Απόκρυψη Σχολίων
22:24

90+5` Λήξη του ματς

22:21

90+1` Σέντρα από δεξιά ο Μπένζι, προβολή στη μικρή περιοχή ο Γιόακιμ και 1-0...

22:14

85` Ο Χόλτερ αντί του Μουτς

Περισσότερα μέχρι 22:11
22:11

81` Κόρνερ από αριστερά, κοντινή κεφαλιά του Τζιόλη στην αγκαλιά του Ζουμπέρ

22:08

78` Ο Μόρας στη θέση του Σιόβα, αναγκαστική η αλλαγή

22:06

77` Ο Τιλ στη θέση του Γκέρσον

21:58

69` Ο Αραβίδης στη θέση του Χολέμπας

Περισσότερα μέχρι 21:56
21:56

67` O Παγιάλ στη θέση του Φίλιπς

21:53

64` Ο ΝταΜότα στη θέση του Περέιρα

21:51

61` Κίτρινη ο Σάμαρης

21:49

58` Πολύ ωραίο σουτ του Σάμαρη έξω από την περιοχή, διώχνει ο Ζουμπέρ δύσκολα, στην επαναφορά δεν μπορεί ο Μήτρογλου

21:45

55` Σέντρα από δεξιά του Μπένζι από δεξιά, προβολή του Γιόακιμ στο πρώτο δοκάρι, άουτ

Περισσότερα μέχρι 21:38
21:38

Αλλαγή και στο σύστημα από τον Μίχαελ Σκίμπε καθώς πλέον το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα παίζει με 4-2-3-1 με τον Καπίνο στο τέρμα, στην άμυνα τους Βύντρα, Παπαδόπουλο, Σιόβα, Τζαβέλλα. Μπροστά τους πλέον είναι οι Σάμαρης και Τζιόλης και μπροστά τους στα δεξιά ο Καρέλης στο κέντρο ο Ταχτσίδης και αριστερά ο Χολέμπας και μόνος του πλέον στην κορυφή ο Μήτρογλου.

21:38

46` Τζιόλης στη θέση του Πέλκα

21:35

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 21:18
21:18

45+2` Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

21:16

Τραυματίας στο έδαφος ο Χολέμπας, αν και δεν φαίνεται να έχει κάτι σοβαρό

Περισσότερα μέχρι 21:11
21:11

40` Μονοκόμματο σουτ του Χολέμπας από το ύψος της περιοχής, λίγο άουτ

21:10

38` Ο Χολέμπας πατάει περιοχή κατά μέτωπο μετά από ατομική προσπάθεια, αλλά κλείνεται και στη συνέχεια το σουτ του Πέλκα βρίσκει στα σώματα

21:08

Δεν μετρά ορθά γκολ του Μήτρογλου ως επιθετικό φάουλ

21:04

32` Ο Ταχτσίδης έξω από την περιοχή πασάρει στον Μήτρογλου που πλασάρει με το αριστερό με τον Ζουμπέρ να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

21:02

30` Γύρισμα του Μουτς στο πρώτο δοκάρι από αριστερά, προβολή του Μπένζι μόλις άουτ

21:00

28` Βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας των γηπεδούχων, ο Καρέλης πλασάρει με το αριστερό τον τερματοφύλακα που είχε βγει αλλά η μπάλα πήγε στην πάνω πλευρά των διχτύων!

Περισσότερα μέχρι 20:51
20:51

19` Ωραία σέντρα του Χολέμπας από αριστερά, ο Μήτρογλου πιάνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, άουτ!

Περισσότερα μέχρι 20:41
20:41

8` Επικίνδυνη σέντρα-σουτ από αριστερά του Μάρτινς, με γροθιές ο Καπίνο, στη συνέχεια γίνεται ένα σουτ του Ντελγάδο που απομακρύνεται

20:37

6` Σουτ του Μήτρογλου έξω από την περιοχή, άστοχο, ψηλά άουτ

20:36

Η Εθνική έχει παραταχθεί με ένα 4-4-2 με τον Καπίνο κάτω από τα γκολπόστ. Στα δεξιά της άμυνας παίζει ο Βύντρα, στόπερ είναι οι Παπαδόπουλος, Σιόβας και αριστερό μπακ ο Τζαβέλας.

Στην μεσαία γραμμή αγωνίζονται οι Σάμαρης, Ταχτσίδης με τον Πέλκα να παίζει ως δεξί χαφ, τον Χολέμπας ως αριστερό και το δίδυμο της επίθεσης αποτελείται από τους Καρέλη, Μήτρογλου.

20:35

3` Ο Ταχτσίδης κόβει από αριστερά στον Μήτρογλου στην περιοχή που πιάνει το πλασέ αλλά η μπάλα βρίσκει στο αριστερό δοκάρι!