Ολυμπιακός - Ατρόμητος

2 - 0
"Γ.Καραϊσκάκης"
Novasports 2HD
90+3`Απόκρυψη Σχολίων
19:07

90+3` Λήξη του αγώνα

19:04

90` Ωραία εκτέλεση του Ούμπιδες, ο Λεάλι πέφτει στη γωνιά του και αποκρούει

19:03

Ο Σελίμος χαρίζει τη 2η κίτρινη στο 89` στον Ντε Λα Μπεγια για χέρι

18:57

83` Ο Λε Ταλέκ στη θέση του Λημνιού

18:57

82` Ο Ολυμπιακός κρύβει την μπάλα! Ο Ντε Λα Μπέγια, γυρίζει από αριστερά, ο Ελιουνούσι δίνει στον Ανδρούτσο που κάνει την προβολή, με τον Γκορμπούνοφ να κάνει ΦΟΒΕΡΗ διπλή επέμβαση

Περισσότερα μέχρι 18:53
18:53

Στο έδαφος ο Μανιάτης που όταν σηκώθηκε, χειροκροτήθηκε

18:53

79` Κίτρινη στον Μπουχαλάκη

18:49

75` Πολύ ωραία ανάπτυξη από τον Ατρόμητο, με τον Ντάουντα να βγαίνει προ του Λεάλι που έδιωξε σε κόρνερ το πλασέ του Αφρικανού

18:47

73` Ο Μπουχαλάκης αντί του Καμπιάσο, που αποθεώνεται!

18:41

67` Κίτρινη στον Ντε λα Μπέγια για φάουλ

18:40

66` Ο Ντιγκινί στη θέση του Πλατέλλα

18:39

Το ριπλέι έδειξε πως τελικά το 2-0 είναι αυτογκόλ του Φυτανίδη

18:39

65` Ο Ελιουνούσι στη θέση του Μάριν

Περισσότερα μέχρι 18:36
18:36

62` Σέντρα του Φορτούνη από δεξιά, ο Ανσαριφάρντ ουσιαστικά στην πρώτη του επαφή κάνει το 2-0 με προβολή!

18:33

59` Ο Ανσαριφάρντ στη θέση του "Τσόρι" που αποθεώνεται!

18:31

57` Ο Ατρόμητος βγαίνει ωραία στην κόντρα, ο Ντάουντα δίνει στον Πλατέλλα που από τα δεξιά πλασάρει αδύναμα στον Λεάλι

Περισσότερα μέχρι 18:22
18:22

48` Ωραία μπαλιά του Ντε Λα Μπέγια (από οφσάιντ), μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ

18:20

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:19

46` Έναρξη δευτέρου μέρους