ΤελικόΑπόκρυψη Σχολίων
16:59

Αυτά από εμάς. Καλό σας απόγευμα.

16:53

90+4' Τέλος στο ματς

16:49

3 λεπτά καθυστερήσεις

16:49

"Θρύλε μπορείς να προκριθείς", φωνάζει ο κόσμος από την εξέδρα.

Περισσότερα μέχρι 16:46
16:46

Ατομική προσπάθεια του Ιντέγιε από δεξιά, μόλις φτάνει στην περιοχή πασάρει την κατάλληλη στιγμή στον Φορτούνη που κάνει το 4-0.

16:44

85' Γκολ για τον Ολυμπιακό με Φορτούνη!

16:42

80' Κεφαλιά του Ντα Κόστα άουτ.

16:39

80΄Ο Ματέι στην θέση του Στόιτσεφ

16:38

79' Έξω ο Τσόρι, μέσα ο Μπουχαλάκης.

16:35

75' Ο Κούρος πήρε την θέση του Ουσέρο.

16:34

Ο Τσόρι εκτελεί το κόρνερ, ο Πουλίδο κάνει την γυριστή κεφαλιά και ο Καμπιάσο από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:33

74' 3-0 ο Ολυμπιακός!

16:33

73΄Τεράστια ευκαιρία του Φουστέρ, ο οποίος παίρνει την μπάλα από τον Φουρτούνη, όμως ο Μπάρκας απέκρουσε καταπληκτικά σε κόρνερ. Πανέμορφη συνεργασία από τους παίκτες του Ολυμπιακού.

Περισσότερα μέχρι 16:31
16:31

71΄Ο Λε Ταλέκ στην θέση του Παπαδόπουλου του Ατρόμητου.

16:31

70΄Σουτ του Φουστέρ μέσα από την περιοχή, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μπάρκα.

16:28

68' Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ιντέγιε και Φορτούνης στο ματς, έξω οι Κασάμι και Κολοβός.

16:27

68' Ο Κολοβός που είναι σε θέση οφ σάιντ, βγαίνει φάτσα με τον Μπάρκα, αλλά το σουτ του περνάει άουτ...

16:26

Ο Κασάμι έβγαλε την ωραία μπαλιά στον Πουλίδο που έφυγε στην πλάτη της άμυνας του Ατρόμητου και "τσίμπησε" την μπάλα πάνω από τον Μπάρκα για το 2-0.

16:24

65' Γκολ για τον Ολυμπιακό με τον Πουλίδο!

16:24

65΄Άστοχο σουτ του Τσόρι από το ύψος της μεγάλης περιοχής, άουτ.

16:20

61' Μακρινό και άστοχο σουτ το Κολοβού.

16:20

'Εχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά. Αρκετά λάθη και από τις δύο ομάδες.

Περισσότερα μέχρι 16:15
16:15

56' Σουτ του Φουστέρ, επέμβαση του Μπάρκα σε κόρνερ.

16:13

52' Λανθασμένη υπόδειξη του βοηθού για οφσάιντ στον Φουστέρ, που καλυπτόταν.

16:10

51' Σουτ του Μπίτολο η μπάλα κοντράρει και βγαίνει κόρνερ.

16:05

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

Περισσότερα μέχρι 15:48
15:48

45+1' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Πολύ όμορφο παιχνίδι σε αυτό το πρώτο 45λεπτο.

15:47

Ένα λεπτό η καθυστέρηση.

15:47

45' Ο Καμπιάσο πασάρει πολύ όμορφα στον Φουστέρ που σουτάρει άουτ.

Περισσότερα μέχρι 15:44
15:44

42' Ο Καμπιάσο δίνει στον Πουλίδο που σουτάρει άουτ.

15:43

40' Λάθος εκτίμηση του Μπάρκα, ο Φουστέρ κατάφερε να κάνει το γύρισμα, όμως προ του Κολοβού πρόλαβε και έδιωξε ο Κιβρακίδης. Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό.

15:41

38' Νέο σουτ του Ούμπιντες, μπλοκάρει ο Ρομπέρτο.

15:40

Πολύ καλός ο Ατρόμητος στα τελευταία λεπτά.

15:38

37' Ο Ούμπιντες εκτελεί το κόρνερ, ο Παπαδόπουλος πιάνει την κεφαλιά αφύλαχτος, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

15:38

36' Σουτ του Ούμπιντες αποκρούει σε κόρνερ ο Ρομπέρτο.

15:36

33΄Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Μπρίτο που πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Ρομπέρτο με καταπληκτική επέμβαση έδιωξε.

15:33

32' Κίτρινη στον Ομάρ

15:32

31' Σουτ του Φουστέρ, διώχνει σε κόρνερ ο Μπάρκας