Αυτά από μας. Καλό σας βράδυ!

22:58

Τα στατιστικά του αγώνα

22:52

90+3' Τέλος στο ματς! Μεγάλη νίκη για τον Παναθηναϊκό!

22:49

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις

22:49

90' Κίτρινη κάρτα στον Πράνιτς

22:39

80' Αλλαγή για Μπριζ. Ο Κουλς στη θέση του Ντε Φο.

22:33

Ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων με τον Ταυλαρίδη να έρχεται σε αντιπαράθεση με τον Ντε Σούτερ μέσα στην περιοχή του Κοτσόλη...

Περισσότερα μέχρι 22:33
22:33

74' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λουντ στη θέση του Καρέλη.

22:30

72' Αλλαγή για την Μπριζ. Ο Ντε Σούτερ στην θέση του Μπομπό.

22:25

66' Σκοράρει ο Καρέλης και ο Παναθηναϊκός προηγείται πλέον με 2-1! Ολική ανατροπή και μάλιστα με 10 παίκτες για το "τριφύλλι"!

22:24

65' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό ύστερα από χέρι του Μπομπό!

22:20

61' Μεγάλη απόκρουση του Κοτσόλη στο πλασέ του Ντιαμπί που μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε από πλάγια θέση

22:18

60' Αλλαγή για την Μπριζ. Ο Ιθκιέρδο στην θέση του Βάσκεθ.

Περισσότερα μέχρι 22:14
22:14

Η Μπριζ είναι καλύτερη στα πρώτα λεπτά της επανάληψης και πιέζει για το δεύτερο γκολ

22:13

54' Μπέρδεμα στην άμυνα του Παναθηναϊκού, ο Τριανταφυλλόπουλος έκανε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα σε κόρνερ.

22:08

49' Σουτ του Βάσκεθ ύστερα από λάθος του Κοτσόλη, η μπάλα άουτ

22:06

4-3-2 το σύστημα του Παναθηναϊκού μετά την αποβολή του Σάντσεθ, με τον Τριανταφυλλόπουλο να πηγαίνει στο κέντρο της άμυνας δίπλα στον Ταυλαρίδη και τους Κουτρουμπή, Λαγό και Ζέκα να είναι οι τρεις της μεσαίας γραμμής.

22:04

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος

22:03

Ο Παναθηναϊκός θα προχωρήσει σε αλλαγες με τους Λαγό και Τριανταφυλλόπουλο να μπαίνουν στο ματς στις θέσεις των Νίνη και Ατζαγκούν.

Περισσότερα μέχρι 22:02
22:02

4 τελικές για τον Παναθηναϊκό, 5 για την Μπριζ. 57%-43% η κατοχή υπέρ των πράσινων.

21:50

Το γκολ του Μπεργκ

Περισσότερα μέχρι 21:47
21:47

45+3' Λήξη του πρώτου μέρους

21:46

45+2' Μόνος του ο Ντιαμπί σουτάρει στην αντεπίθεση, αλλά ο Κοτσόλης αποκρούει

21:44

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

21:43

44' Κόκκινη τελικά στον Σάντσεθ! Με 10 ο Παναθηναϊκός! Ο διαιτητής άλλαξε την αρχική του απόφαση για κίτρινη και απέβαλλε τον Ισπανό αμυντικό.

21:42

43' Κίτρινη στον Σάντσεθ για πολύ σκληρό μαρκάρισμα στον Ντιαμπί

21:36

Σέντρα του Νίνη, ο Μπεργκ πιάνει την κεφαλιά από κοντά και ισοφαρίζει για τον Παναθηναϊκό!

21:35

37' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με Μπεργκ!

21:33

Το πέναλτι προήλθε ύστερα από ωραία μπαλιά του Νίνη στον Μπεργκ, κεφαλιά - πάσα του Σουηδού στον Καρέλη, που "γκρεμίστηκε" από τον Μέχελε. Όμως ο Μπεργκ εκτέλεσε άσχημα το πέναλτι, η μπάλα πήγε στο κέντρο και ο Μπρουσέζ απέκρουσε με τα πόδια.

Περισσότερα μέχρι 21:32
21:32

34' Άστοχος ο Μπεργκ στο πέναλτι!

21:31

33' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό που κερδίζει ο Καρέλης!