90+4` Λήξη του ματς

23:30

To γκολ του Εμπαπέ

23:28

85` Ο Μπαρτσάλι βγαίνει και μπαίνει ο Μπενατιά, με το γήπεδο να αποθεώνει τον Ιταλό

Περισσότερα μέχρι 23:16
23:16

74` Κίτρινη στον Μπονούτσι

23:16

Ο Κάιπερς δεν βλέπει τον Γκλικ να πατάει στον μηρό τον Ιγουαΐν... Θα ήταν απευθείας κόκκινη

23:15

Το πιο ωραίο είναι πάντως οτι ένα λεπτό πριν από το γκολ, η Γιουβέντους είχε προλάβει να κρατήσει ανέπαφη την εστία της για 687 λεπτά, περνώντας στη 2η θέση της σχετικής λίστας (1η η Άρσεναλ με 995 λεπτά)

23:13

69` Ο Λεμάρ στη θέση του Μπερνάρντο Σίλβα

23:12

69` Ο Εμπαπέ με κοντινό σουτ νικάει τον Μπουφόν για το 1-2

Περισσότερα μέχρι 23:10
23:10

67` Ο Εμπαπέ φεύγει σφαίρα από αριστερά και πλασάρει, με τα πόδια σε κόρνερ ο Μπουφόν!

22:58

55` Ο Κουαδράδο κάνει ωραίο μπάσιμο από δεξιά, πατάει περιοχή και σουτάρει, βάζει την κόντρα ο Ζέμερσον

22:57

55` Ο Φαμπίνιο αντί του Μεντί

22:56

54` Ο Κουαδράδο στη θέση του Ντιμπάλα

Περισσότερα μέχρι 22:54
22:54

51` Κίτρινη στον Μεντί

22:48

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

22:44

Η γκολάρα του Ντάνι Άλβες!

22:42

666 λεπτά απαραβίαστη η εστία της Γιουβέντους! Σατανικό!

Περισσότερα μέχρι 22:33
22:33

45+1` Λήξη του πρώτου μέρους

22:32

45` Εκτέλεση κόρνερ από δεξιά, ο Σούμπασιτς διώχνει και ο Ντάνι Άλβες με φοβερό μονοκόμματο σουτ στο ύψος της περιοχής κάνει το 2-0!

22:31

44` Ο Ντάνιελ Άλβες δίνει μπαλιά "πάρε-βάλε" στον Ντιμπάλα που σουτάρει, αλλά ο Σούμπασιτς διώχνει!

22:29

42` Γύρισμα-ξυραφιά του Μεντί από αριστερά, στο δεύτερο δοκάρι διώχνει σωτήρια προ του Φαλκάο ο Κιελίνι

22:26

40` Κίτρινη κάρτα στον Φαλκάο για φάουλ

22:26

Το γκολ του Μάντζουκιτς

Περισσότερα μέχρι 22:24
22:24

37` Ωραία συνεργασία Μάντζουκιτς-Ιγουαΐν, ο Σούμπασιτς μπλοκάρει το σουτ του Αργεντινού

22:22

Ο Ιγουαΐν σκοράρει αλλά καταλογίζεται σε θέση οφσάιντ... Ελάχιστα εκτεθειμένος ο Αργεντινός

22:20

33` Ο Μάριο Μάντζουκιτς με καρφωτή κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι νικιέται πάλι από τον Σούμπασιτς, αλλά παίρνει το "ριμπάουντ" και με σουτ κάνει το 1-0! Ασίστ πάλι ο Άλβες!

22:14

28` Σωτήριο τάκλιν από τον Ράντζι στο σουτ του Πιάνιτς προς την εστία μέσα από την περιοχή!

22:12

25` Ο Μάντζουκιτς από κάθετη του Ιγουαΐν βγαίνει απέναντι από τον Σούμπασιτς, σουτάρει και ο Κροάτης κίπερ με το αριστερό χέρι κρατά το 0-0!

Περισσότερα μέχρι 22:09
22:09

22` Ο Ιγουαΐν βγαίνει μόνος του απέναντι από τον Σούμπασιτς από δεξιά, πλασάρει, αλλά διώχνει πάνω από τη γραμμή ο Γκλικ!

22:02

Το γκολ του Εμπαπέ που δεν μέτρησε σωστά ως οφσάιντ

21:56

10` Αναγκαστική αλλαγή. Ο Μαρκίζιο αντί του Κεντίρα

21:56

Τραυματίας στο έδαφος ο Κεντίρα, δεν μπορεί να συνεχίσει...

Περισσότερα μέχρι 21:54
21:54

7` Ο Φαλκάο έξω από την περιοχή και δεξιά σουτάρει, η μπάλα άουτ!

21:52

Ο Εμπαπέ έχει πλασέ στο δοκάρι από πλάγια θέση αριστερά, όμως καταλογίζεται σωστά οφσάιντ

21:47

1` Έναρξη του αγώνα

21:45

Αλλαγή της τελευταίας στιγμής στη Μονακό!Τραυματίστηκε στο ζέσταμα ο Ντιράρ και τη θέση του πήρε ο Μεντί

21:30

O Tζίτζι Μπουφόν συμπληρώνει απόψε 150 συμμετοχές στο Champions League, ενώ 1ος στη λίστα είναι ο Ίκερ Κασίγιας (175)

21:26

Μονακό (Λεονάρντο Ζαρντίμ): Σούμπασιτς, Ράγκι, Σιντιμπέ, Γκλικ, Τζέμερσον, Μπακαγιόκο, Μουτίνιο, Ντιράρ, Μπερνάντο Σίλβα, Εμπαπέ, Φαλκάο

21:25

Γιουβέντους (Μασιμιλιάνο Αλέγκρι): Μπουφόν, Κιελίνι, Μπονούτσι, Μπαρτσάλι, Ντάνι Άλβες, Άλεξ Σάντρο, Κεντίρα, Πιάνιτς, Μάντζουκιτς, Ντιμπάλα, Ιγουαΐν

21:24

Οι συνθέσεις:

21:23

Υπενθυμίζουμε πως στον πρώτο αγώνα στο Λουί ΙΙ, η Γιουβέντους είχε επικρατήσει 2-0 με δυο γκολ του Ιγουαΐν