90'Απόκρυψη Σχολίων
21:06

ΤΕΛΟΣ και στον Ατρόμητο 3-1 τον Πανιώνιο!

21:06

115' ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο! Ο Κολοβός κάνει το 3-1 και ίσως φανεί πολύ σημαντικό αυτό το τέρμα σε περίπτωση ισοβαθμίας

21:05

Ο Ναπολεόνι κάνει το 3-0! Πάρτι από τον Ιταλό!

Περισσότερα μέχρι 20:59
20:59

ΓΚΟΛ Ο Ατρόμητος στο 96' και 2-0 με τον Ναπολεόνι κόντρα σοτν Ατρόμητο!

20:58

ΤΕΛΟΣ Πανθρακικός - Βέροια 0-1
ΤΕΛΟΣ Ξάνθη - Αστέρασς: 0-0
ΤΕΛΟΣ ΠΑΣ - Εργοτέλης: 0-0

20:48

87' ΚΟΚΚΙΝΗ για την Βέροια στο ματς με τον Πανθρακικό! Ο Καλτσάς βλέπει την δεύτερη κίτρινη κάρτα και αφήνει την ομάδα του με εννέα παίκτες

Περισσότερα μέχρι 20:45
20:45

83' ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό!!! Ο Ίγκορ ευστοχεί από το πέναλτι και κάνει το 0-1!!! Ο Σκόρερ φεύγει σφαίρα στην κερκίδα και πανηγυρίζει μαζί με τους 20 φιλάθλους της ομάδας που είναι στην εξέδρα

20:43

82' Πέναλτι και κόκκινη στην Βέροια!! Ο διαιτητής θεωρεί ότι ο Νέτο ανατρέπει τον Ιγκόρ, του δείχνει την δεύτερη κίτρινη και μαζί πέναλτι

20:42

Ξεκίνησε το ματς στο Περιστέρι!

20:41

Μεγάλη ένταση στο Περιστέρι, όπου ο Σπανός ζήτησε να κατέβει το πανό και λίγο έλειψε να πιαστεί στα χέρια με τους οπαδούς. Επιστρέφουν πάντως οι διαιτητές...

20:33

72' ΔΙΑΚΟΠΗ στο Περιστέρι! Ο διαιτητής φεύγει για τα αποδυτήρια, καθώς δεν κατεβαίνει ένα πανό που υπάρχει στις εξέδρες. Ο Σπανός πάει στην εξέδρα, αν δεν καταφέρει να τους πείσει, τότε το ματς θα διακοπεί οριστικά.

20:33

71' Κόκκινη στον Αστέρα Τρίπολης! Ο Γκοϊάν αντίκρισε στο 71' δεύτερη κίτρινη κάρτα, για τράβηγμα στον Καπετάνο.

Περισσότερα μέχρι 20:28
20:28

67' Νέα διακοπή στο Περιστέρι, καθώς οι φίλοι του Ατρομήτου άναψαν πάρα πολλά καπνογόνα

20:20

55' Έντονες διαμαρτυρίες στον Πανιώνιο, για οφσάιντ που δόθηκε στον Φούντα, ο οποίος έβγαινε μόνος του στην πλάτη της άμυνας του Ατρόμητου

Περισσότερα μέχρι 20:05
20:05

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Περισσότερα μέχρι 19:50
19:50

ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: Ατρόμητος - Πανιώνιος 1-0, Ξάνθη - Αστέρας 0-0, Βέροια - Πανθρακικός: 0-0 και ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης 0-0

Περισσότερα μέχρι 19:37
19:37

37' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο 1-0 τον Πανιώνιο! Ο Ναπολεόνι με σουτάρα έξω από την περιοχή «γράφει» το 1-0 στο Περιστέρι

19:33

31' ΧΑΜΕΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ για την Ξάνθη. Ο Αλόκο «γκρεμίζει» μέσα στην περιοχή τον Μπέλιτς και ο διαιτητής δίνει σωστά την παράβαση. Ο Κλέιτον εκτελεί, όμως στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ

Περισσότερα μέχρι 19:29
19:29

30' Καλή ευκαιρία για την Ξάνθη, Κεφαλιά του Παπάζογλου μετά από το πέμπτο κόρνερ που κέρδισε η ομάδα του, όμως η μπάλα έφυγε άουτ και παρέμεινε το 0-0.

