90+2' Λήξη του ματς

21:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:45

89' Σουτ του Μέγιερ μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος

21:40

Ωραία πάσα του Σανέ που βγάζει μόνο του τον Ολλανδό φορ, ο οποίος με εύκολο πλασέ έκανε το 4-0

Περισσότερα μέχρι 21:40
21:40

84' Γκολ με Χούντελααρ για την Σάλκε

21:39

82' Ο Μάιερ έχασε σημαντική ευκαιρία για να κάνει το 4-0, αλλά η μπάλα χτύπησε στον πεσμένο Σανκαρέ και κατέληξε κόρνερ.

21:35

79' Ο Έντερσον έξω, μέσα ο Κουρμπέλης

21:29

73' Ο Μέγιερ στην θέση του Γκόρετσκα

21:25

70' 'Εξω ο Γκοϊάν, μέσα ο Φούντας για τον Αστέρα

Περισσότερα μέχρι 21:19
21:19

63' Έξω ο Ντι Σάντο, μέσα ο Τσούπο-Μοτίνγκ για την Σάλκε

21:17

61' Άστοχο σουτ του Χούντελααρ

21:17

61' Σουτ του Αϊχάν, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο πορτιέρο του Αστέρα

21:15

59' Ο Μάσα έξω, μέσα ο Τσοκάνης για τον Αστέρα

21:13

Πολύ πεσμένος ο ρυθμός του ματς, λογικό μετά το 3-0 του πρώτου ημιχρόνου...

Περισσότερα μέχρι 21:08
21:08

Τίποτα το ιδιαίτερο σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους

21:03

47' Ο κίπερ των Αρκάδων βγάζει εντυπωσιακά την μπάλα έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Αϊχάν

21:03

Μέσα ο Αϊχάν, έξω ο Γκάις για την Σάλκε

21:02

46' Κίτρινη στον Γκοϊαν

21:01

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος

Περισσότερα μέχρι 20:46
20:46

45' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20:46

Το πέναλτι για την Σάλκε ήταν για χέρι του Έντερσον που είδε και κίτρινη κάρτα.

20:45

45' Τετ-α-τετ ο Σανέ, αλλά το πλασέ του έφυγε άουτ

20:44

44' Εύστοχος ο Ντι Σάντο που κάνει χατ-τρικ και το 3-0 για την Σάλκε...

20:44

44' Πέναλτι για την Σάλκε

Περισσότερα μέχρι 20:39
20:39

38' Ο Χόιμπεργκ βγήκε στην αντεπίθεση, σούταρε, αλλά η μπάλα πήγε στο αριστερό δοκάρι του Θεοδωρόπουλου.

20:37

Εκτέλεση κόρνερ για την Σάλκε, ο Ντι Σάντο πήδηξε μόνος του και με κεφαλιά διπλασίασε τα τέρματα της γερμανικής ομάδας.

20:36

37' 2-0 η Σάλκε

20:34

34' Σουτ του Ιγκλέσιας, μπλοκάρει ο Φάρμαν

20:28

Ο Χόϊσμπεργκ έβγαλε την σέντρα από δεξιά, ο Ντι Σάντο πετάχθηκε μπροστά από τον Σανκαρέ και με ωραίο γυριστό πλασέ άνοιξε το σκορ για την Σάλκε.

20:27

28' Γκολ για την Σάλκε

Περισσότερα μέχρι 20:24
20:24

1-0 η Σπάρτα Πράγας τον ΑΠΟΕΛ στο άλλο ματς του ομίλου.

20:18

18' Δυνατό σουτ του Μάσα πολύ ψηλά άουτ η μπάλα

20:16

16' Πάνω στον Σανκαρέ το πλασέ του Γκορέτσκα. Καλή στιγμή η Σάλκε.

20:11

Μετά τα πρώτα πιεστικά λεπτά ο Αστέρας έχει ισορροπήσει και στέκεται αρκετά καλά στον αγωνιστικό χώρο

Περισσότερα μέχρι 20:05
20:05

5' Σουτ του Ιγκλέσιας, η μπάλα κοντράρει και βγαίνει κόρνερ