21:28

Αυτά από εμάς. Καλό σας βράδυ.

Περισσότερα μέχρι 21:22
21:22

90+3' Τέλος στο ματς

21:21

Κίτρινη στον Μπάρκα

21:19

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

21:15

86' Ο Κοντοές παίρνει τη θέση του Ναπολεόνι

σχόλιο από Romain ratm
Offside το γκολ του ΠΑΟΚ, και όποτε κατεβαίνει ο Ναπολεονι τον κόβει με ψεύτικα offside ο βοηθός.
21:13

85' Ευκαιρία στην κόντρα για τον Ατρόμητο με τον Στόιτσεφ να αστοχεί

Περισσότερα μέχρι 21:11
21:11

Εκτέλεση φάουλ για τον Ατρόμητο, ο Λαζαρίδης βγαίνει στο δεύτερο δοκάρι, κάνει την κεφαλιά και ισοφαρίζει για τον Ατρόμητο. Οι παίκτες του ΠΑΟΚ διαμαρτυρήθηκαν για χέρι του Ναπολεόνι, ωστόσο η μπάλα είχε περάσει ήδη την γραμμή.

21:10

81' Γκολ για τον Ατρόμητο!

21:08

79' Κίτρινη στον Κοροβέση

21:06

78' Κίτρινη στον Κεϊτά

21:06

76' Ο Μακ σκόραρε, αλλά το γκολ ακυρώθηκε οριακά ως οφ σάιντ.

21:04

76' Αδύναμο το σουτ του Μπρίτο με τον Βελίδη να μπλοκάρει με άνεση

21:03

75' Κόψιμο του Κόστα πριν απειλήσει ο Παπαδόπουλος

21:02

73' Ο Ούμπιντες έκανε το πολύ μακρινό πλασέ με τον Βελλίδη να μπλοκάρει.

20:58

69' Πολύ άστοχο σουτ του Στόιτσεφ

Περισσότερα μέχρι 20:57
20:57

69' Κίτρινη στον Πέλκα

20:56

68' Σουτ του Τσίμιροτ άουτ

20:55

Ο Ατρόμητος έχει κλείσει τον ΠΑΟΚ στα καρέ του.

20:52

64' Ο Παπαδόπουλος μέσα ο Λε Ταλέκ έξω

20:51

Ο Ατρόμητος έχει ανέβει στο γήπεδο, με τον ΠΑΟΚ να έχει γυρίσει αρκετά πίσω και να περιμένει.

20:45

57' Σουτ του Πέλκα και φοβερή επέμβαση του Μπάρκα

20:45

56' Ο Γκολάσα παίρνει τη θέση του Ροντρίγκες

20:43

55' Ο Ροντρίγκες φαίνεται να αντιμετωπίζει πρόβλημα και ζητάει αλλαγή. Νέο πρόβλημα για τον ΠΑΟΚ.

Περισσότερα μέχρι 20:41
20:41

53' Πολύ άστοχο σουτ του Μακ

20:39

51' Σέντρα-σουτ του Πέλκα, λίγο πάνω από την εστία του Μπάρκα η μπάλα.

20:36

48' Μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι βγήκε φάτσα με τον Βελλίδη, αλλά σούταρε άστοχα.

20:34

46' Ο Μπρίτο παίρνει τη θέση του Μπάλλα

20:34

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

Περισσότερα μέχρι 20:19
20:19

45+3' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20:17

45+1' Μακρινό σουτ του Κίτσιου, μπλοκάρει ο Μπάρκας.