1 - 2
Ολντ Τράφορντ
93'Απόκρυψη Σχολίων
23:39

90+5' Τέλος της αναμέτρησης

23:35

93' Πέναλτι που δεν δίνεται για την Γιουνάιτεντ...

23:34

92' Μεγάλη ευκαιρία για την Γιουνάιτεντ, με τον Βίντιτς να κάνει τρομερή κεφαλιά και τον Λόπεθ να κάνει ακόμη μια μεγάλη επέμβαση!

23:34

92' Κόρνερ, κεφαλιά του Βίντιτς και εντυπωσιακή απόκρουση του Λόπεθ.

23:31

89' Σουτ του Κακά, μπλοκάρει δύσκολα ο Ντε Χέα

σχόλιο από george
ωραια αποβολη...ουτε στην ελλαδα δεν θα την εδιναν...
23:29

87' Αλλαγή για την Γιουνάιτεντ. Ο Βαλέντσια στη θέση του Ράφαελ.

23:26

84' Γύρισμα του Ρούνεϊ από το... μισό μέτρο, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

23:25

84' Νέα ευκαιρία της Γιουνάιτεντ, με τον Λόπεθ να αποκρούει τετ α τετ του Φαν Πέρσι!

23:24

83' Μεγάλη ευκαιρία για την Γιουνάιτεντ, με την κεφαλιά του Κάρικ από κοντά και την απόκρουση του Ντιέγκο Λόπεθ.

σχόλιο από jim
ti goal thee mou
Περισσότερα μέχρι 23:18
23:18

73' Αλλαγή για τη Γιουνάιτεντ. Ο Ρούνεϊ στη θέση του Κλέβερλι.

23:13

72' Κίτρινη κάρτα στον Κάρικ

23:12

71' Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Πέπε στη θέση του Οζίλ.

23:10

69' Γκολ για την Ρεάλ. Ο Ιγκουαίν παίζει υπέροχα το 1-2 με τον Οζίλ, βγάζει και την σέντρα και ο Κριστιάνο με προβολή αμαρκάριστος κάνει το 1-2

Περισσότερα μέχρι 23:08
23:08

66' Γκολ για την Ρεάλ. Ο Μόντριτς με φοβερό σουτ έξω από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο κάθετο δοκάρι και μετά στα δίχτυα. ΑΠίστευτο γκολ!!!!

23:06

64' Δυνατό σουτ του Φαν Πέρσι, πέφτει και μπλοκάρει ο πορτιέρο της Ρεάλ!

23:06

Πιέζει πάρα πολύ η Ρεάλ!

23:05

61' Τεράστια ευκαιρία για την Ρεάλ! Μετά από εκτέλεση κόρνερ και διαδοχικές κεφαλιές των Βαράν και Ιγκουαΐν, ο Ράφαελ αποκρούει πάνω στη γραμμή!

23:00

59' Αλλαγή για την Ρεάλ. Ο Μόντριτς στην θέση του Αρμπελόα και... φουλ επίθεση για Ρεάλ

22:58

57' Κόκκινη κάρτα!! Με 10 η Γιουνάιτεντ! Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Νάνι για φάουλ στον Αρμπελόα!

22:55

54' Πιέζει η Ρεάλ. Σέντρα του Ιγκουαίν από δεξιά, η μπάλα περνάει μπροστά από την εστία, χωρίς να την βρει κανείς!

Περισσότερα μέχρι 22:50
22:50

Μετά από φάση διαρκείας, ο Νάνι γυρίζει μέσα στην περιοχή, η μπάλα αλλάζει λίγο πορεία από προβολή του Γουέλμπεκ, ωστόσο ο Ράμος με... ιδανικό πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του!!!

22:49

48' Γκολ ή καλύτερα αυτογκόλ για την Γιουνάιτεντ και 1-0!

22:46

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 22:31
22:31

45+2' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

22:30

Ο Μουρίνιο έφυγε για τα αποδυτήρια πριν τελειώσει το ημίχρονο!!!!!!

22:30

45' Αναγκαστική αλλαγή για την Ρεάλ Μαδρίτης. Στην θέση του Ντι Μαρία πέρασε ο Κακά

22:28

37' ΓΚΟΛ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ! Η Ντόρμουντ προηγείται 2-0 της Σαχτάρ. Γκέτσε το δεύτερο στο 37'

Περισσότερα μέχρι 22:23
22:23

38' Κίτρινη κάρτα στον Αρμπελόα.

22:20

34' Διπλή μεγάλη ευκαιρία για την Γιουνάιτεντ! Ο Φαν Πέρσι κάνει το πρώτο σουτ με τον Λόπεθ να διώχνει με γροθιές, ενώ στην συνέχεια ο Γουέλμπεκ από πολύ κοντά δεν μπορεί να νικήσει με νέο σουτ τον πορτιέρο των Ισπανών!

22:17

ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ! Μπορούσια Ντόρτμουντ - Σαχτάρ: 1-0 με τον Σαντάνα στο 31'

22:15

28' Ωραία μπαλιά για τον Κριστιάνο μέσα στην περιοχή της Γιουνάιτεντ, αυτός κατεβάζει, κάνει και το σουτ, όμως η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

22:10

25' Ο Γουέλμπεκ φεύγει ωραία στην αντεπίθεση, κάνει και το σουτ εντός περιοχής, όμως ο Ράμος διώχνει με τάκλιν σε κόρνερ.

Περισσότερα μέχρι 22:06
22:06

20' Μεγάλη ευκαιρία για τη Μάντσεστερ και δοκάρι! Κόρνερ Γκιγκς, κεφαλιά του Βίντιτς στο κάθετο δοκάρι, στην επαναφορά πλάσαρε από πολύ κοντά ο Γουέλμπεκ αλλά μπλόκαρε ο Ντιέγκο Λόπεθ!

22:04

18' Κίτρινη κάρτα στον Εβρά για το φάουλ στον Ντι Μαρία.

22:00

15' Ευκαιρία για τη Γιουνάιτεντ. Ο Γκιγκς βρίσκει εξαιρετικά τον Φαν Πέρσι μέσα στην περιοχή, αυτός κάνει το σουτ, όμως ο Ράμος διώχνει σε κόρνερ

21:56

11' Καλή ευκαρία για την Ρεάλ. Σουτ του Ιγκουαίν εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει λίγο δίπλα από την εστία.

Περισσότερα μέχρι 21:50
21:50

4' Οι φίλοι της Γιουνάιτεντ μπορεί να αγαπάνε τον Κριστιάνο, αλλά ως αντίπαλο τον γιουχάρουν. Ειδικά τώρα που προσπάθησε να βάλει γκολ με απευθείας φάουλ...