Η Εθνική μας δεν κατάφερε να πάρει το τρίποντο στην Ουγγαρία κι έτσι οι όποιες ελπίδες για πρόκριση μειώθηκαν στο ελάχιστο.

σχόλιο από manolis
Οχι με 8
23:33

90+3' Λήξη του αγώνα

σχόλιο από Τόφας
Απο την ωρα που μπηκε ο Καταουρανης παιζουμε με δεκα
23:30

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

Περισσότερα μέχρι 23:30
23:30

89' Σουτ του Κατσουράνη αδύναμο στα χέρια του Κίραλι.

Βγάζει Χριστοδουλοπουλο και βαζει Φορτουνη εξτρεμ και οχι δεκάρι που ειναι η θεση του. Βγαζει Κονε και βαζει κατσουρανη. ΗΜΑΡΤΟΝ... ΤΟΎΛΑΧΙΣΤΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΤΥΧΗ
23:28

88' Απίστευτη φάση και πάλι για την Ουγγαρία. Η μπάλα έφτασε στον Νίκολιτς μέσα στην μικρή περιοχή, αλλά αυτός μόνος του έστειλε την μπάλα άουτ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ SPORTDOG
23:27

88' Δυνατό σουτ του Πίντερ, τρομερή απόκρουση από τον Καρνέζη. Μεγάλη φάση για τους Ούγγρους.

23:25

85' Κεφαλιά του Γιούχας άουτ

σχόλιο από αλεξης
οταν δεν υπαρχει σοβαρος ανταγωνισμος στο ελληνικο πρωταθλημα αυτοματως αντικατροπτιζεται στην εικονα της εθνικης. Αυτους εχουμε αυτα βλεπουμε δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια!!
23:24

Όλη η Ουγγαρία πίσω περιμένει την Εθνική που πιέζει ασφυκτικά.

πολυ εγγληματιες απω πιον να αρχισης και που να τελειωσης
23:23

84' O Μανωλάς δεν μπόρεσε να πιάσει την κεφαλιά, νέο κόρνερ για την Εθνική.

Θέλουμε γκολ και παιζει με τρία αμυντικα χαφ. Απιστευτος
Εγκληματίας ο Μαρκαριαν.
23:20

80' Σουτ του Τζούτζακ η μπάλα κοντράρει στον Κατσουράνη και βγαίνει κόρνερ.

πηρε το κρυαρι που εχει να βαλη γκολ απω το καιρο που ουτε αυτος θηματε και αφισε το γκολζη τησ αεκ αυτος ειναι ο καραγγουλης
σχόλιο από ΕΓΩ
Απο τον παγκο της Εθνικης μονο ο Αναστασιαδης λειπει για να πλαισιωσει τους εταιρους λουζερ Μαρκαριαν - Κωστενογλου...
23:17

77' Αλλαγές για την Εθνική. Ο Κατσουράνης στη θέση του Κονέ και ο Γιαννιώτας στη θέση του Φετφατζίδη.

Περισσότερα μέχρι 23:13
εαν παρουμε ισοπαλια θα ειμαστε ευχαριστημενοι, αλλα παιδια η ομαδα δεν παει το βλεπεις οτι με τετοιον αντιπαλο και βασανιζει την μπαλα διαρκως.
Αθανασιαδης Κονε ανυπαρκτοι και βγαζει Χριστοδουλοπουλο. Παλι καλα που θυμηθυκε τον Φορτουνη ο Καραγκ...εεεε ο Μαρκαριαν.
23:10

70' Αλλαγή για τους Ούγγρους. Ο Πίντερ στη θέση του Ελέκ.

23:10

69' Πάλι ο "Κλάους" δεν μπορεί να μπει σωστά στην πορεία της μπάλας για να σουτάρει μετά από σέντρα του Σταφυλίδη.

23:09

69' Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Φορτούνης στη θέση του Χριστοδουλόπουλου.

23:08

68' Αλλαγή για την Ουγγαρία. Ο Σάλαϊ δίνει την θέση του στον Νίκολιτς

23:07

67' Εξαιρετική προσπάθεια από τον Φετφατζίδη που κάνει το γύρισμα σητν μικρή περιοχή, αλλά η άμυνα των Ούγγρων διώχνει.

23:05

65' Κίτρινη στον Φετφατζίδη

23:04

64' Κίτρινη κάρτα στον Κονέ

23:01

61' Επικίνδυνο γύρισμα από τον Τοροσίδη, κόρνερ από τους Ούγγρους.

Περισσότερα μέχρι 22:57
22:57

55' Κίτρινη στον Ελέκ

22:54

Η Εθνική έχει μπει πολύ δυνατά στην επανάληψη και πιέζει για το γκολ.

22:52

51' Σουτ του Φετφατζίδη, άουτ η μπάλα. Νέα ευκαιρία για την Εθνική μέσα σε ένα λεπτό!

22:51

50' Τεράστια φάση για την Εθνική! Σέντρα του Τοροσίδη με στόχο τον "Κλάους" που υπό την πίεση του Γιούχας δεν μπορεί να "τσιμπήσει" καλά την μπάλα και να σκοράρει από κοντά.

22:50

50' Νέα κεφαλιά του Κονέ, εύκολα στην αγκαλιά του Κίραλι.

22:48

48' Σέντρα του Σταφυλίδη, κεφαλιά του Κονέ και η μπάλα άουτ.

22:46

46' Ωραία κούρσα του Φετφταζίδη που μπαίνει στην περιοχή, αλλά κόβεται από τους Ούγγρους.

22:45

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος

Περισσότερα μέχρι 22:30
22:30

45' Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

22:30

45' Με πολλά φάλτσα η μπάλα από το φάουλ με τον Καρνέζη να την χάνει από τα χέρια του όμως παράλληλα του γίνεται και επιθετικό φάουλ.

22:23

38' Ο Φετφατζίδης πιάνει το σουτ, αλλά ο Κίραλι μπλοκάρει εύκολα.

22:22

38' Σουτ του Στίεμπερ μπλοκάρει ο Καρνέζης

22:18

34' Σουτ του Τζούτζακ η μπάλα άουτ

22:17

33' Εξαιρετική μπαλιά του Σάμαρη στον Τοροσίδη που έβγαλε την σέντρα, αλλά η άμυνα των Ούγγρων έδιωξε.

Περισσότερα μέχρι 22:12
22:12

27' Επικίνδυνη σέντρα του Τοροσίδη από δεξιά με τον Κλάους να μην προλαβαίνει να βάλει το πόδι του προ του Κίραλι.

22:08

24' Φάση για την Ουγγαρία, με τον Γκέρα να βρίσκεται αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή της Εθνικής, αλλά να σουτάρει πολύ άουτ.

22:08

23' Όμορφη προσπάθεια από τον Φετφατζίδη που μπήκε στην περιοχή, έκανε το γύρισμα, αλλά το σουτ του Αθανασιάδη κόντραρε.

22:04

19' Ωραίο σουτ του Τζούτζακ από αριστερά, ο Καρνέζης πέφτει και αποκρούει στην δεξιά του γωνία.

Περισσότερα μέχρι 21:57
21:57

13΄ Πολύ άστοχη κεφαλιά από τον Σάλαϊ για την Ουγγαρία

21:56

11' Κεφαλιά του Τοροσίδη μετά από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα άουτ.

21:55

10' Κίτρινη στον Λεάντρο