19:23

Γκολ για τον Παναθηναϊκό και 0-1 στην Κέρκυρα με το Καρέλη. Από τα δικά μας, τίποτα νεότερο. Ο Εργοτέλης είναι καλύτερος στα Γιάννινα, η Ξάνθη ανώτερη του Αστέρα και απόλυτη μοιρασιά σε Πανιώνιο - Ατρόμητο και Βέροια - Πανθρακικό.

Περισσότερα μέχρι 19:14
19:14

Μετά από ένα τέταρτο δεν έχουμε γκολ στα τέσσερα ματς ούτε και πολλές φάσεις. Το σκορ στην Σούπερ Λιγκ έχει ανοίξει μέχρι στιγμής μόνο ο Ολυμπιακός

19:14

Το ματς στο Περιστέρι συνεχίζεται κανονικά, καθώς κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο ο Γιώργος Σπανός και ζήτησε να κατέβει το σχετικό πανό.

19:09

Διακοπή στο παιχνίδι Ατρόμητος - Πανιώνιος για ένα πανό που ανάρτησαν οι οπαδοί των γηπεδούχων

19:07

5' Τίποτα αξιόλογο μέχρι στιγμής στα παιχνίδια. Οι ομάδες ακόμα... ψάχνονται

Περισσότερα μέχρι 19:01
19:01

1' Ξεκίνησαν τα παιχνίδια

19:00

Οι ενδεκάδες στο Βέροια - Πανθρακικός:

ΒΕΡΟΙΑ (Στέφανος Γαϊτάνος):
Καντιμοίρης, Μαραγκός, Αραγονές, Καλί, Νέτο, Βεργώνης, Μπαλάφας, Ντουμίτρου, Καλτσάς, Γεωργιάδης, Μπεν

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ (Μάνουελ Ρόκα): Αθανασιάδης, Εμπόου, Μελίσσης, Μεχία, Ρομέου, Χρήστου, Τζάνης, Μπαϊκαρά, Ντιγκινί, Κάσες, Ίγκορ

18:50

Οι ενδεκάδες του αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης:

ΠΑΣ Γιάννινα: Βελλίδης, Στρούνα, Μανιάς, Μιχαήλ, Ακόστα, Κοροβέσης, Τσουκαλάς, Ίλιτς, Μπέριος, Τζημόπουλος, Ναδάλες.

Εργοτέλης: Σαράνοφ, Ρέντζας, Λυκογιάννης, Λουβιόν, Πίτσος, Μπόε-Καν, Καζναφέρης, Χαντί, Γιουσούφ, Ολαϊτάν, Κούτρης

18:48

Οι ενδεκάδες του αγώνα Ατρόμητος - Πανιώνιος:

Ατρόμητος: Γκορμπούνοφ, Πίτου Γκαρσία, Κατσουράνης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κιβρακίδης, Κούρος, Μπρίτο, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Καράσκο.

Πανιώνιος:
Παπαδόπουλος, Μπουμάλ, Τασουλής, Μητρόπουλος, Οικονόμου, Αργυρόπουλος, Χατζηϊσαΐας, Μπακασέτας, Κόρμπος, Κολοβός, Φούντας

18:47

Οι ενδεκάδες του αγώνα Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης:

Ξάνθη: Κυριακίδης, Μπέρτος, Τριάδης, Γουάλας, Παπάζογλου, Ομπόντο, Παπαστεριανός, Κλέιτον, Γούτας, Μπέλιτς και Ράνος.

Αστέρας: Μουνάφο, Αλόκο, Μάσα, Ρόλε, Τσοκάνη, Λομπάτο, Φακούντο, Λούι, Γκοιάν και Ιγκλέσιας.

Περισσότερα μέχρι 18:44
18:44

Ας δώσουμε και τις ενδεκάδες από τα τέσσερα ματς

18:34

Φυσικά, εξαιρετικά σημαντικό είναι και το παιχνίδι της Βέροιας με τον Πανθρακικό, καθώς οι φιλοξενούμενοι «καίγονται» για τη νίκη, ώστε να διατηρήσουν τις ελπίδες τους για παραμονή.

18:34

Μεγάλο ενδιαφέρον έχει το ματς του Ατρομήτου με τον Πανιώνιο, όπου οι Περιστεριώτες θέλουν νίκη για να... κλειδώσουν τα πλέι οφ, αφού πλέον δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής ο ΠΑΣ, ενώ οι Νεοσυμυρνιώτες δεν έχουν σωθεί ακόμα.

18:32

Από αυτό το Live θα παρακολουθήσουμε μαζί όλα τα ματς της Σούπερ Λιγκ, πλην των αγώνων του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ, τα οποία θα βρείτε σε άλλα θέματα του SportDOg.