22:02

Αυτά από εμάς, καλό σας βράδυ!

Περισσότερα μέχρι 21:58
21:58

Μεγάλη νίκη για τον Ατρόμητο που κατά ένα μεγάλο ποσοστό του εξασφαλίζει την πρόκριση.

21:55

90+5' Τέλος στο ματς

21:53

90+3' Αλλαγή για Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι δίνει τη θέση του στον Μπάλλα

21:51

5 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:51

90' Κίτρινη κάρτα στον Πάβεϊ.

21:50

88' Ακυρώθηκε ως οφσάιντ το γκολ του Ναπολεόνι.

21:45

86' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο στη θέση του Μαρσελίνιο.

Περισσότερα μέχρι 21:40
21:40

80' 1-3 με Ούμπιντες!

21:39

Στον Σάντμπεργκ η κόκκινη

21:39

79' Πέναλτι για τον Ατρόμητο και κόκκινη στον Πάβεϊ!

21:37

76' Ωραία μπαλιά για τον Μαρσελίνιο, που κατέβασε ωραία την μπάλα και έκανε το πλασέ, με την μπάλα να φεύγει άουτ.

21:34

75' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Εμπό στη θέση του Πίτου

21:33

73' Απίστευτη φάση για ΑΙΚ, πάνω στην γραμμή έδειωξε ο Γκορμπούνοφ. Πιέζουν πολύ οι γηπεδούχοι.

21:31

71' Κίτρινη και στον Μπιτόλο

21:30

Ο Κιβρακίδης έκανε χέρι και σωστά δόθηκε αυτό το πέναλτι

21:30

70' Εύστοχος ο Γκοϊτόμ, μειώνει σε 1-2 η ΑΙΚ

21:29

69' Νέο πέναλτι για ΑΙΚ

21:29

69' Κίτρινη στον Κιβρακίδη

Περισσότερα μέχρι 21:22
21:22

62' Δυνατό σουτ του Κιβρακίδη, διώχνει σε κόρνερ ο Κάλγκρεν

21:19

59' Κίτρινη κάρτα στον Οφόρι

21:18

57' Αλλαγές για την ΑΙΚ. Ο Γκοϊτόμ αντί του Μπρούσταντ και ο Ελίασον αντί του Μπλόμπεργκ.

21:14

Το 0-2 του Μαρσελίνιο

Περισσότερα μέχρι 21:14
21:14

Το 0-1 του Ναπολεόνι

21:13

52' Δυνατό σουτ του Γοδόι λίγο έξω από την περιοχή, απέκρουσε και παραχώρησε κόρνερ ο Κάλγκρεν.

21:09

49' Απέκρουσε το πέναλτι του Πάβεϊ ο Γκορμπούνοφ!!

21:09

Επιθετικό φάουλ στον Γκορμπούνοφ, με τον διαιτητή να δείχνει πέναλτι και κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη...

21:08

48' Πέναλτι για την ΑΙΚ

21:07

47' Σουτ του Μπανγκουρά η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

21:05

46' Έναρξη του δεύτερου μέρους

Περισσότερα μέχρι 20:48
20:48

45+4' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20:48

45'+2' Κίτρινη κάρτα στον Ετούχου για φάουλ στον Πίτου Γκαρσία.

20:45

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

Περισσότερα μέχρι 20:42
20:42

41' Επικίνδυνο πλάγιο από αριστερά για την ΑΙΚ, η μπάλα έφτασε μέσα στην περιοχή και ύστερα από μία αναμπουμπούλα ο Γκορμπούνοφ μπλόκαρε πάνω στην γραμμή.

20:36

Πιέζει στα τελευταία λεπτά η ΑΙΚ

20:36

35' Σουτ του Οφόρι έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα άουτ

20:31

Πρόβλημα για τον Γκορμπούνοφ, που δείχνει να πονάει. Ετοιμάζεται ο Μπάρκας.

20:30

29' Ο Πίτου Γκαρσία εκτέλεσε απευθείας το κόρνερ από δεξιά, με τον Κάλγκρεν να αποκρούει και να παραχωρεί κόρνερ.

Περισσότερα μέχρι 20:28
20:28

27' Πρώτη καλή φάση για την ΑΙΚ, μπλόκαρε ο Γκορμπούνοφ την κεφαλιά του Περέιρα

20:26

27' Κόρνερ η μπάλα ύστερα από διώξιμο της άμυνας του Ατρομήτου

20:26

26' Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι και φάουλ σε καλό σημείο για τους Σουηδούς

20:22

Πολύ καλός και διαβασμένος ο Ατρόμητος μέχρι στιγμής που εκτός από τα δύο γκολ δεν έχει επιτρέψει ούτε υποψία φάσης στην ΑΙΚ

20:16

Απίστευτη προσωπική προσπάθεια από τον Μαρσελίνιο που άδειασε τους αντιπάλους του, μπήκε στην περιοχή και με ωραίο αριστερό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0!

20:15

15' 2-0 για τον Ατρόμητο!

Περισσότερα μέχρι 20:13
20:13

Ο Ατρόμητος δεν έχει απειληθεί μέχρι στιγμής από την σουηδική ομάδα

20:11

11' Ωραίο σουτ του Ναπολεόνι στην αντεπίθεση, μπλοκάρει ο κίπερ της ΑΙΚ

20:04

Πρώτη επίθεση για τον Ατρόμητο, ωραία σέντρα του Μαρσελίνιο από αριστερά και κεφαλιά του Ναπολεόνι που ανοίγει το σκορ! Τρομερό ξεκίνημα για την ελληνική ομάδα!

20:03

3' Γκολ ο Ατρόμητος!

20:00

1' Σέντρα στο ματς

Περισσότερα μέχρι 19:56
19:56

Λιγότερο από 5' για την έναρξη του αγώνα

19:49

4-4-2 για την ΑΙΚ

19:46

Ο Γκορμπούνοφ θα είναι κάτω από τα δοκάρια, Κιβρακίδης δεξιά στην άμυνα, ο Μπιτόλο αριστερά και οι Λαζαρίδης, Φυτανίδης κεντρικοί αμυντικοί. Πίτου Γκαρσία, Γοδόι και Ουσέρο στη μεσαία γραμμή και μπροστά δεξιά ο Ούμπιντες, αριστερά ο Μαρσελίνιο και στην κορυφή της επίθεσης ο Ναπολεόνι.

Περισσότερα μέχρι 19:43
19:43

Με 4-3-3 παρατάσσει τον Ατρόμητο ο Μιχάλης Γρηγορίου

19:42

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Γερμανός Κρίστιαν Ντίνγκερτ με βοηθούς τους συμπατριώτες του Μάικ Πίκελ, Κρίστιαν Γκίτελμαν. Τέταρτος ο επίσης Γερμανός Ρόμπερτ Χάρτμαν και παρατηρητής ο Κύπριος Κώστας Καπιτάνης.

19:42

Στον πάγκο για την ΑΙΚ οι: Σταματόπουλος, Νίκολιτς, Γκοϊτόμ, Χάουκσον, Λούντολμ, Ελίασον, Σαλέτρος.