ΤΕΛΟΣ στο Αγρίνιο: Παναιτωλικός - Βέροια: 1-0

20:56

ΤΕΛΟΣ στα Γιάννινα: ΠΑΣ - Ηρακλής: 1-2

20:55
Τέλος σε Περιστέρι και Τρίπολη: Ατρόμητος - Λάρισα: 0-0 και Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη: 0-0

20:49
Ο Ολυμπιακός ισοφαρίζει σε 1-1 τον Λεβαδειακό με τον Όσκαρ Καρντόσο και αλλάζει τα δεδομένα στη μάχη της παραμονής!
Περισσότερα μέχρι 20:43
20:43

ΓΚΟΛ στα Γιάννινα: Ο ΠΑΣ με τον Βιδάλ μειώνει σε 1-2

20:39

Προσπαθεί η Βέροια για έστω ένα γκολ, καθώς αυτή τη στιγμή, υποβιβάζεται!

Περισσότερα μέχρι 20:29
20:29

Γκολ στο ΟΑΚΑ: Ο Πέκχαρτ κάνει το 5-0 κόντρα στην Κέρκυρα!

20:24

65' ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ: Ο Πανιώνιος με πέναλτι του Μπεν ισοφαρίζει σε 1-1

20:23

ΠΕΝΑΛΤΙ στην Πλατεία για τον Πανιώνιο, σε χέρι του Καρυπίδη

20:23

Όπως είναι τα δεδομένα αυτήν τη στιγμή, η Βέροια υποβιβάζεται μαθηματικά από σήμερα, αφού υστερεί σε όλες τις ισοβαθμίες!

Περισσότερα μέχρι 20:06
20:06

47' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ στα Γιάννινα! Ο Δώνης κάνει το 0-2 με σουτ από κοντά μετά από εκτέλεση κόρνερ

19:43

ΓΚΟΛ Ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, 1-0 τον Ολυμπιακό με τον Βασιλείου!

19:35

ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ: Ο ΠΑΟΚ κάνει το 3-0 με τον Σάκχοφ!

Περισσότερα μέχρι 19:26
19:26

27' ΓΚΟΛ στην Τούμπα! Ο ΠΑΟΚ με τον Λέοβατς κάνει το 2-0

19:24

23' ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ 1-0 την Κέρκυρα. Ο Βάργκας κάνει ωραία κίνηση, δίνει στον Μπακασέτα και αυτός με δυνατό σουτ ανοίγει το σκορ

19:21

18’ ΓΚΟΛ στην ΤΟΥΜΠΑ: Ο ΠΑΟΚ κάνει το 1-0 κόντρα στον Παναθηναϊκό με ωραίο σουτ του Ενρίκε.

19:21

16' Γκολ ο Παναιτωλικός και 1-0 κόντρα στην Βέροια! Ο Ρόσα ανοίγει το σκορ στο Αγρίνιο με υπέροχο σουτ

Περισσότερα μέχρι 19:16
19:16

11’ ΓΚΟΛ στα Γιάννινα! Ο Πασχαλάκης κάνει λάθος πάσα με τα χέρια, οι παίκτες των γηπεδούχων συνεχίζουν με λάθος μεταβιβάσεις, η μπάλα φτάνει στον Μπαστακό και αυτός με ΣΟΥΤΑΡΑ από μακρυά, γράφει το 0-1!

19:12

10' ΓΚΟΛ στη Νέα Σμύρνη! Μετά από ωραίο γύρισμα, ο Γιακουμάκης με σουτ εντός πριοχής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και κάνειο το Πανιώνιος - Πλατανιάς 0-1!

19:11

Πολύ δυνατά έχουν μπει στα παιχνίδια τους Ηρακλής και Παναιτωλικός, ενώ στα ματς των «μεγάλων», ο Λεβαδειακός έχει χάσει μία μοναδική ευκαιρία κόντρα στον Ολυμπιακό και ο Παναθηναϊκός κόντρα στον ΠΑΟΚ!

19:10

10' Χωρίς γκολ συνεχίζουμε σε όλα τα παιχνίδια!

Περισσότερα μέχρι 19:00
19:00

1' Έναρξη των αναμετρήσεων

18:59
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Κυριακίδης, Μύγας, Κούσας, Χαντάκιας, Ρότσα, Παπάζογλου, Μπράβο, Ρόζα, Λόπες, Ρέι, Μαρκόβσκι

ΒΕΡΟΙΑ: Καντιμοίρης, Βασιλαντωνόπουλος, Καλί, Ασίγκμπα, Αντονιάν, Τομάς, Σουλέ, Στόιτσεφ, Σαρπόνγκ, Κάλβο, Καπετάνος

18:54
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Γκορμπούνοφ, Κυριακίδης, Κοντοές, Ζησόπουλος, Κατράνης, Μανιάτης, Ουμπίδες, Λημνιός, Τόνσο, Ντιγκινί, Ντάουντα

ΑΕΛ: Θεοδωρόπουλος, Ρέντζας, Φάρκας, Γκόλιας, Μονιάκης, Φατιόν, Αναστασόπουλος, Αγκάνοβιτς, Βαρέλα, Ντέλετιτς, Ναζλίδης

18:51
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: Πασχαλάκης, Καρανίκας, Μιχαήλ, Μπέριος, Κούτρης, Γαρουφαλιάς, Κοζορώνης, Ναδάλες, Ακόστα, Ζαϊρο, Γιάκος

ΗΡΑΚΛΗΣ: Χουάντερσον, Καραγκούνης, Αργυρόπουλος, Τζανετόπουλος, Σαραμαντάς, Δώνης, Ιντζόγλου, Μοντέιρο, Λεοζίνιο, Γροντής, Μπαστακός

18:51
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Αθανασιάδης, Μπέρτος, Σέλιν, Τριανταφυλλόπουλος, Γιαννούλης, Τσουκαλάς, Ιγκλέσιας, Μάσα, Φαρίνια, Ιωαννίδης, Μανιάς

ΞΑΝΘΗ: Ζίβκοβιτς, Μπαξεβανίδης, Λάζιτς, Λισγάρας, Ουάλας, Καρασαλίδης, Βασιλακάκης, Καμαρά, Λουσέρο, Σολτάνι, Γιουνές

18:50
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Γιαννιώτης, Πλιάτσικας, Οικονόμου, Ρισβάνης, Τασουλής, Κόρμπος, Σιώπης, Μασούρας, Μασούντ, Μπεν, Ενγκόγκ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ: Κοκκαλάς, Μπανανά, Καρυπίδης, Κάργας, Στάθης, Ντεβέσα, Μουνάφο, Γιορέντε, Σκαρντοβέλι, Γιακουμάκης, Μανούσος