Άρσεναλ - Ολυμπιακός

2 - 3
"Εμιρέιτς"
OTE Sports2
90+4`Απόκρυψη Σχολίων
23:37

90+4` Λήξη του αγώνα

23:33

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:31

88` Φάουλ με πολλά φάλτσα από πλάγια αριστερά του Καθόρλα, δύσκολα σε κόρνερ ο Ρομπέρτο

23:29

87` Ο Βούρος αντί του Φορτούνη

23:28

86` Ο Κάμπελ στη θέση του Μπεγερίν

23:28

85` Σέντρα από αριστερά του Γκιμπς, κεφαλιά του Σάντσεζ στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα κάπου βρίσκει κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 23:21
23:21

78` Κίτρινη σε Εζίλ, για χτύπημα στον Ερνάνι

23:20

77` Φάουλ του Εζίλ από δεξιά έξω από την περιοχή, αποκρύει στη γωνιά του ο Ρομπέρτο

23:19

77` Κίτρινη στον Φορτούνη για παρεμπόδιση σε φάουλ

23:18

76` Κίτρινη στον Καμπιάσο για χέρι

23:17

75` Κίτρινη ο Φινμπόγκασον για φάουλ στον Καθόρλα

23:16

H UEFA έχει χρεώσει το γκολ του Φορτούνη ως αυτογκόλ του Οσπίνα

23:15

73` Ο Ερνάνι στη θέση του Σεμπά

23:14

71` Ο Καθόρλα σε φάουλ έξω από την περιοχή σκάβει την μπάλα, ο Καθόρλα δεν προλαβαίνει, μπλοκάρει ο Ρομπέρτο

Περισσότερα μέχρι 23:10
23:10

66` Ο Καμπιάσο βγάζει υπέροχη μπαλιά στον Πάρντο δεξιά που γυρίζει την μπάλα στη μικρή περιοχή, ο Φινμπόγκασον με γλυκό πλασέ το 2-3!

23:09

65` Σέντρα του Ουόλκοτ από δεξιά, αφύλακτος έρχεται από πίσω ο Αλέξις για το 2-2!

23:07

64` Κίτρινη ο Ρομπέρτο για καθυστέρηση

23:07

64` Δυνατό σουτ του Καθόρλα έξω από την περιοχή και αριστερά, με γροθιές ο Ρομπέρτο

23:06

63` Σέντρα-σουτ παράλληλη του Τσάμπερλεν από δεξιά, σε κόρνερ ο Ρομπέρτο!

23:04

61` Ο Ολυμπιακός σώζεται εις διπλούν! Γύρισμα του Σάντσες στον Μερτεζάκερ, σουτάρει, αποκρούει ο Ρομπέρτο, στην επαναφορά σουτάρει ο Καθόρλα και διώχνει πάνω στη γραμμή ο Ελαμπντελαουί!

23:03

60` Ο Ράμσεϊ στη θέση του Κοκλέν

23:02

56` Αναγκαστική αλλαγή. Ο Μερτεζάκερ αντί του τραυματία Κοσιελνί

23:01

Η Άρσεναλ δεν μπορεί να κυκλοφορήσει καλά την μπάλα, με τον Ολυμπιακό να έχει κλείσει όλους τους χώρους

22:57

1-4 τα κόρνερ

Περισσότερα μέχρι 22:56
22:56

54` Σουτ του Κασάμι από τα 25 μέτρα, μπλοκάρει ο Οσπίνα

22:51

Έχει μπει δυνατά στο β` μέρος η Άρσεναλ

22:48

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

22:47

46` Ο Φινμπόγκασον στη θέση του Ιντέγιε

22:44

4-5 οι τελικές, 58%-42% η κατοχή

Περισσότερα μέχρι 22:41
22:41

Τα βρετανικά ΜΜΕ... βράζουν με την απόφαση του Βενγκέρ να χρησιμοποιήσει τον Οσπίνα αντί του Τσεχ

22:36

Η φωτο που δείχνει οτι η μπάλα έχει περάσει τη γραμμή στο κόρνερ του Φορτούνη!

22:33

45+2` Λήξη του πρώτου μέρους

22:30

45` Κίτρινη στον Γκάμπριελ για σκληρό φάουλ

22:29

44` Κίτρινη στον Σάντσεζ για διαμαρτυρία

Περισσότερα μέχρι 22:26
22:26

40` Απευθείας κόρνερ του Φορτούνη από αριστερά, με πολλά φάλτσα, ο Οσπίνα μπαίνει με την μπάλα... μέσα από τη γραμμή!! Φοβερή έμπνευση του Έλληνα μέσου, απίθανη γκάφα ο γκολκίπερ της Άρσεναλ!!

22:22

Μικρή διακοπή τραυματίας στο έδαφος ο Πάρντο μετά από διεκδίκηση με τον Κοκλέν

22:21

35` Άμεση απάντηση... Ο Ουόλκοτ παίρνει την μπάλα στα αριστερά από την κάθετη του Σάντσεζ και με δυνατό πλασέ στην κλειστή γωνία κάνει το 1-1!

22:19

33` Κόρνερ από δεξιά του Φορτούνη με κομπίνα, η μπάλα πάει στον Πάρντο που σουτάρει δυνατά έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και στον Τσάμπερλεν και πάει στα δίχτυα!

22:18

32` Ο Ιντέγιε βρίσκεται σε καλή θέση στην περιοχή, αλλά καθυστερεί, η μπάλα καταλήγει στον Φορτούνη που σουτάρει και η μπάλα αποκρούεται από τον Οσπίνα!

Περισσότερα μέχρι 22:12
22:12

Στα τελευταία λεπτά οι ερυθρόλευκοι έχουν "παγώσει" τον ρυθμό

22:08

Οι ερυθρόλευκοι για την ώρα στέκονται μια χαρά

22:08

23` Σουτ του Φορτούνη με το αριστερό έξω από την περιοχή, άουτ δίπλα από το δοκάρι

22:07

Ναι μεν η Άρσεναλ έχει την κατοχή, αλλά ο Ολυμπιακός έχει κλείσει καλά τους χώρους

21:59

66% κατοχή η Άρσεναλ

21:58

12` Σφαίρα πάλι στην κόντρα οι Λονδρέζοι, με τον Ουόλκοτ να συγκλίνει προς τα δεξιά και να σουτάρει, αποκρούει ο Ρομπέρτο

21:57

12` Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη από δεξιά, η μπάλα σκάει μπροστά στον Οσπίνα που μπλοκάρει δύσκολα, καθώς δεν προλαβαίνει ο Ιντέγιε

Περισσότερα μέχρι 21:56