Καμπάλα - ΠΑΟΚ

0 - 0
"Bakcell Arena"
OTE Sports2
90+4`Απόκρυψη Σχολίων
21:53

90+4` Λήξη του ματς

21:53

90+4` Ο Μακ παίρνει την μπάλα στην περιοχή κινείται δεξιά στην περιοχή και σουτάρει, δύσκολα ο Μπεζοτόσνι σε κόρνερ!

21:50

90+1` Κεφαλιά του Αντόνοφ στο δεύτερο δοκάρι, λίγο άουτ!

21:49

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

21:48

90` Κίτρινη στον Αντόνοφ

Περισσότερα μέχρι 21:43
21:43

84` O Zάιρο αντί του Σάμπο

21:42

83` Αναγκαστική αλλαγή. Ο Ντόντο βγαίνει και μπαίνει ο Ζαργκάροφ

21:36

77` Ατομική προσπάθεια του Περέιρα και σουτ έξω από την περιοχή και αριστερά, άουτ από το κάθετο δοκάρι

21:35

76` Ο Πέλκας βγαίνει και μπαίνει ο Γκολάσα

21:31

72` Ο Περέιρα γυρίζει την μπάλα στον Γκάι που ευτυχώς σουτάρει αδύναμα στην αγκαλιά του Όλσεν

Περισσότερα μέχρι 21:27
21:27

67` Σέντρα από αριστερά του Γκάι στη μικρή περιοχή, ο Ρικάρντο Κόστα κάνει την προβολή, ο Όλσεν αποκρούει ενστικτωδώς με δεύτερη προσπάθεια! Παραλίγο αυτογκόλ!

21:20

61` Ωραία πάσα του Μπερμπάτοφ με τη μία στον Μακ που από πλάγια θέση αριστερά σουτάρει, με τον Μπεζοτόσνι να αποκρούει με γροθιές!

21:18

59` Ο Μπερμπάτοφ αντί του Αθανασιάδη

Περισσότερα μέχρι 21:11
21:11

52` Σέντρα του Ντοντό από δεξιά, ο Ζένιοφ υπό πίεση πιάνει το πλασέ στη μικρή περιοχή, η μπάλα άουτ!

21:08

49` Σέντρα του Κίτσιου από αριστερά, ο Σάμπο πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πάει στον Μπεζοτόσνι

21:05

46` Ο Φακούντο Περέιρα στη θέση του Ζετς

21:04

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

Περισσότερα μέχρι 20:58
20:58

50-50% η κατοχή, 3-8 οι τελικές

20:48

45+2` Λήξη του πρώτου μέρους

20:45

45` Κίτρινη στον Τζαβέλλα για φάουλ στον Ζένιοφ

Περισσότερα μέχρι 20:31
20:31

31` Κίτρινη στον Ροντρίγκες

Περισσότερα μέχρι 20:21
20:21

19` Διπλή ευκαιρία για ΠΑΟΚ! Ο Μακ βγαίνει τετ-α-τετ από κάθετη αλλά ο Στάνκοβιτς βάζει κόντρα στο σουτ του και στη συνέχεια ο Μπεζοτόσνι βγάζει τη βολίδα του Ροντρίγκες!

Περισσότερα μέχρι 20:11
20:11

10` Ο Ρικαρντίνιο σουτάρει με το αριστερό από τα 25 μέτρα, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Όλσεν!

20:07

6` Σέντρα από δεξιά του Κίτσιου, καρφωτή κεφαλιά (!) του Πέλκα στο δεύτερο δοκάρι, άουτ!

20:01

1` Έναρξη του αγώνα

19:54

15-20 ηρωικοί οπαδοί του ΠΑΟΚ στο Μπακού!

19:53

Λίγο παραπάνω από 4000 πρέπει να είναι οι θεατές στο γήπεδο

19:45

Μόλις ένας Αζέρος στην ενδεκάδα της Γκαμπάλα και αυτός είναι ο Ντασντεμίροφ. Υπάρχουν Ουκρανοί, Σέρβοι, Βραζιλιάνοι, ένα Βόσνιος αλλά και ένας Ιταλός

Περισσότερα μέχρι 19:43
19:43

3-4-1-2 λοιπόν για τον ΠΑΟΚ, με τον Ροντρίγκες να είναι αριστερά και στην επίθεση τους Κλάους-Μακ

19:42

Η διάταξη του ΠΑΟΚ σύμφωνα με την ανάρτηση της ΠΑΕ στα social media

19:38

Στον πάγκο της Καμπάλα οι: Πιέτρζκεβιτς, Μιρζαμπέκοφ, Γιάμαλοφ, Σαντίγκοφ, Ζαργκάροφ, Γιαβάντοφ, Περέιρα

19:38

Στον πάγκο του ΠΑΟΚ οι: Γλύκος, Μαλεζάς, Κωνσταντινίδης, Γκολάσα, Χαρίσης, Ζάιρο, Μπερμπάτοφ

19:37

Καμπάλα (Ρόμαν Χριγκόρτσουκ): Μπεζοτόσνι, Στάνκοβιτς, Βέρνιντουμπ, Ρικαρντίνιο, Ντασντεμίροφ, Ντοντό, Γκάι, Μέζα, Ζετς, Ζένιοφ, Αντόνοφ

19:37

ΠΑΟΚ (Ιγκόρ Τούντορ): Όλσεν, Βίτορ, Ρικάρντο Κόστα, Τζαβέλλας, Κίτσιου, Τζιόλης, Μακ, Ροντρίγκες, Σάμπο, Πέλκας, Αθανασιάδης

19:37

Οι συνθέσεις:

19:37

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Ισπανός Χαβιέ Εστράδα

19:36

Ως γνωστόν η ομάδα από το Αζερμπαϊτζάν απέκλεισε τον Παναθηναϊκό από τους ομίλους, με τους πράσινους να έχουν πάρει 0-0 στο ίδιο γήπεδο στο πρώτο ματς