ΠΑΟΚ 4

22:23

ΤΕΛΟΣ στα ματς! Αστέρας - ΠΑΟΚ 1-0 και Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 2-0

22:23

90+4' Αποβάλλονται επίσης με δεύτερη κίτρινη κάρτα οι Αθανασιάδης και Σανκαρε, για να μην έχουν ποινή τη νέα σεζόν.

22:22

90+2' Αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Κουρμπέλης. Μπήκε επίτηδες στον αγωνιστικό χώρο, ενώ είχε αντικατασταθεί.

22:16

89' Καλή φάση για τον Παναθηναϊκό, σουτ του Καρέλη από κοντά, μπλοκάρει ο πορτιέρο του Ατρομήτου

22:13

86' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Στάικος αντί του Δώνη

22:13

82΄ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πόζογλου αντί του Τζιόλη

22:13

81' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αγγελόπουλος στη θέση του Ντίνα

Περισσότερα μέχρι 22:05
22:05

77' ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης! Μετά από ωραία συνεργασία η μπάλα φτάνει στον Ιγκλέσιας και αυτός με ωραίο σουτ κάνει το 1-0

22:04

67' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Δημούτσος αντί του Μπάλλα

22:02

76' Αλλαγή και αποθέωση στην Τρίπολη. Ο Γιαννιώτας στο στελευταίο του ματς με τον Αστέρα αποχωρεί, στην θέση του ο Τσοκάνης

21:57

70' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα αντί του Παπαδόπουλου

21:57

70' Πολυ κακό ματς στην Τρίπολη! Ο Αστέρας δεν... αγχώνεται αφού βολεύεται με την ισοπαλία, ενώ ο ΠΑΟΚ αν δεν νικήσει τερματίζει τελευταίος

Περισσότερα μέχρι 21:54
21:54

21:53

62' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μέντες αντί του Νίνη

21:50

61' Γκολ για τον Ατρόμητο! Ο Μπάλλας έβγαλε την σέντρα, ο Μαρινάκης έδιωξε με το κεφάλι, όμως ο Κατσουράνης με σουτ στην κίνηση κάνει το 2-0!

21:49

61' Αλλαγή για τον Αστέρα. Στην θέση του Μπαντιμπανγκά πέρασε ο Ιγκλέσιας

21:48

58' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι αντί του Παπάζογλου

21:47

57' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Καραμάνος κάνει την σέντρα, ο Ούμπιδες πιάνει σουτ στην κίνηση, αλλά ο Νάνο βάζει την κόντρα και αποσοβεί το 2-0.

21:47

59' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σαββίδης στην θέση του Κουλούρη

21:42

54' Κίτρινη κάρτα στον Καρέλη

21:41

52' Σουτ του Παπαδόπουλου, η μπάλα φεύγει άουτ. Δεν είναι καλό

Περισσότερα μέχρι 21:37
21:37

49' Δυνατό σουτ του Μπάλλα, κόρνερ για τον Ατρόμητο.

21:32

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 21:17
21:17

**Ο Αστέρας είναι πάνω από τον Ατρόμητο γιατί υπερτερεί στην ισοβαθμία.

21:13

41' Γκολ για τον Ατρόμητο! Ο Πίτου Γκαρσία βγάζει ωραία σέντρα από τα αριστερά, ο Κατσουράνης πιάνει στον... ύπνο την άμυνα του Παναθηναϊκού και κάνει το 1-0.

Περισσότερα μέχρι 21:08
21:08

38' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μακ μπαίνει μόνος του στην περιοχή, κάνει και το σουτ, όμως στέλνει την μπάλα άουτ

21:05

35' Κίτρινη κάρτα σε Τζιόλη και Σανκαρέ

21:04

33' Ένταση στην Τρίπολη! Σκληρό φάουλ του Κλάους στον Γιαννιώτα και κίτρινη κάρτα. Ο Αθανασιάδης παραδέχεται το λάθος του, όμως στην συνέχεια υπάρχουν νεύρα μεταξύ Σανκαρέ και Τζιόλη

21:01

30' Καλή ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Σουτ του Κατσουράνη, λίγο άουτ η μπάλα

20:58

28' Κίτρινη κάρτα στον Κίτσιου για σκληρό μαρκάρισμα στον Γιαννιώτα

Περισσότερα μέχρι 20:54
20:54

23' Καλή ευκαιρία για τον Αστέρα! Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Τζαβέλλας κατά λάθος στέλνει την μπάλα προς την εστία του ΠΑΟΚ, αυτή περνάει από τον Ιτάνζ και ο Σκόνδρας διώχνει πάνω στην γραμμή!

20:52

17' Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη