4 - 0
Καμπ Νου
94'Απόκρυψη Σχολίων
23:36

90+4' Τέλος της αναμέτρησης μεγάλη πρόκριση η Μπάρτσα

23:35

Γκολ για την Μπαρτσελόνα! Στην αντεπίθεση ο Άλμπα ανενόχλητος κάνει το 4-0!

Περισσότερα μέχρι 23:28
23:28

Πιέζει στα τελευταία λεπτά η Μίλαν

23:23

82' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μίλαν. Ο Ρομπίνιο σουτάρει από πολύ κοντά, όμως με τάκλιν ο Ζόρντι Άλμπα διώχνει σε κόρνερ

23:18

77' Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Ο Πουγιόλ στην θέση του Μασεράνο

Περισσότερα μέχρι 23:16
23:16

74' Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Ο Βίγια βγαίνει, ο Σάντσες μπαίνει

23:08

Διπλή αλλαγή για την Μίλαν'. Έξω Αμπροζίνι και Νιανγκ, μέσα Ρομπίνιο και Μουντάρι

23:04

Ωραίο σουτ του Μέσι στην κίνηση, η μπάλα άουτ στο 62'

Περισσότερα μέχρι 22:58
22:58

Στο μισό γήπεδο παίζει η Μπαρτσελόνα τη Μίλαν!

22:56

55' Γκολ για την Μπαρτσελόνα. Ο Τσάβι δίνει υπέροχα μέσα στην περιοχή στον Βίγια, ο οποίος ολομόναχος από δύσκολη θέση πλασάρει εξαιρετικά και κάνει το 3-0! Σκορ πρόκρισης

22:54

54' Κίτρινη κάρτα στον Μεξές για φάουλ στον Μέσι

22:50

Μετά τον "sportdogfun" ο "Γυμνοσιάλαγκας"! Φοβερά, δεν ξέρω ποιο είναι το καλύτερο!!!

22:49

46' Ο Μέσι κλέβει την μπάλα, επιχειρεί και το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Αμπιάτι

σχόλιο από Γυμνοσιάλαγκας
Πάμε ρε Μπάρτσα! Ρίξε άλλα 3!
22:47

Να δούμε sportdogfun (φοβερό nickname!!!!!!). Οι Ιταλοί είναι... φημισμένοι για την άμυνά τους και η Μπάρτσα για την επίθεσή της. Βλέπω και άλλα γκολ να έρχονται....

Περισσότερα μέχρι 22:46
22:46

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

σχόλιο από sportdogfun
pisteyw pws tha ginei fovero b hmixrono g barca tha piezei kai h milan antepitheseis
akoma exei
Περισσότερα μέχρι 22:31
22:31

45+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

22:31

45' Κίτρινη κάρτα στον Φλαμινί

22:26

41' Κίτρινη κάρτα στον Πέδρο