Mπάγερν-Γιουβέντους - Παρί-Μπαρτσελόνα

0 - 0
90+5`Απόκρυψη Σχολίων
23:38

90+5` Λήξη και στο Μόναχο! Μπάγερν-Γιουβέντους 2-0!

23:38

90+5` Λήξη στο Παρίσι! Παρί-Μπαρτσελόνα 2-2

23:37

90+4` Ο Ματουιντί σουτάρει η μπάλα κοντράρει, ο Βαλδές μπερδεύεται και η μπάλα στα δίχτυα!!2-2!

23:36

90+1` Ο Σακιρί στη θέση του Ριμπερί!

Περισσότερα μέχρι 23:36
23:36

90` Αλλαγή για τους Βαυαρούς. Γκόμεζ αντί Μάντζουκιτς.

23:35

90` Διπλή ευκαιρία για την Μπάγερν με τον Μίλερ!

23:34

89` Κίτρινη ο Σιρίγκου

23:32

89` Ο Τσάβι δεν αστοχεί και κάνει το 1-2 για την Μπαρτσελόνα!

23:31

88` Ο Σιρίγκου ανατρέπει τον Σάντσεζ και ο ρέφερι δείχνει άσπρη βούλα!

23:29

87` Κίτρινη κάρτα στον Ιμπραΐμοβιτς

23:28

85` Κίτρινη στον Ντάνιελ Άλβες

23:27

84` Ο Μπάρτρα στη θέση του Ματσεράνο

23:26

82` Κίτρινη κάρτα στον Γκουστάβο

23:24

81` Ο Τέγιο στη θέση του Βίγια

23:23

81` Κεφαλιά του Τιάγκο Σίλβα στο οριζόντιο δοκάρι, στην επαναφορά ο Ιμπραΐμοβιτς από θέση οφσάιντ το 1-1

23:21

79` Κίτρινη στον Λιχτστάινερ

23:21

77` Ο Πογκμπά στη θέση του Πελούζο

Περισσότερα μέχρι 23:20
23:20

75': Κίτρινη ο Μασεράνο, χάνει τη ρεβάνς στο «Καμπ Νόου»

23:19

76` Ο Γκαμειρό στη θέση του Παστόρε

23:18

75` Κίτρινη στον Ντάνιελ Άλβες

23:18

70` Ο Βεράτι στη θέση του Μπέκαμ

23:14

70` Σουτ του Μάξουελ, μπλοκάρει ο Βαλδές

23:14

69` Ωραίος συνδυασμός των παικτών της Γιουβέντους, η μπάλα έφτασε στον Βιδάλ που σούταρε, αλλά ο Νόιερ απέκρουσε

23:12

67` Κίτρινη στον Βιδάλ. Η πρώτη που έχουμε σημειώσει, δεν ισχύει

23:11

65` Αλλαγή για τους Γάλλους, με τον Μενέζ αντί του Λαβέτσι

23:10

65' Κίτρινη ο Ματουιντί για την Παρί, χάνει τη ρεβάνς.

23:09

65` Μάτρι και Βούτσινιτς στις θέσεις των Κουαλιαρέλα και Τζιοβίνκο

23:08

63` Ο Γκουστάβο κάνει το σουτ, ο Μπουφόν αποκρούει, ο Μάντζουκιτς από ελεγχόμενη θέση γυρίζει την μπάλα και σε κενή εστία ο Μίλερ απλά κάνει το 2-0

Περισσότερα μέχρι 23:05
23:05

Σύμφωνα με... νεότερα στοιχεία, το γκολ του Αλάμπα είναι το 6ο γρηγορότερο στην ιστορία του Champions League! Iδού και ο πίνακας:

23:00

Μονομαχία του Πίρλο με τον Μάντζουκιτς

22:59

55` Ο Αλάμπα εκτέλεσε με δύναμη ένα φάουλ από δεξιά, έπεσε ο Μπουφόν και απέκρουσε

