Περισσότερα μέχρι 20:01
20:01

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

20:01

89' Σουτ του Τζιόλη στην κίνηση, η μπάλα φεύγει άουτ

20:00

88' Ο Ζησόπουλος παίρνει τη θέση του Μάσα

19:58

85' Τραγικό λάθος από τον Γκοιάν, χάνει την μπάλα στη μικρή περιοχή, όμως ο Πόζογλου από κοντά πλασάρει άουτ!!!!

19:55

83' Κόκκινη κάρτα στον Φερνάντες! Ανόητη κίτρινη για φάουλ στον Κάτσε. Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη σε 8 λεπτά που έπαιξε!!!

19:55

83' Το παιχνίδι έχει ανοίξει και η μπάλα πάει κάτω-πάνω

19:52

80' Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες

19:50

78' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Φάουλ του Περέιρα, διώχνει δύσκολα ο Θεοδωρόπουλος σε κόρνερ

19:50

78' Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντες

Περισσότερα μέχρι 19:48
19:48

76' Ο Πόζογλου έξω από την περιοχή μόνος του, κάνει λάθος πάσα...

19:48

75' Ο Φερνάντες παίρνει τη θέση του Ρόλε

19:44

72' Ο Πόζογλου παίρνει τη θέση του Μακ

19:44

70' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Κουλούρη από κοντά να στέλνει την μπάλα στο δοκάρι μετά την ωραία σέντρα του Μακ

19:38

66' Κίτρινη κάρτα στον Λούι

19:37

65' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κάτσε έβγαλε την σέντρα, ο Κουλούρης πήρε την κεφαλιά, όμως η μπάλα έφυγε ελάχιστα άουτ

Περισσότερα μέχρι 19:32
19:32

60' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κουλούρης πέρασε στην θέση του Παπαδόπουλου

19:32

60' Καλό σουτ του Μπαράλες, η μπάλα φεύγει άουτ

19:29

Άρχισε η Γιούχα στην Τούμπα...

19:29

57' Ο Μπαντιμπανγκά μπαίνει στην περιοχή, όμως καθυστερεί και τον προλαβαίνει ο Ρ. Κόστα!

19:27

55' Σέντρα του Μπαντιμπανγκά, διώχνει την τελευταία στιγμή η άμυνα του ΠΑΟΚ

19:26

54' Σουτ του Λούι, ψηλά άουτ η μπάλα

19:22

50' Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Μάσα φεύγει στην κόντρα, βλέπει στην απέναντι πλευρά τον Λούι, αυτός κάνει το σουτ στην κίνηση, όμως ο Ρατς σταματάει σωτήρια

19:21

49' Καλή σέντρα του Κάτσε, η άμυνα του Αστέρα διώχνει σε κόρνερ την τελευταία στιγμή πριν η μπάλα πάει στον Μακ

Περισσότερα μέχρι 19:17
19:17

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 19:01
19:01

Ημίχρονο, με τον ΠΑΟΚ να είναι καλύτερος στα πρώτα λεπτά, αλλά μέχρι εκεί. Ένας Μακ δεν αρκεί και δεν φέρνει το γκολ...

18:56

Στα τελευταία λεπτά έχει ανεβάσει την απόδοσή του ο Αστέρας, ενώ ο ΠΑΟΚ κάνει πολλά λάθη στη μεσαία γραμμή

Περισσότερα μέχρι 18:48
18:48

34' Εξαιρετική φάση για τον ΠΑΟΚ! Ο Περέιρα βρίσκει τον Παπαδόπουλο, αυτός στρώνει στον Κάτσε που κάνει το σουτ εκτός περιοχής, όμως η μπάλα φεύγει άουτ