Κίτρινη κάρτα στον Ρέτσο για δυνατό τάκλιν

19:16

11' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Πάρντο κινείται ωραία από τα δεξιά, βγάζει την σέντρα και ο Ομάρ με υπέροχη κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με... λόμπα για το  0-1

19:12

10' Μετά τα πρώτα... χαλαρά λεπτά, ο Ολυμπιακός έχει ανεβάσει ρυθμούς και ψάχνει το γκολ

Περισσότερα μέχρι 19:04
19:04

1' Έναρξη της αναμέτρησης

19:02

Στο γήπεδο βρίσκονται και σήμερα αρκετοί φίλοι του Ολυμπιακού

18:53

Στη Μαλίν βρίσκονται και δύο Έλληνες. Ο Δημήτρης Κολοβός και ο Σωτήρης Νίνης, ωστόσο δεν θα αγωνιστούν, αφού ακόμα δεν έχουν επανέλθει από τους τραυματισμούς τους.

Περισσότερα μέχρι 18:45
18:45
Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Καπίνο, Ελαμπντελαουί, Μποτία, Ρέτσος, Κούτρης, Ρομαό, Ταχτσίδης, Φορτούνης, Πάρντο, Μάριν, Μπεν.
18:45
Μετά το σημερινό, ο Ολυμπιακός έχει ανακοινώσει επίσης ματς με τη Λόκερεν στις 15/7 και με τον Αστέρα Τρίπολης στο Καραϊσκάκη στις 19/7