22:58

54` Κίτρινη κάρτα στον Κιελίνι

22:56

51` Ο Σιρίγκου μπλοκάρει το σουτ του Μπουσκέτς

22:55

Σύμφωνα με το επίσημο Twitter της Μπαρτσελόνα, o Mέσι έχει πρόβλημα στον δεξί οπίσθιο μηριαίο

22:53

48` Ο Μάντζουκιτς μπήκε από δεξιά και σούταρε, ο Μπουφόν έπεσε στη γωνία του και απομάκρυνε

22:52

46` Ο Φάμπρεγας στη θέση του τραυματία Μέσι

22:51

46` Έναρξη δευτέρου μέρους και στους δύο αγώνες

Περισσότερα μέχρι 22:41
22:41

Κουφό... ρεκόρ από τον Μέσι! Με το γκολ που σημείωσε στο Παρίσι έγινε ο μοναδικός παίκτης που έχει σκοράρει σε 20 πόλεις στη διοργάνωση!

22:39

Πικέ και Ιμπραΐμοβιτς διεκδικούν την μπάλα

Περισσότερα μέχρι 22:33
22:33

45` Ημίχρονο και στο Μόναχο

22:32

45` Λήξη πρώτου μέρους στο Παρίσι

22:32

45` Κόρνερ Πίρλο από αριστερά, γυριστή κεφαλιά του Μπονούτσι στο πρώτο δοκάρι, λίγο άουτ

22:30

44` Κίτρινη κάρτα στον Μάντζουκιτς

22:25

38` Εκπληκτική μπαλιά του Άλβες στην πλάτη της άμυνας, ο Μέσι βγήκε στην μπάλα από αριστερά και με σουτ έκανε το 0-1!

22:22

37` Σέντρα-ξυράφι του Ριμπερί από αριστερά, δεν πρόλαβε ο Μάντζουκιτς

Περισσότερα μέχρι 22:18
22:18

32` Ωραίο μπάσιμο του Μίλερ και γύρισμα από δεξιά, ο Ρόμπεν με σουτ έστειλε την μπάλα δίπλα από το κάθετο δοκάρι!

22:15

29` Κίτρινη στον Βιδάλ για μαρκάρισμα στον Ριμπερί

22:14

Αλάμπα και Ριμπερί πανηγυρίζουν το 1-0!

22:10

Το γκολ του Αλάμπα μετρήθηκε στα 25`` και είναι το 2ο γρηγορότερο στην ιστορία του Champions League! Πρώτο παραμένει αυτό του Ρόι Μακάι, επίσης της Μπάγερν τον Μάρτιο του 2007!

22:06

20` Στην κόντρα από αριστερά ο Ριμπερί, που πλασάρει και η μπάλα κοντράρει και περνάει κόρνερ!

Περισσότερα μέχρι 22:05
22:05

18` Γύρισμα του Ριμπερί από δεξιά, άτσαλο διώξιμο του Μπαρτσάλι πάνω στον Ρόμπεν, που σούταρε πάνω στον Μπουφόν!

22:03

14` Μακρινό σουτ του Παστόρε, μπλοκάρει με δύο προσπάθειες ο Βαλδές

22:02

16` Αναγκαστική αλλαγή για Μπάγερν. Ο Ρόμπεν στη θέση του τραυματία

21:58

14` Ο Βιδάλ ελίχθηκε ωραία έξω από την περιοχή και σούταρε, η μπάλα λίγο άουτ

21:57

12` Ωραίο σουτ του Πίρλο, έξω από την περιοχή, στην πάνω πλευρά των διχτύων

21:56

9' Κάθετη  του Ινιέστα, δεν προλαβαίνει ο Βίγια, μπλοκάρει ο Σιρίγου

21:52

5` Ο Λαβέτσι σημάδεψε το δοκάρι με πλασέ!

Περισσότερα μέχρι 21:47
21:47

1` Μόλις στο πρώτο λεπτό, ο Σβάινστάιγκερ έστρωσε την μπάλα στον Αλάμπα που με έναν "κεραυνό" έξω από την περιοχή έκανερ το 1-0!

21:46

1` Έναρξη του αγώνα στο Μόναχο

21:46

1` Έναρξη του αγώνα στο Παρίσι