"Γ.Καραϊσκάκης"
OTE Sport3HD
Απόκρυψη Σχολίων
23:55

90+3` Λήξη του αγώνα

23:54

90+2` Ο Ντα Κόστα κόβει έγκαιρα τον Τουμάσι που έμπαινε από αριστερά

23:54

3-1 έχει κάνει το σκορ η Γιούνγκ Μπόις

23:46

84` Κίτρινη στον Τουμάσι

23:42

80` Κίτρινη στον Μουζίκοφ

23:41

78` Ο Μπουχαλάκης στη θέση του Φορτούνη

Περισσότερα μέχρι 23:40
23:40

78` Ωραία κίνηση από τα δεξιά του Μανθάτη, δίνει στον Φορτούνη που υπό πίεση σουτάρει άουτ

23:39

77` Κίτρινη στον Σίτοφ

23:39

Το 4-1 ο Σεμπά

23:36

74` Αναγκαστική αλλαγή. Ο Καμπιάσο στη θέση του Μιλιβόγεβιτς

23:34

72` Ο Ντεσπότοβιτς στη θέση του Καμπανάνγκα

23:33

71` Κίτρινη στον Μιλιβόγεβιτς

23:32

70` ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ χαμένη ευκαιρία! Ο Καμπανάνγκα βγαίνει σε κενή εστία από την πάσα του Μουζίκοφ, αλλά ο Κογκολέζος πλασάρει άουτ

23:31

69` Ο Μανθάτης αντί του Ελιουνούσι

23:28

65` Ο Ολυμπιακός βγαίνει στην κόντρα, ο Καρντόσο από αριστερά βγάζει την μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι και ο Σεμπά με πλασέ κάνει το 4-1

23:26

63` Ο Μουζίκοφ στη θέση του Τάγκιμπεργκεν

Περισσότερα μέχρι 23:25
23:25

Το 3-1 του Καμπανάνγκα

23:23

Η Γιούνγκ Μπόις προηγείται πλέον με 2-1

23:22

60` Κίτρινη στον Καμπανάνγκα

23:21

59` Ο Σίτοφ αντί του Νουσερμπάγιεφ

23:20

58` Ο Κάνιας κάνει σκληρό φάουλ στον Φορτούνη, βλέπει δεύτερη κίτρινη και αποβάλλεται!

23:20

57` Ο Τουμάσι πατάει περιοχή, φαίνεται να ανατρέπεται, αλλά ο Στίλερ λέει "παίζετε"

23:17

54` Ο Λεάλι έδωσε την μπάλα πάνω στον Καμπανάγκα που με τη μία πλάσαρε ψηλοκρεμαστά και μειώνει σε 3-1

Περισσότερα μέχρι 23:10
23:10

48` Κίτρινη στον Τάγκιμπεργκεν

23:07

46` Έναρξη δεύτερου μέρους

22:52

45+2` Λήξη του πρώτου μέρους

22:50

44` Κίτρινη στον Κάνιας για φάουλ στον Σεμπά

σχόλιο από Kostasm
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ .ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΠΤΟΗΤΟΙ.
22:43

37` Κόρνερ από δεξιά, από τη μικρή περιοχή εξ επαφής ο Άνιτσιτς σουτάρει στο οριζόντιο δοκάρι!

22:41

34` Ο Ολυμπιακός βγαίνει στην κόντρα, ο Ελιουνούσι με φοβερή διαγώνια βγάζει τετ-α-τετ τον Σεμπά που πλασάρει με ψυχραιμία από αριστερά για το 3-0!

Περισσότερα μέχρι 22:39
22:39

33` O Ελιουνούσι μπαίνει από δεξιά, αδειάζει έναν αντίπαλο και με γλυκό πλασέ με το αριστερό κάνει το 2-0!

