90'Απόκρυψη Σχολίων
23:36

Μπαρτσελόνα και Μπάγερν Μονάχου στα ημιτελικά!!

23:36

90+2' Τέλος και η Μπαρτσελόνα

23:36

Γκολ για την Μπάγερν και ΦΙΝΑΛΕ! Ο Πισάρο που είχε περάσει στο παιχνίδι στο 83' κάνει και το 0-2 μετά από ασίστ του Σβάινσταϊγκερ! Προκρίθηκαν άνετοι οι Γερμανοί

Περισσότερα μέχρι 23:29
23:29

87' Φοβερή ντρίπλα από τον Ινιέστα, άφησε άγαλμα δυο παίκτες της Παρί, σουτ άουτ

23:22

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ!!!!

23:22

Όπως είναι τα αποτελέσματα τώρα, προκρίνονται Μπαρτσελόνα και Μπάγερν.

Περισσότερα μέχρι 23:14
23:14

71' Γκολ πρόκρισης για την Μπαρτσελόνα!!! Η φάση ξεκίνησε από τον Μέσι με πανέξυπνη μπαλιά στον Βίγια, πάσα του Ισπανού στον Πέδρο και σουτάρα για το 1-1

σχόλιο από tsartsas
megali mpala i psg
23:09

66' Τεράστια ευκαιρία για την Μπάγερν στο 66'! Στην αντεπίθεση ο Ρόμπεν, καθυστέρησε, άφησε στον Μαρτίνεθ, όμως η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ μετά το πλασέ του Ισπανού από πολύ καλή θέση

23:08

66' Άλλη ομάδα με Μέσι η Μπαρτσελόνα!!!

23:08

64' Γκολ για τη Μπάγερν! Φάουλ Σβάινσταϊγκερ, προβολή Μαρτίνεθ από κοντά, βγάζει ο Μπουφόν, όμως με κοντινή κεφαλιά ο Μάντζουκιτς τελειώνει την υπόθεση πρόκριση στο 64'

Περισσότερα μέχρι 23:04
23:04

62' Μπήκε στο παιχνίδι ο Μέσι για την Μπαρτσελόνα!!

23:03

61' Ο Άλβες κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, όμως η μπάλα φεύγει απελπιστικά άουτ!!

23:00

Τεράστια ευκαιρία για την Μπάγερν στο 57'! Οι Βαυαροί έφυγαν στην αντεπίθεση, ο Ρόμπεν έκανε το πλασέ και η μπάλα τράνταξε το δεξί κάθετο δοκάρι του Μπουφόν!

22:53

50' ΓΚΟΛ Εξαιρετική αντεπίθεση της Παρί, Παστόρε με εξαιρετικό πλασέ ανοίγει το σκορ

22:52

Τεράστια ευκαιρία για την Γιουβέντους στο 48'! Ο Κουαλιαρέλα κάνει ωραία ενέργεια και σουτ, όμως η μπάλα αφού βρίσκει και στο δεξί κάθετο δοκάρι του Νόιερ περνάει άουτ!

Περισσότερα μέχρι 22:48
22:48

46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στις δύο αναμετρήσεις

Περισσότερα μέχρι 22:32
22:32

Έχουμε ημίχρονο και στα δύο ματς... Καλός ο ρυθμός και στα δύο παιχνίδια, όμως γκολ δεν έχουμε...

22:26

Μεγάλη ευκαιρία για την Γιουβέντους στο 41'. «Τρικυμία» στην περιοχή των Βαυαρών, όμως ούτε ο Κουαλιαρέλα αρχικά ούτε ο Μπουνούτσι στη συνέχεια μπορούν να στείλουν την μπάλα στα δίχτυα

22:25

40' Φωτιά οι επιθέσεις της Παρί στο ματς της Καταλωνίας...

22:24

39' Αγγίζει το γκολ η Μπάγερν! Σουτ του Αλάμπα διώχνει ο Μπουφόν δύσκολα...

22:22

Αλλαγή για τη Μπάγερν. Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Φαν Μπούιτεν στο 35'. Πρώτη αλλαγή στο παιχνίδι με τον Μπόατενγκ να περνάει στη θέση

Περισσότερα μέχρι 22:18
22:18

Στο άλλο ματς. Καλή ευκαιρία για την Μπάγερν στο 32'. Ωραία πάσα του Αλάμπα στον Μάντζουκιτς, εκείνος έστρωσε στον Μίλερ, όμως το σουτ του Γερμανού στην κίνηση πέρασε άουτ

22:18

33' Καλύτερη η Παρί αυτή τη στιγμή. Αξίζει το γκολ!

22:14

Η Παρί το έχει... γυρίσει το ματς! Και στο 28' έχασε μεγάλη ευκαιρία, με τον Μόουρα να πιάνει κεφαλιά από κοντά και τον Βαλδές να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

22:13

Ευκαιρία για την Γιουβέντους στο 27'. Ο Πογκμπά έκανε το γύρισμα παράλληλα στην εστία, όμως η μπάλα πέρασε από όλους

22:10

24΄ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ευκαιρία για την Παρί! Κόντρα στην ροή του αγώνα, οι Γάλλοι αγγίζουν το γκολ με τον Λαβέτσι, ο οποίος βγήκε στην κόντρα, όμως δεν μπόρεσε να νικήσει τον Βαλντές.

22:09

Η Μπαρτσελόνα παίζει όχι στο μισό γήπεδο, αλλά μέσα στην περιοχή της Παρί...

22:09

Ευκαιρία για την Γιουβέντους! Καλή εκτέλεση φάουλ του Πίρλο στο 23', έβγαλε δύσκολα ο Νόιερ!

22:07

22' Ευκαιρία για τη Μπάγερν! Ωραία κίνηση και σουτ του Ρόμπεν, ψηλά άουτ η μπάλα στο 22'

22:06

«Ψήνεται» το γκολ για την Μπάρτσα...

Περισσότερα μέχρι 22:00
22:00

15' Απειλεί η Παρί! Καλό σουτ του Λαβέτσι, η μπάλα φεύγει άουτ...

21:57

Στο άλλο ματς η Μπαρτσελόνα έχει αναλάβει την πρωτοβουλία των κινήσεων και πιέζει την Παρί. Ψάχνει τα γκολ με μακρινά σουτ...

21:56

Παραλίγο να... τελειώσει την πρόκριση η Μπάγερν! Ο Παντοΐν πρίολαβε την τελευταία στιγμή τον Μάντζουκιτς, η μπάλα βρήκε ξανά στον Κροάτη και κατέληξε άουτ

21:54

Στο Γιουβέντους - Μπάγερν ο Μάντζουκιτςπήρε κίτρινη κάρτα και χάνει τον επόμενο αγώνα

21:50

Στο άλλο ματς η Μπάγερν πατάει καλύτερα...

21:50

Δυνατά έχει μπει στο παιχνίδι η Παρί! Λέτε να την κάνει την... κηδεία;

Περισσότερα μέχρι 21:45
21:45

1' Έχουμε σέντρα και στα δύο ματς!