3 - 1
«Μπίλινο Πόλιε»
90'Απόκρυψη Σχολίων
23:40

90+4' Τέλος της αναμέτρησης

23:40

93' Γκολ για την Ελλάδα. Ο Σαμαράς φεύγει στην αντεπίθεση, γυρίζει ωραία στον Γκέκα, ο οποίος σε κενή εστία από κοντά μειώνει σε 3-1

23:35

88' Μεγάλη ευκαιρία για την Βοσνία, ο Βρσάεβιτς βγαίνει τετ α τετ, όμως ο πορτιέρο της Εθνικής διώχνει σε κόρνερ!

23:34

87' Πολύ καλό σουτ του Σαμαρά, η μπάλα φεύγει άουτ

23:33

84' Αλλαγές για την Βοσνία. Βγαίνει ο Ιμπίσεβιτς που αποθεώνεται, στην θέση του ο Στεφάνοβιτς.

Περισσότερα μέχρι 23:28
σχόλιο από antony7
Με Τζιόλη-Κατσουράνη στα χαφ και λίγο είναι το σκόρ. Εγώ πιο πολύ τρέχω κι από τους 2 μαζί. Σουρωτήρι το κέντρο. Οι αλλαγές πάλι μεγάλη επιτυχία....ήμαρτον με γκέκα-χριστοδουλόπουλο (!). Σάντος φύγε τώρα.
23:28

81' Κόρνερ για την Ελλάδα μετά από γύρισμα του Χολέμπας, περνάει και αυτό χωρίς αποτέλεσμα...

23:26

78' Αλλαγή για την Βοσνία. Ο Ράχιμιτς μπαίνει αντί του Μεντούγιανιν

23:20

Το αποψινό είναι το πιο βαρύ σκορ για την Εθνική τα τελευταία χρόνια μετά το 5-1 με την Φινλανδία με τον Ότο Ρεχάγκελ το 2001.

23:20

73' Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Χριστοδουλόπουλος στην θέση του Σαλπιγγίδη

23:18

Η Ελλάδα δεν είναι καλή ούτε στο δεύτερο ημίχρονο...

Περισσότερα μέχρι 23:09
23:09

Το 3-0 της Βοσνίας και πάλι από τον Τζέκο

23:08

62' Κίτρινη κάρτα στον Λούλιτς

23:04

58' Αλλαγή για την Ελλάδα. Μανιάτης αντί του Τζιόλη

23:01

54' Γκολ για την Βοσνία. Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Τζέκο άνετος προ του Αβραάμ Παπαδόπουλου παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-0