22:34

Το φάουλ του Τουμάσι χτυπάει στο τείχος και μετά σουτάρει αδύναμα άουτ

22:33

Φάουλ σε πολύ καλή θέση

22:33

27` Κίτρινη στον Μποτία για φάουλ στον Καμπανάνγκα

22:31

25` Φοβερή ενέργεια του Φορτούνη από δεξιά, αδειάζει όλη την άμυνα, κόβει στο πρώτο δοκάρι και ο Φιγκέιρας με πλασέ κάνει το 1-0!

22:30

24` Ο Ελιουνούσι μπαίνει κατά μέτωπο και σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται

22:29

23` Ωραία εκτέλεση φάουλ του Καρντόσο με το αριστερό, η μπάλα κάπου βρίσκει και πάει στην πάνω πλευρά των διχτύων

22:28

Η Γιουνγκ Μπόις ισοφάρισε 1-1

Περισσότερα μέχρι 22:25
22:25

19` Σουτ του Μιλιβόγεβιτς, ο Έριτς δεν μπορεί να μπλοκάρει, ο Καρντόσο πάει να μπει στη φάση, αλλά διώχνει σε κόρνερ ο Λογκβινένκο

22:24

Ο ΑΠΟΕΛ προηγείται 1-0 της Γιουνγκ Μπόις

22:22

Ο Σεμπά υποδεικνύεται οριακα οφσάιντ την ώρα που έβγαζε μόνο του με το τέρμα τον Καρντόσο...

22:20

13` Κόρνερ από δεξιά, ο Ρέτσος ξεμαρκάριστος πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Έριτς μπλοκάρει! Μεγάλη ευκαιρία!

22:15

9` Σουτ του Τουμάσι λίγο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Λεάλι

Περισσότερα μέχρι 22:11
22:11

4` Ο Φορτούνης κινείται ωραία έξω από την περιοχή και δεξιά, σουτάρει, όμως η μπάλα περνάει άουτ από το κάθετο δοκάρι

22:09

3` Κακή απομάκρυνση των Καζάκων η μπάλα πάει στον Φιγκέιρας έξω από την περιοχή που σουτάρει, αλλά η μπάλα περνάει άουτ από το οριζόντιο δοκάρι

22:06

1` Έναρξη του αγώνα

21:52

Στον πάγκο της Αστάνα: Μόκιν, Μουζίκοφ, Ντεσπότοβιτς, Ναγιαριάν, Σίτοφ, Κουλμπέκοφ, Ζουνούσοφ

21:51

Στον πάγκο του Ολυμπιακού: Καπίνο, Μπουχαλάκης, Ντομίνγκες, Καμπιάσο, Βιάνα, Μανθάτης, Ιντέγιε

Περισσότερα μέχρι 21:25
21:25

Στο άλλο ματς του ομίλου η Γιούνγκ Μπόις υποδέχεται τον ΑΠΟΕΛ

21:24

Στην προηγούμενη αγωνιστική, ο Ολυμπιακός είχε ηττηθεί από τον ΑΠΟΕΛ στην έδρα του 0-1, ενώ η Αστάνα ήρθε 0-0 στο Καζακστάν με τη Γιούνγκ Μπόις

21:23

Κάτω από τα δοκάρια ο Έριτς, στην άμυνα οι Μαλί, Άνιτσιτς και Λογκβινένκο, δεξιά ο Μπεϊζεμπέκοφ και αριστερά ο Σόμκο. Στα χαφ οι Τουμάσι, Κάνιας και Ταγκιμπέργκεν και στην επίθεση οι Καμπανάγκα και Νουσερμπάγιεφ

21:19

Σύμφωνα με το γράφημα της UEFA, η Αστάνα θα παραταχτεί με 5-3-2

21:18

Κάτω από τα γκολπόστ ο Λεάλι, στο κέντρο της άμυνας οι Ντα Κόστα, Μποτία, δεξιά ο Φιγκέιρας και αριστερά ο Ρέτσος. Στα χαφ οι Μιλιβόγεβιτς και Μάρτινς, 10άρι ο Φορτούνης, δεξιά ο Ελιουνούσι, αριστερά ο Σεμπά και φορ ο Καρντόσο