93'Απόκρυψη Σχολίων
21:26

ΤΕΛΟΣ της αναμέτρησης

21:25

92' Καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Καρέλης κάνει το σουτ εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ

21:22

88' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Πέτριτς αντί του Κλωναρίδη

21:20

86' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Έξω ο Καλτσάς, μέσα ο Αμπέντ.

21:19

86' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Έξω ο σκόρερ Μάρτινς, μέσα ο Ιγκόρ.

21:19

85' Αποβολή με δεύτερη κίτρινη για τον Κουτρουμπή. Ο Έλληνας άσος τράβηξε τον Χαβίτο και είδε την δεύτερη κίτρινη.

Περισσότερα μέχρι 21:15
21:15

83' Πιέζει ο Παναθηναϊκός, κερδίζει ακόμα ένα κόρνερ...

21:13

Ο Αμπέντ ετοιμάζεται να περάσει στο παιχνίδι...

21:07

74' Νέα μεγάλη προσπάθεια για τον Πανθρακικό! Ο Ντιγκινί κάνει ωραία προσπάθεια, σουτάρει, όμως ο Στιλ διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ

21:05

72' Σουτ του Μεχία, η μπάλα φεύγει άουτ

21:04

70' Δοκάρι για τον Πανθρακικό! Ο Σάντσεθ στην προσπάθεια του να διώξει την μπάλα, μετά από γύρισμα του Παπαγεωργίου, την έστειλε στο οριζόντιο δοκάρι

21:02

70' Ο Παναθηναϊκός κρατάει την μπάλα, όμως δεν απειλεί!

Περισσότερα μέχρι 20:59
20:59

65' Σουτ του Μεχία, μπλοκάρει ο Στιλ

20:58

Στο αριστερό άκρο της άμυνας του Παναθηναϊκού, πέρασε πλέον ο Πράνιτς

20:58

64' Ο Ατζαγκούν παίρνει τη θέση του Νάνο

20:57

63' Ο Καρέλης έκανε φοβερή ενέργεια, πέρασε δύο αντιπάλους, μπήκε στην περιοχή, όμως πέταξε την μπάλα άουτ

20:55

61' Κίτρινη στον Κουτρουμπή για κράτημα στον Χαβίτο

20:51

58' Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό! Ο Μπαϊκαρά μπήκε ωραία μέσα στην περιοχή, έκανε και το σουτ, όμως η μπάλα κόντραρε στα σώματα και έφυγε κόρνερ

20:49

56' Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό, αναγκαστική. Σερφά έξω, μέσα ο Χρήστου

20:48

54' Καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα του Ζέκα έξω από τη μεγάλη περιοχή, ο Καρέλης πήρε την κεφαλιά όμως η μπάλα πέρασε άουτ.

20:47

54' Κίτρινη στον Σερφά για φάουλ στον Καρέλη

Περισσότερα μέχρι 20:42
20:42

48' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε καλό σημείο, έξω από την περιοχή. Κομπίνα μεταξύ Ζέκα - Σάντσεθ - Νάνο, ο τελευταίος έκανε το σουτ, όμως η μπάλα πήγε στην αγκαλιά του Αθανασιάδη.

20:39

46' Σουτ του Κλωναρίδη, η μπάλα φεύγει άουτ

20:38

46' Ο Χαβίτο παίρνει τη θέση του Χασομέρη

20:38

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

20:37

Επέστρεψαν οι ποδοσφαιριστές στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την σέντρα

Περισσότερα μέχρι 20:20
20:20

45+1' Τέλος ημιχρόνου

20:19

Ο Σάντσεθ εκτέλεσε και αυτό το φάουλ, όμως η μπάλα έφυγε άουτ. Ο Ισπανός δεν μπορούσε να το πιστέψει πως αστόχησε...

20:18

44' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό, ελάχιστα έξω από τη μεγάλη περιοχή. Ο Καρέλης το κέρδισε και ο Σιδηρόπουλος ήταν ακριβώς δίπλα

20:16

41' Δοκάρι για τον Παναθηναϊκό! Ο Καρέλης έκανε την κεφαλιά και έστειλε τη μπάλα στο κάθετο δοκάρι του Αθανασιάδη. Στη συνέχεια σούταρε με τη μπάλα να βγαίνει άουτ.

Περισσότερα μέχρι 20:12
20:12

Πολλά προβλήματα μέχρι τώρα στην άμυνα του Παναθηναϊκού! Ειδικά από δεξιά, ο Βέμερ χάνει συνεχώς την θέση του, αφού θέλει να βγαίνει μονίμως μπροστά

20:11

38' Κίτρινη κάρτα στον Πράνιτς

20:11

Ο Μπαϊκαρά εκτέλεσε το κόρνερ, ο Χασομέρης έκανε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και στη συνέχεια της φάσης έδιωξε ο Νάνο.

20:08

35' Ο Σάντσεθ προλαβαίνει τον Ντιγκινί και διώχνει σε κόρνερ! Διαμαρτύρονται οι Πράσινοι, γιατί υπήρχε παίκτες του Παναθηναϊκού πεσμένος στο χορτάρι

20:07

34' Ο Στιλ γλιτώνει τον Παναθηναϊκό από τα χειρότερα! Ο Χασομέρης έβγαλε την μπαλιά στην πλάτη της πράσινης άμυνας, ο Ντιγκινί έτρεξε προς την πορεία της μπάλας, όμως ο Άγγλος πορτιέρο βγήκε εκτός περιοχής και έδιωξε

20:06

33' Ο Παναθηναϊκός προσπαθεί στα τελευταία να αντιδράσει, όμως όλες οι ενέργειες του ξεκινούν από τα δεξιά

20:02

Στην φάση του γκολ, ο Πανθρακικός κινήθηκε πολύ ωραία και η μπάλα πριν καταλήξει στα δίχτυα, πέρασε από τα πόδια τριών ποδοσφαιριστών. Ο Χασομέρης γύρισε στον Ντιγκινί, αυτός πάσαρε στον Μάρτινς και ο τελευταίος ανενόχλητος έκανε το 1-0

Περισσότερα μέχρι 20:00
20:00

25' Γκολ για τον Πανθρακικό και 1-0! Σκόρερ ο Ροτζέριο, ο οποίος με πλασέ στην κίνηση νίκησε τον Στιλ

19:54

21' Απαντάει ο Πανθρακικός στις ευκαιρίες. Δυνατό σουτ του Λαδάκη, μπλοκάρει εύκολα ο Στιλ

19:53

20' Σουτ του Πράνιτς, η μπάλα φεύγει άουτ

19:47

Ο Παναθηναϊκός πάντως δεν παίζει μόνος του στην Κομοτηνή, καθώς στο γήπεδο βρίσκονται και περίπου 300 οπαδοί του Τριφυλλιού

Περισσότερα μέχρι 19:45
19:45

12' Έχει ανέβει ο Παναθηναϊκός και με την γρήγορη τριάδα του στην επίθεση, δημιουργεί αρκετά προβλήματα στους γηπεδούχους

19:42

8' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Σέντρα του Νάνο από αριστερά, προβολή του Καλτσά από κοντά, όμως ο Αθανασιάδης αποκρούει εντυπωσιακά

19:40

5' Ο Πανθρακικός έχει μπει πιο δυνατά στο παιχνίδι και έχει και ένα σουτ του Χασομέρη, που κόντραρε και πέρασε κόρνερ