ΠΑΟΚ - Άγιαξ

1 - 2
Γήπεδο Τούμπας
Novasports 2
90+6`Απόκρυψη Σχολίων
23:23

90+6` Λήξη του ματς

23:21

Δυο γκολ ο ΠΑΟΚ θέλει για να προκριθεί...

Περισσότερα μέχρι 23:19
23:19

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

23:18

87` Ο Κουλούρης στη θέση του Σάχοφ

23:16

87` Ο Κλάασεν με δυνατό σουτ από την περιοχή από λανθασμένη απομάκρυνση κάνει το 1-2...

23:14

13 τελικές έχει ο ΠΑΟΚ

23:14

"Κοκορομαχίες" του Μυστακίδη με τον Βέλτμαν

23:12

84` Ο Μπίσεσβαρ αντί του Χαρίση

23:11

Ο κόσμος του ΠΑΟΚ προσπαθεί να δώσει ώθηση στην ομάδα

23:06

Διακοπή λόγω τραυματισμού του Μυστακίδη

Περισσότερα μέχρι 23:04
23:04

76` ΔΟΚΑΡΙ ο ΠΑΟΚ! Παληκαρίσια προσπάθεια του Μυστακίδη που ανάμεσα σε τρεις (!) αμυντικούς του Άγιαξ παίρνει ψηλοκρεμαστη κεφαλιά στο οριζόντιο δοκάρι!

22:57

70` O Mυστακίδης στη θέση του κουρασμένου Ροντρίγκες

22:56

Ετοιμάζει Μυστακίδη ο Ίβιτς

22:53

65` Κίτρινη στον Τετέ για φάουλ στον Τζαβέλλα

22:51

64` Ο Ελ Γκάζι αντί του Ντόλμπεργκ

Περισσότερα μέχρι 22:45
22:45

57` Κίτρινη στον Γκούντελι για φάουλ στον Χαρίση

22:44

56` Κίτρινη στον Κρέσπο για φάουλ

22:42

54` Ωραία εκτέλεση φάουλ του Τζαβέλλα, μπλοκάρει στην αριστερή του γωνία ο Σίλεσεν

Περισσότερα μέχρι 22:34
22:34

46` Σέντρα του Κάμπος από δεξιά, κεφαλιά του Ροντρίγκες στο δεύτερο δοκάρι, στην έξω πλευρά των διχτύων

22:33

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 22:18
22:18

45+3` Λήξη του πρώτου μέρους

22:15

45+1` Ο Κλάασεν εκτελεί με δύναμη και ισοφαρίζει σε 1-1...

22:15

Ο Τέιλορ θεώρησε παράβαση ένα από τα τραβήγματα μες στην περιοχή του Λέοβατς στον Φιργκέφερ

22:14

45` Κίτρινη στον Λέοβατς

22:14

44` Πέναλτι για τον Άγιαξ...

Περισσότερα μέχρι 22:04
22:04

33` Παραλίγο να δεχτεί αστείο γκολ ο ΠΑΟΚ...Μπαλιά από αριστερά του Ντάικς, η άμυνα του ΠΑΟΚ κολλάει ζητώντας χέρι του Κασιέρα (ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΧΕΡΙ!), που κάνει προβολή, με τον Γλύκο να προλαβαίνει τελευταία στιγμή την μπάλα

22:03

32` Κι άλλη φοβερή ευκαιρία! Ο Σίλεσεν υπό πίεση στέλνει την μπάλα στον Κλάους, αυτός δίνει δεξιά στον Σάχοφ που σουτάρει, κοντράρει, ξαναπαίρνει την μπάλα, σουτάρει, αλλά η μπάλα περνάει δίπλα από το δοκάρι!

21:57

27` Τάιμ-άουτ για να δροσιστούν οι παίκτες

21:57

26` Νέα ΜΟΝΑΔΙΚΗ ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Τσίμιροτ να κάνει εξαιρετική πάσα στον Κλάους, αυτός να μπαίνει στην περιοχή και να κάνει όμως πολύ κακό πλασέ